Питання-відповіді

23.11.2021 – 05.12.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

07.12.2021: Буде оголошено 10 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

07.12.2021 – 12.12.2021: Підписання договорів з учасниками тестування

13.12.2021 – 30.12.2021: Установка техніки учасникам тестування сервісними центрами Beko. УВАГА! Ознайомтеся х технічними вимогами, які необхідні для установки кухонного набору. Якщо якийсь з пунктів з технічних вимог дотриманий не буде, техніка перейде до іншого учасника.

13.12.2021 – 16.01.2022

  • ділись враженнями про прилади та оціни дизайн, характеристики, функції духової шафи та індукційної плити, залишивши не менше 1 відгуки на сайті naprobu.ua
  •  ділитися своєю думкою про прилад у своїх соціальних мережах (фб або інстаграм на вибір) (залишивши не менше 1 інформативних відгуків про продукт).
  • зніми 2 відео-огляди протестованих функцій приладу, розмісти його на сайті YouTube.com  та розмісти посилання на сайті naprobu.ua. Назва відеоролику має відповідати моделі варильної поверхні та духової шафи.
  • ділися своєю думкою про прилад на сайті  eldorado.ua (залишивши 2: 1 про духову шафу, 1 про індукційну поверхню, інформативні відгуки). Не згадуй тестування на порталі naprobu.ua при написанні відгуку.
  • ділися своєю думкою про прилад на Google, на офіційній геолокації бренду Beko (Beko Ukraine LLC залишивши 2 розгорнуті відгуки). Не згадуй тестування на порталі naprobu.ua при написанні відгуку.
  • ділися своєю думкою про прилад на hotline.ua (залишивши 1 розгорнутий відгук про духову шафу та індукційну плиту. Не згадуй тестування на порталі naprobu.ua при написанні відгуку.

 

*Не забувай хештеги #naprobuua #naprobuua_beko  #bekoua #naprobu_відгуки #beko_відгуки # LiveLikeAPro

  • Бери участь у конкурсі на найактивнішого експерта проєкту. Пиши відгуки, ділись фото та відео з процесу тестування варильної поверхні та духової шафи, спілкуйся з користувачами сайту за допомогою коментарів. По закінченню проєкта ми оберемо найактивнішого та подаруємо 300 балів.

17.01.2022 – 23.01.2022: Заповнюй підсумкову анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Також, всім учасникам, які подадуть заявку в проєкт, але не пройдуть у тестування – отримають від компанії Beko персональну знижку у розмірі –10%, яка буде діяти на спеціальну пропозицію від Beko, більш детально інформація з’явиться трохи згодом.  

Габаритні розміри індукційної варильної поверхні HII 64200 FMT: ширина 60 см, висота 5.1 см, глибина 51 см (з урахуванням виступаючих частин). Загальна потужність 7200 Вт.

Габаритні розміри духової шафи BBIS143N0B: висота 59.5 см, ширина 59.4 см, глибина 56.7 см. Об'єм 72 л. Загальна потужність 26 Вт.  

Вопрос насчёт скидки

Добрый день! Подскажите пожалуйста, обещали скидку 10%, как ее можно получить? Перешла за ссылкой на сайт эльдорадо, там я что-то не нашла ничего связанного с этой скидкой. Буду благодарна за ответ
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Виктория Катрич, добрий день! Знижка діяла до кінця січня, тому зараз залишилося просто посилання на сайт, де можна придбати цю техніку.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Не перестаю удивляться!

Читая отзывы и смотря на видео и фото, начинаешь понимать почему такие как я никогда не попадают на тестирование техники такого масштаба!
Разочарована я что этим сайтом что теми компаниями которые тестируют технику(((
Все хороших праздников, буду покидать этот сайт.
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Аринка06, нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про портал та наші тестування. Однак, Правила є Правила, умови є умови, а ми маємо обрати досить малу кількість учасників серед усіх бажаючих.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Привет!

Наконец-то начинаем тестировать технику. Вчера все установили и сегодня, начинаю знакомиться с техникой.
Как она красиво смотрится.
Впервые получилось попасть в тестирование такого масштаба и скажу за это время пока ее не установили, думала поседею от переживаний)))) Как же это все волнительно.
Скоро поделюсь с вами своими первыми впечатлениями от готовки!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування beko

Сьогодні доставила нова пошта посилку. Вже з нетерпінням чекаю установки. Монтаж будем робити на кухні у батьків. Там і тестувати) так що дуже цікаво… буду ділитись враженнями
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Питання

С де відгуки? Зайшла почитати, а навіть розділу немає... цікаво ж
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
O'Lena, учасники тільки почали отримувати техніку. Скоро буде розділ та враження)
Юлия Борисюк
Я уже отримала, написала відгук перше враження. Але чекаю коли підключать техніку. Уже не можу дочекатись, тільки милуємось ходимо та вивчаємо інструкцію!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися