Пробіотик Ентерол ІМУНО

Пробіотик Ентерол ІМУНО

Мікрофлора кишківника та його здоров’я грають одну з головних ролей у нашому фізичному добробуті. А там, де фізичне здоров’я, завжди десь поряд ходить загальне самопочуття. Постійні проблеми з травленням, незрозуміле походження симптомів (здуття, тяжкість у кишківнику, нехарактерні випорожнення) та висипів (акне, свербіж тощо) мають походження з кишківника. Мікрофлора в кишківнику має бути в нормі, межі якої залежать від характеру та кратності харчування. Співвідношення мікроорганізмів – коменсали проти умовно-патогенних – відіграє дуже важливу роль у травленні та всмоктуванні складових споживаної їжі.

Річ не тільки в стилі життя чи шкідливих звичках, стресі, а набагато глибше. Загалом, порушення співвідношення мікрофлори та її відновлення мають часові рамки: відновлення після негативного впливу (антибіотики, гостра діарея тощо) може відбутись досить швидко, а може й тривати понад 6 місяців. Отже, дисбактеріоз – сучасна назва такого порушення співвідношення чи чисельності мікрофлори – може тривати довго й довго. Дисбактеріоз може розвинутись також із віком або через різноманітні розлади в харчуванні.

Ну а для того, щоб налаштувати «вередливий» кишківник, варто обирати продукти з високим вмістом пробіотиків або ж дієтичні добавки чи препарати, що містять пробіотики. У новому тестуванні наші експерти будуть досить прискіпливі до вибору та застосування таких препаратів.

Ентерол ІМУНО – це унікальний пробіотик, який містить дріжджі сахароміцети буларді CNCM I-745. Від моменту їхнього відкриття й до сьогодення промайнуло понад 100 років, протягом яких ними ефективно лікують гострі діареї та відновлюють мікрофлору кишківника. До речі, застосування антибактеріальних засобів пригнічує останню, тому одночасне використання сахароміцет з антибіотиком – це мета нашого тестування.

Примітка: Ентерол ІМУНО – спеціальний пробіотик для сумісного застосування з антибіотиком, не є лікарським засобом, тому застосовується з профілактичною метою для запобігання негативному впливу антибіотика та відновлення мікрофлори кишківника.

Додаткові переваги Ентерол ІМУНО:

  • відновлює мікрофлору кишківника та зменшує наслідки після застосування антибіотика із сахароміцетами буларді СNCM I-745;
  • містить вітамін С для протизапальної активності в кишківнику;
  • містить вітамін D для активації імунних процесів;
  • містить Zn, що сприяє захисній функції клітин кишківника (ентероцити).

Та чи сподобався Ентерол ІМУНО нашим експертам? Про це читайте нижче у відгуках. А краще – долучайтесь до нашого проєкту та спробуйте застосувати Ентерол ІМУНО за необхідності з антибіотиком.

Ентерол Імуно призначено для дорослих і дітей у віці від 15 років. Реклама дієтичної добавки. Товар не є лікарським засобом.

Ентерол Імуно капсули, звіт № 243 від 07.10.2021 ПНДМП «Центр профілактичної і клінічної токсикології» до протоколу випробувань № 1514/1 від 07.10.2021.

Діючі речовини: 1 капсула містить пробіотичного штаму сaxaроміцети буларді СNCM I-745 (ліофілізованих клітин не менше ніж 2 мільярди КУО), вітаміни С, D та Zn.

Виробник: «БІОКОДЕКС», Франція.

Представник виробника/Імпортер: ТОВ «БІОКОДЕКС УКРАЇНА», просп. Степана Бандери, 28-А, 04073, м. Київ, Україна, тел.: +38 (044) 237 77 84. Е-mail: quality@biocodex.ua

Відгуки

tanyayacuck

мій перший відгук

сьогодні хочу написати відгук (перший) про тиждень користування пробіотиком Ентерол Імуно. Почала приймати після прийому курсу антибіотиків , які назначив лікар після видалення зубів мудрості. За тиждень прийому можу відмітити , що покращилося трвлення, зникло здуття живота, і маю таку закономірність - як тільки покращується травлення - покращується стан шкіри! приймаю по 1 капсулі вдень , після сніданку. А за дизайн баночки - виробнику окремий респект!
У відгука 1 коментар
Натали***

Пробіотик Ентерол ІМУНО

Всім доброго часу доби! Сьогодні хочу поділитися своїми враженнями від споживання у процесі тестування нового для мене продукту – пробіотику Ентерол ІМУНО.
І так, перше що я бачу, коли беру у руки препарат – це продуманість у деталях з турботою про споживача і довкілля. Коробочка не великого розміру містить достатньо інформації про зміст, склад, призначення, спосіб та термін вживання, застереження і інформацію про виробника продукту українською мовою. Інструкція так само українською мовою містить усю достатню інформацію про пробіотик. Невелика скляна пляшечка містить 30 прозорих капсул середнього розміру (550 мг±10%), що містять порошок бежевого кольору.
Радує термін зберігання, до 02.2026, а також відсутність особливих умов до зберігання, тобто не в холоді – в сухому, захищеному від світла місці за t не вище 25 С.
Виробник відзначає безпечність складу самої капсули: на 100% без діоксиду титану, зроблені із соснової кори (гідроксипропіл-метилцелюлоза). Капсули є веганським препаратом, без глютену і без ГМО.
Серед допоміжних речовин містить лактозу, що мають враховувати люди, які страждають на її непереносимість, а також сахарозу, аскорбат натрію, тригліцериди із середнім ланцюгом, діоксид кремнію, DL альфа-токоферол, модифікований харчовий крохмаль.
Пробіотик Ентерол ІМУНО є комбінованим препаратом, дію основної діючої речовини якого – пробіотичного штаму сахароміцети буларді CNCM I-745 підсилено додаванням до складу вітамінів С, D3 та Zn.
За моїми спостереженнями, одна капсула містить близько 70% добової норми для дорослої людини у забезпеченні потреби організму вітамінами С, D3 та Zn, а споживати рекомендується по 1-2 капсулі 1 раз на добу, тому людям, які приймають інші препарати які містять у своєму складі ці вітаміни і мінерал (можливо мультивітамінні комплекси) слід з обережністю їх приймати, або тимчасово відмовитися від їх прийому, як зробила я сама, бо приймала мультивітамінний комплекс для жінок.
На відміну від основного напрямку застосування цього пробіотику, заявленого виробником, - для попередження виникнення побічних ефектів від вживання антибіотиків у кишківнику, я приймаю Ентерол ІМУНО для подолання або принаймі пом’якшення таких наслідків у своєму ШКТ.
Капсули приймаю по 1 шт. щоранку зі сніданком. Більш ніж за тиждень прийому пробіотику я вже можу відмітити певні покращення у роботі мого шлунково-кишкового тракту: зникло відчуття важкості у животі та зменшилися метеоризми. Продовжую приймати далі до 14 днів. За тиждень поділюсь іншими спостереженнями.
У відгука 1 коментар
anyta30

Ентерол Імуно - початок тестування

Трохи менше тижня тому отримала на тестування пробіотик, що сприяє відновленню мікрофлори при прийомі антибіотиків та підвищенню імунітету, - Ентерол Імуно. Капсули зручні у застосуванні, нейтральні на смак, приємного кольору (сама капсула прозора, добре видно капсульну масу). Важливим позитивним аспектом є те, що капсули не містять титану діоксиду, який вже заборонений в фармацевтичній промисловості. Щодо терапевтичному ефекту напишу трохи згодом.
У відгука 0 коментарів
Mila@

Тестування Ентерол Імуно

Моє тестування Ентерол Імуно вже триває 10 днів і я вже готова ділитися першими враженнями. Нажаль, нещодавно перехворіла і довелося пропити курс антибіотиків і тестування було дуже доречним та актуальним. Пробіотик приймаю під час основного прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Для мене важливим є, що в складі є вітамфн С та D, так, як вони дуже впливають на підвищення імунітету. Хочу сказати, що за 10 днів, значно покращилося травлення, зникли закрепи, здуття, що турбували після прийому антибіотика, стул став регулярним. Тож тестуємо далі.
У відгука 0 коментарів
Khalisy

Початок тестування і проблеми, які треба вирішити

Усім доброго здоров'я. Отримала я пробіотик і задумалася, а чого я від нього чекаю? Згадала все, що знаю про цю добавку і...
- Маю проблеми із вздуттям.
- Шкірою...
- Слабкий імунітет на фоні постійного стресу
Тож вирішила підійти к тестуванню пробіотика комплексно. Відмова від деяких продуктів, більше спортивного навантаження і Ентерол Імуно.
Перші дні прийому - політ нормальний 😀 помітила, що такого вздуття як раніше немає❤ Продовжую тестування...
У відгука 0 коментарів