#відгук #naprobuua # naprobuua_Dr. Oetker # Dr.Oetker # naprobuua_ відгуки
Всім привіт. Після того, як я отримав свій набір для тестування минув вже тиждень. Так як співпало тестування з Великоднем, традиційно перше готування стосувалось Великодньої випічки) Рецептом випічки поділюсь з Вами в кінці відгуку!
У процесі тестування я використав як додані в набір речі, так й інвентар. На них всіх хочу спершу акцентувати увагу. Випікав традиційну Великодню бабку. В хід пішли такі інгредієнти:
1. Дріжджі. Рецепт припускає використання саме живих дріжджів, однак і сухі теж зійдуть. Необхідно лише чітко розрахувати пропорцію. Вона наступна: 1 пакетик сухих дріжджів від Dr. Oetker (7 гр.) еквівалентний 25 гр. свіжих дріжджів. Якщо використовувати їх окремо, то розраховувати слід 1 пакетик на 500 гр. борошна. Дріжджі я не додавав одразу в борошно, а спочатку розмочував (як на мене це ефективніше). Завдяки дріжджам тісто стало дуже еластичним, швидко підходило, а в готовій бабці можна було помітити прекрасну пористість. Що важливо, випічка не мала потім надмірної крошки при нарізанні. Однозначно я оцінив їх!
2. Ароматизатор «Ваніль». Це взагалі просто чудо! Розрахунок – 1 баночка на 500 гр. борошна. Я додавав одразу 2 баночки. Що можу сказати, випічка мала дуже тонкий аромат ванілі, без зайвої приторності запаху. Вважаю це більш кращим варіантом, ніж коли запах випічки складається з маси ароматів, які перебивають її природній запах. Цілком можу порекомендувати ароматизатор для випічки!
3. Цукрова пудра. Її ванільний запах і смак надали глазурі особливості. Бо ці тонкі нотки ванілі так і манили їх скуштувати) Сподобалось, що упаковка має застібку і не потрібно перейматись чи бува пудра не засохне чи візьметься єдиним комком, який потім треба буде розбивати. Використав небагато, щоб лише надати глазурі тонкого запаху і смаку. Чудово сипеться з використанням ситечка. Рівномірно лягає по всій необхідній Вам поверхні.
4. Ванільний цукор. Додавав до рецепту, щоб збагатити смак та запах випічки. Сподобалось те, що цукор швидко розчиняється та збагачує випічку. Розрахунок – 1 пакетик (8 гр.) на 500 гр. борошна. З урахуванням додавання всіх 3 попередніх та поточного інгредієнтів, випічка вийшла ароматна, проте з тонким запахом в кінці. Я не надаю ніколи перевагу такій духмяності, як у можна зустріти в панатонах.
5. Декор. Сподобались різнокольорові кульки. Маленькі, святкові і дуже ніжні. Вони набрали від помадки вологи, а тому при куштуванні випічки розсипались і танули в роті. Декор у вигляді метеликів, як на мене, занадто твердий. В порівнянні з кульками, цей декор так і залишився твердим через 3 дні, як його викладено було зверху на помадку. Не люблю, коли декору занадто багато на випічці, тому для святковості прикрасив випічку небагатьма їстівними декоративними елементами. Тому, декор плюс, але з метеликами варто було б трохи попрацювати, щоб вони теж були розсипчастими.
6. Желатин. Використовував його для глазурі на випічку. Цьогоріч вперше випробував таку глазур, тим паче, що була для цього можливість. Для чого желатин у глазурі? Та для того, щоб глазур була повітряною, як маршмелоу, і не сипалась, як це часто буває із помадкою з яєчного білка. Маса желатину – 9 грам, тому він розрахований на 0,5 л. води. Хочу сказати, що я спочатку був доволі здивований, адже вітчизняні виробники мінімум вдвічі більше желатину кладуть в пакетики на таку ж пропорцію. Це означає лише одне – цей желатин куди міцніший за вітчизняні аналоги. І це показала практика.
Желатин набагато прозоріший за вітчизняний, швидко діє та не менш швидко застигає. Глазур вийшла пречудова – білосніжна, міцна, щільна і повітряна. Навіть при нарізанні не потріскалась. Однозначно рекомендую желатин від Dr. Oetker.
Інвентар. На ньому хочу зупинитись більш детальніше. Використовував вінчик – легко збив необхідні інгредієнти. Кісточкою швидко змастив випічку, рівномірно розподіливши по поверхні суміш. А лопатка – взагалі чудо. Так класно дозволяє знімати з поверхонь мисок глазур, тісто, що не залишає по собі геть нічого. І зручно все мити!
Отже, я дуже задоволений цим тестуванням, адже вийшла одна з найкращих випічок до Великодня! Можу сміливо рекомендувати всім використання продукції! Зауваження: потрібно передивитись декор у формі метеликів.
Як і обіцяв викладаю також і рецепт Великодньої бабки:
На опару:
- 800 гр. молока (теплого);
150 гр. дріжджів (живих) або 5-6 пакетиків сухих дріжджів від Dr. Oetker;
- пару ложок муки;
- 2 л. цукру;
- щіпку солі.
Це все змішати, накрити і поставити в тепле місце, щоб підійшло.
Після того додати:
- 600 гр. топленого масла;
- 1 скл. олії (до 200 гр.);
- 25 жовтків і 5 яєць;
- 2 скл. цукру;
- ванільний цукор (1-2 пакетики від Dr. Oetker), ароматизатор «Ваніль» (максимум 2 місткості);
- цедру лимона і трохи соку лимона.
Все добре перемішати. Додати ізюм і 2 ст. л. сметани.
Тісто має підійти мінімум 2-3 рази.
Форму наповнювати тістом на 1/3. Бажано, щоб не виступав ізюм, бо може підгоріти.
Випікати при 180 градусах примірно 30-40 хв.
Вихід: 18 штук. (залежить від об’єму форми). Чим більша форма – тим менше вийде бабок
Для глазурі:
- пів пакетика желатину від Dr. Oetker (5 гр.);
- 6 ст. л. води;
- 1 скл. цукру.
Додати 2 ст. л. води до желатину і залишити його набухати. В той же час додати до цукру залишок води і поставити на плиту, щоб цукор розчинився. Потім у суміш додати готовий желатин і почекати, щоб все розчинилось. Важливо: маса не повинна кипіти, максимум має мати 60 градусів. Це потрібно для того, щоб маса не почала підгоряти і подіяв желатин. Потім всю масу збити міксером до білого кольору. Намастити нею готові бабки і посипати зверху декором від Dr. Oetker (більше чи менше, на власний розсуд). Також можна у глазур додати цукрову пудру від Dr. Oetker з ванільним смаком, що додасть глазурі довершеності смаку та запаху! Використовуйте при цьому ситечко!
Смачного!