БІО-БАК: добова норма корисних бактерій в одній капсулі

БІО-БАК: добова норма корисних бактерій в одній капсулі

Результати тестування

94%
експертів підтвердили, що їх самопочуття покращилось після прийому препарату БіоБак
94%
експертів довіряють препарату БіоБак після закінчення тестування
94%
експертів рекомендують препарат БіоБак своїм друзям / знайомим / родичам

Ви знали, що 80% всієї імунної системи знаходиться в нашому кишківнику? І саме здоров'я цього органу забезпечує міцний імунітет і здатність протистояти різним вірусам і шкідливим бактеріям. Своєю чергою, здоров'я кишківника залежить від балансу кишкової мікрофлори.

У кишківнику людини живе понад 400 видів бактерій, що впливають на роботу всього організму і мають життєво важливе значення для його здоров’я. Кишкові бактерії дуже чутливі до характеру і якості харчування людини, приймання ліків – особливо антибіотиків, стресів тощо. Тому так важливо підтримувати баланс кишкової мікрофлори, особливо в період високої захворюваності. Найкращі наші помічники в цьому – пробіотики, живі мікроорганізми, щоденне споживання яких зміцнює імунітет та позитивно впливає на загальний стан здоров'я.

Обравши комплекс пробіотиків БІО-БАК, ви отримаєте чимало переваг:

·     Найбільша кількість бактерій: 20 млрд корисних життєздатних бактерій в одній капсулі

·     Flora-Focus® – унікальна комбінація з 15 штамів корисних молочнокислих бактерій і цинку

·     сприяє нормалізації природного балансу кишкової мікрофлори

·     стимулює імунну систему і робить її сильнішою

·     може застосовуватися разом з антибіотиками

·     зменшує запальні та алергічні реакції, усуває неприємний запах з роту

·     рекомендований при харчовій несприйнятності лактози

·     незамінний у період високої захворюваності як джерело корисних бактерій та цинку на противагу патогенним організмам.

Реєструйтесь на тестування комплексу пробіотиків БІО-БАК та переконайтесь у його користі для вашого здоров’я!

Відгуки

Жанночка

Супер-капсули для нашого кишківника

Я нутріціолог, і добре знаю, що корисна мікрофлора дуже важлива, тому завжди рекомендую своїм клієнтам вживати пробіотики і пребіотики та багато овочів , для того щоб мікрофлора жила і розвивалась в організмі. Але раніше я рекомендувала препарати з американських сайтів , зараз спробувпвши Біо-Бак, буду сміливо їх рекомендувати і приймати усією родиною тільки їх, адже мені сподобався склад, і вплив на мій організм .Є у складі цинк він сприяє зміцненню імунітету, підтримує когнітивну функцію, фертильність та репродуктивне здоров’я, нормалізує кислотно-основну рівновагу, рівень макронутрієнтів, жирних кислот та метаболізм вітаміну А. Цинк допомагає підтримувати нормальний синтез ДНК та білку, підтримує здоров’я кісткової системи, нігтів, волосся та шкіри. Я відчула легкість та бадьорість , нормалізацію роботи кишківника. Однозначно, рекомендую Біо-бак усім, хто слідкує за своїм здоров'ям .
У відгука 8 коментарів
Svitlana Rudas

БІО-БАК

Коли мої батьки захворіли на Covid19, їм призначили декілька антибіотиків відразу і препарати для відновлення мікрофлори кишківника, але вони не давали очікуваного результату. Дізнавшись про це я як медичний працівник і людина, яка на власному досвіді спробувала Біо-Бак порадила і їм його. З першого ж дня застосування, батьки стали відмічати покращення зникло здуття живота, діарея, нудота. Нормалізувалися випорожнення, зникло відчуття важкості в шлунку. Великою перевагою для літніх людей стало те , що потрібно приймати всього лише одну капсулу на добу. Через десять днів прийому Біо-Бак стан моїх батьків в повній мірі прийшов у норму.
Підводячи підсумки можу сказати, що цей препарат зарекомендував себе з найкращої сторони, я і надалі буду його рекомендувати, так як ніяких побічних ефектів від його вживання я не помітила лише плюси.
У відгука 1 коментар
Llluchijaaa

БИО-БАК уникальный украинский пробиотик!!

Рекомендую пробиотик БИО-БАК.
-- Комплекс пробиотиков БИО-БАК способствует нормализации естественного баланса кишечной микрофлоры.
-- Комплекс пробиотиков БИО-БАК стимулирует иммунную систему и делает ее сильнее.

Принимала по 1 капсуле в сутки натощак утром или перед сном. Чаще утром. Так было удобнее.

БИО-БАК - уникальная комбинация полезных молочнокислых бактерий и цинка. А в условиях пандемии это уникальное сочетание.

Спасибо за возможность протестировать. 20 дней прекрасного настроение и прекрасного самочувствия.

Микрофлора моего кишечника под надежной защитой.

#naprobuua #naprobuua_БіоБак #БіоБак #naprobu_відгуки #БіоБак_відгуки
У відгука 4 коментарів