NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців

NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців

Результати тестування

100%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони довіряють продукту NAN® 3 OPTIPRO® після завершення тестування*
100%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони готові рекомендувати суху молочну суміш NAN® 3 OPTIPRO® своїм друзям/ знайомим/родичам після завершення тестування*
99%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що дитяче харчування NAN® 3 OPTIPRO® підійшло дитині та добре нею сприймається*

*Кількість анкет – 189. Тестування проводилося з 1 травня 2023 р. по 18 червня 2023р. Детально про умови та місце проведення дізнавайтеся на сайті naprobu.ua

Відколи вашому маляті виповнюється рік, його раціон неабияк розширюється та урізноманітнюється. Дитина вже демонструє свої вподобання, смаки… Та один продукт лишається поза конкуренцією: молоко – воно для малюка і найулюбленіше, і найпоживніше, і найкорисніше. Та чи будь-яке молоко?  Жодних сумнівів, коли йдеться про мамине молоко.

А якщо молоко інше, якщо його вводять як прикорм, використовують для приготування каш і молочних супів, яким воно має бути? І яке найкраще? Адже травна система дитини ще така тендітна та вразлива… Відмовтеся від сторонніх порад старших родичок запропонувати малюкові коров’яче чи козяче молоко – за часткою корисних речовин ці види молока суттєво відрізняються від фізіологічних потреб дитини й можуть завдати шкоди. Чудова альтернатива тваринному молоку в раціоні малюка – суха молочна суміш “NAN® 3 OPTIPRO®”. Її спеціально розроблено для харчування дітей віком від 1 року.

Суха молочна суміш “NAN® 3 OPTIPRO®” містить комплекс необхідних організмові малюка вітамінів та мінералів, омега-3 жирну кислоту, а також унікальну¹ комбінацію олігосахариду 2FL', структурно ідентичного найпоширенішому олігосахариду грудного молока, оптимізованого білкового комплексу OPTIPRO®, який допоможе забезпечити  правильну кількість білка для гармонійного зростання , та живих пробіотичних культур Bifidobacterium Lactis**. Правильне харчування дуже важливе в юному віці для малечі!

¹Унікальність складу продукту та комбінації інгредієнтів зумовлені наявністю у складі продукту білка OPTIPRO®, який виготовляється за особливою запатентованою технологією Нестле та дозволяє оптимізувати кількість білка у складі відповідно до вікових потреб дитини.

Відгуки

Модератор Ірина

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців»

Любі матусі та маленькі експерти, вітаю вас у проєкті!

Зверніть увагу, що починаючи з 21 березня 2023 року ми запровадили нову систему комунікації з учасниками тестування — канал проєкту у Telegram.

💌 24.05.2023 (ср) протягом дня УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ отримають на свою електронну пошту посилання-запрошення до каналу (за умови, якщо раніше ви не відписалися від нашої розсилки)

❓Навіщо вам приєднуватись до каналу?
Якщо коротко: це швидкий та найзручніший спосіб повідомити вам важливу інформацію усім одночасно, та вчасно.

— Тільки важлива інформація по проєкту, ніякого спаму, усі дописи каналу від модератора проєкту.
— Підтримка та вчасне нагадування про терміни виконання умов тестування;
— Це тимчасово. Після завершення проєкту можна покинути telegram канал;


Найприємніший бонус вступу!

По завершенню проєкту, ті з учасників проєкту «NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців», хто приєднався до каналу — отримають +100 балів до рейтингу.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗАПРОШЕННЯ НЕМАЄ?
Можливі причини, чому немає листа:
1. Лист потрапив у «Спам» або папку «Промоакції»;
2. Ви вимкнули дозвіл на розсилку на вашу електронну пошту (відписались);
3. Колись додали нашу розсилку у Чорний Список.
4. Допущено помилку в емейлі, коли заповнювали анкету у проєкт.

Якщо ви все перевірили, але запрошення не знайшли — напишіть про це у приватні повідомлення у Telegram (введіть у пошуку @naprobuua або +380 63 959 32 16)

____
З любов'ю,
модератор Ірина
У відгука 16 коментарів