NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців

NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців

Відколи вашому маляті виповнюється рік, його раціон неабияк розширюється та урізноманітнюється. Дитина вже демонструє свої вподобання, смаки… Та один продукт лишається поза конкуренцією: молоко – воно для малюка і найулюбленіше, і найпоживніше, і найкорисніше. Та чи будь-яке молоко?  Жодних сумнівів, коли йдеться про мамине молоко.

А якщо молоко інше, якщо його вводять як прикорм, використовують для приготування каш і молочних супів, яким воно має бути? І яке найкраще? Адже травна система дитини ще така тендітна та вразлива… Відмовтеся від сторонніх порад старших родичок запропонувати малюкові коров’яче чи козяче молоко – за часткою корисних речовин ці види молока суттєво відрізняються від фізіологічних потреб дитини й можуть завдати шкоди. Чудова альтернатива тваринному молоку в раціоні малюка – суха молочна суміш “NAN® 3 OPTIPRO®”. Її спеціально розроблено для харчування дітей віком від 1 року.

Суха молочна суміш “NAN® 3 OPTIPRO®” містить комплекс необхідних організмові малюка вітамінів та мінералів, омега-3 жирну кислоту, а також унікальну¹ комбінацію олігосахариду 2FL', структурно ідентичного найпоширенішому олігосахариду грудного молока, оптимізованого білкового комплексу OPTIPRO®, який допоможе забезпечити  правильну кількість білка для гармонійного зростання , та живих пробіотичних культур Bifidobacterium Lactis**. Правильне харчування дуже важливе в юному віці для малечі!

¹Унікальність складу продукту та комбінації інгредієнтів зумовлені наявністю у складі продукту білка OPTIPRO®, який виготовляється за особливою запатентованою технологією Нестле та дозволяє оптимізувати кількість білка у складі відповідно до вікових потреб дитини.

Відгуки

Модератор Ірина

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців»

Любі матусі та маленькі експерти, вітаю вас у проєкті!

Зверніть увагу, що починаючи з 21 березня 2023 року ми запровадили нову систему комунікації з учасниками тестування — канал проєкту у Telegram.

💌 24.05.2023 (ср) протягом дня УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ отримають на свою електронну пошту посилання-запрошення до каналу (за умови, якщо раніше ви не відписалися від нашої розсилки)

❓Навіщо вам приєднуватись до каналу?
Якщо коротко: це швидкий та найзручніший спосіб повідомити вам важливу інформацію усім одночасно, та вчасно.

— Тільки важлива інформація по проєкту, ніякого спаму, усі дописи каналу від модератора проєкту.
— Підтримка та вчасне нагадування про терміни виконання умов тестування;
— Це тимчасово. Після завершення проєкту можна покинути telegram канал;


Найприємніший бонус вступу!

По завершенню проєкту, ті з учасників проєкту «NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців», хто приєднався до каналу — отримають +100 балів до рейтингу.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗАПРОШЕННЯ НЕМАЄ?
Можливі причини, чому немає листа:
1. Лист потрапив у «Спам» або папку «Промоакції»;
2. Ви вимкнули дозвіл на розсилку на вашу електронну пошту (відписались);
3. Колись додали нашу розсилку у Чорний Список.
4. Допущено помилку в емейлі, коли заповнювали анкету у проєкт.

Якщо ви все перевірили, але запрошення не знайшли — напишіть про це у приватні повідомлення у Telegram (введіть у пошуку @naprobuua або +380 63 959 32 16)

____
З любов'ю,
модератор Ірина
У відгука 11 коментарів