При надії: вітамінний комплекс ПреМама Дуо для майбутніх мам та мам, що годують

При надії: вітамінний комплекс ПреМама Дуо для майбутніх мам та мам, що годують

Результати тестування

97%
експертів підтвердили, що ПреМама Дуо знає, що потрібно майбутній мамі!*
93%
експертів рекомендують ПерМама дуо своїм друзям / знайомим / родичам*
86%
експертів планують купувати ПреМама Дуо після тестування*

*кількість заповнених анкет - 88.

Відчуваєте? Ледь помітний аромат осені поступово наповнює повітря та нагадує про неминуче закінчення літа й настання золотої пори. Та окрім розмаїття фарб осінь несе холод, дощі, а відтак – підвищену загрозу застудитися й захворіти. У цей період жінкам при надії та молодим матусям, які годують грудьми, варто з особливою ретельністю дбати про свій імунітет. Адже захисні сили організму вагітних та мам, що годують, значно знижуються.  

Щоб ваш організм щодня отримував необхідні вітаміни й мікроелементи в потрібних кількостях, ви почувалися добре, а малюк розвивався гармонійно, варто включити в раціон спеціальні мультивітамінні комплекси. Ретельно підібраний склад відповідно до останніх рекомендацій ЄС та МОЗ України щодо харчування в період вагітності та грудного вигодовування має комплекс ПреМама Дуо.

ПреМама Дуо містить 30 таблеток і 30 м'яких капсул


До складу таблеток входить 11 вітамінів (С, E, D, B12, B6, ніацин, пантотенова кислота, тіамін, рибофлавін, фолієва кислота, біотин) та 10 макро- і мікроелементів (кальцій, магній, залізо, цинк, марганець, мідь, йод, селен, молібден, хром).

У свою чергу, м'які капсули містять омега-3 поліненасичені жирні кислоти (докозагексаєнову та ейкозапентаєнову кислоти). Вони є незамінними та надважливими для здоров’я малюка. Науково доведено, що прийом 200 мг докозагексаєнової кислоти матір’ю сприяє нормальному розвитку мозку та очей плоду й немовляти. Для отримання достатньої кількості ДГК рекомендовано вживати жирну рибу (наприклад, лосось, форель, сардини чи скумбрію) або просто використовувати в раціоні добавки, такі як ПреМама Дуо.

Окремо відзначимо, що комплекс ПреМама Дуо містить такі важливі для організму вагітної та мами, що годує, мікроелементи, як:

  • Йод та селен – вони сприяють нормальному функціонуванню щитоподібної залози.
  • Фолієва кислота – особливо важлива для вагітних і жінок, які планують вагітність. Її низький рівень в організмі матері є серйозним фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки плода.
  • Вітамін D – сприяє нормальному засвоєнню кальцію та фосфору в організмі, а також підтримує необхідний рівень кальцію в крові, є важливим для здорових зубів і кісток.
  • Залізо – комплекс ПреМама Дуо збагачений залізом задля профілактики залізодефіцитної анемії, яка нерідко трапляється під час вагітності.

Скажіть «Ні!» осінній хандрі
Не секрет, що вагітні жінки дуже емоційні. Восени, за похмурої та дощової погоди, настрій може часто псуватися. Це не дуже добре, адже психоемоційний стан мами значною мірою впливає і на малюка. Повноцінне збалансоване харчування, доповнене комплексом вітамінів та мінералів, допоможе уникнути осінньої депресії та безпідставної появи відчуття смутку й бажання поплакати.

Нехай ваша вагітність буде легкою, а малюк – здоровим!

ПреМама знає, що потрібно майбутній мамі!