Каша готова! Смачного!

Каша готова! Смачного!

Візит до бабусі чи подорож з малям може стати справжнім випробуванням в плані харчування. Що там батьки візьмуть з собою в поїздку– це діло просте та зрозуміле. Але що взяти в дорогу малюку, щоб було зручно та не обтяжувати сумку? Та й для прогулянок містом потрібно взяти щось із собою для корисного та поживного тайм-ауту? Родинний пікнік? Без частування для наймолодшого члена сім’ї він буде не таким вже й родинним.

Так чи інакше, але рано чи пізно батьки зіштовхуються  з необхідністю знайти корисний та поживний продукт у зручному пакованні. І в новому тестуванні ми познайомимось саме з таким продуктом. А точніше – з трьома. В меню до молочні каші ТМ “Яготинське для дітей”:

●  Каша молочно-рисова 2%. Молочна каша з подрібненого рису на молоці, з додаванням фруктози. Без глютену, дієтична.

●  Каша молочно-гречана 2%. Молочна каша з подрібненої гречаної крупи, з додаванням фруктози. Багата на рослинні білки, амінокислоти. Без глютену, містить вітаміни групи B, солі заліза, магнію, калію та фосфору.

●  Каша молочно-пшенична 2%. Молочна каша з подрібненої пшеничної крупи, з додаванням фруктози. Багата на клітковину, допомагає нормальному травленню.

Ці каші вже готові до вживання та мають ідеальний обсяг для разового повноцінного прийому їжі (200 г) – відкривай та годуй малюка. Окрім цього, паковання продукту має невеликі розміри, а це дозволить дитині почати вчитись їсти самостійно, за допомогою трубочки, яка прикріплена до коробочки.

Чим ще ця каша стане в пригоді матусям:

1. Каші містять пробіотик інулін – харчове волокно, яке є необхідним для здорового травлення, а також покращує моторику кишечника.

2. Завдяки пакованню Tetra Pak, продукт має тривалий термін зберігання, не потребує холодильника. Це робить каші зручними в різних умовах.

3. Усі молочні каші ТМ “Яготинське для дітей” створені на заводі дитячого харчування, з молока екстрагатунку від сертифікованих фермерських господарств.

Приєднуйтеся до нашого тестування разом з малюком та ставайте нашими експертами в новому проєкті.

Чекаємо на вашу думку!