Пробіотик Ентерол ІМУНО

Пробіотик Ентерол ІМУНО

Результати тестування

100%
експертів підтвердили, що готові рекомендувати пробіотик Ентерол Імуно особливо при лікуванні з антибіотиком для відновлення мікрофлори кишківника та підвищення імунітету своїм друзям/знайомим/рідним після завершення тестування
98%
експертів підтвердили, що довіряють пробіотику Ентерол Імуно після завершення тестування
95%
експертів підтвердили, що «Пробіотик Ентерол Імуно обовязково приймати, якщо ви приймаєте антибіотики»

Мікрофлора кишківника та його здоров’я грають одну з головних ролей у нашому фізичному добробуті. А там, де фізичне здоров’я, завжди десь поряд ходить загальне самопочуття. Постійні проблеми з травленням, незрозуміле походження симптомів (здуття, тяжкість у кишківнику, нехарактерні випорожнення) та висипів (акне, свербіж тощо) мають походження з кишківника. Мікрофлора в кишківнику має бути в нормі, межі якої залежать від характеру та кратності харчування. Співвідношення мікроорганізмів – коменсали проти умовно-патогенних – відіграє дуже важливу роль у травленні та всмоктуванні складових споживаної їжі.

Річ не тільки в стилі життя чи шкідливих звичках, стресі, а набагато глибше. Загалом, порушення співвідношення мікрофлори та її відновлення мають часові рамки: відновлення після негативного впливу (антибіотики, гостра діарея тощо) може відбутись досить швидко, а може й тривати понад 6 місяців. Отже, дисбактеріоз – сучасна назва такого порушення співвідношення чи чисельності мікрофлори – може тривати довго й довго. Дисбактеріоз може розвинутись також із віком або через різноманітні розлади в харчуванні.

Ну а для того, щоб налаштувати «вередливий» кишківник, варто обирати продукти з високим вмістом пробіотиків або ж дієтичні добавки чи препарати, що містять пробіотики. У новому тестуванні наші експерти будуть досить прискіпливі до вибору та застосування таких препаратів.

Ентерол ІМУНО – це унікальний пробіотик, який містить дріжджі сахароміцети буларді CNCM I-745. Від моменту їхнього відкриття й до сьогодення промайнуло понад 100 років, протягом яких ними ефективно лікують гострі діареї та відновлюють мікрофлору кишківника. До речі, застосування антибактеріальних засобів пригнічує останню, тому одночасне використання сахароміцет з антибіотиком – це мета нашого тестування.

Примітка: Ентерол ІМУНО – спеціальний пробіотик для сумісного застосування з антибіотиком, не є лікарським засобом, тому застосовується з профілактичною метою для запобігання негативному впливу антибіотика та відновлення мікрофлори кишківника.

Додаткові переваги Ентерол ІМУНО:

  • відновлює мікрофлору кишківника та зменшує наслідки після застосування антибіотика із сахароміцетами буларді СNCM I-745;
  • містить вітамін С для протизапальної активності в кишківнику;
  • містить вітамін D для активації імунних процесів;
  • містить Zn, що сприяє захисній функції клітин кишківника (ентероцити).

Та чи сподобався Ентерол ІМУНО нашим експертам? Про це читайте нижче у відгуках. А краще – долучайтесь до нашого проєкту та спробуйте застосувати Ентерол ІМУНО за необхідності з антибіотиком.

Ентерол Імуно призначено для дорослих і дітей у віці від 15 років. Реклама дієтичної добавки. Товар не є лікарським засобом.

Ентерол Імуно капсули, звіт № 243 від 07.10.2021 ПНДМП «Центр профілактичної і клінічної токсикології» до протоколу випробувань № 1514/1 від 07.10.2021.

Діючі речовини: 1 капсула містить пробіотичного штаму сaxaроміцети буларді СNCM I-745 (ліофілізованих клітин не менше ніж 2 мільярди КУО), вітаміни С, D та Zn.

Виробник: «БІОКОДЕКС», Франція.

Представник виробника/Імпортер: ТОВ «БІОКОДЕКС УКРАЇНА», просп. Степана Бандери, 28-А, 04073, м. Київ, Україна, тел.: +38 (044) 237 77 84. Е-mail: quality@biocodex.ua

Відгуки

Alena☼

Після 3х тижнів приймання ЕнтеролІмуно

Після трьох тижнів приймання ЕнтеролІмуно, можу сказати що відчуття здуття ( яке в мене було після курсу антибіотиків від інфекцій горла) пройшло повністю. Також можу відзначити що зникла печія яка дуже мені дошкуляла. На шкірі обличчя пройшли висипання що дуже радує.
З вирішенням поставлених задач ЕнтеролІмуно впорався на 100% тому можу його рекомендувати після курсу антибіотиків або для покращення роботи шлунково-кишкового тракту
У відгука 0 коментарів
mallimari

Фінал тестування

Під час прийому Ентерол імуно зменшилось здуття, та симптоми СРК. Пробіотик не впливає на здатність керувати автотранспортом, для мене це дуже важливо, та не викликає сонливості. Його можна застосувати при тривалому лікуванні антибіотиками.
Ентерол імуно допоможе уникнути неприємних проявів дисбактеріозу і втрачанні корисної мікрофлори кишечника.
Він має резистентність до антибіотиків, єдине що може його знешкодити це препарати від молочниці.
Головне не запивати занадто гарячими або холодними напоями.
Алкоголь теж протипоказаний.
Сахароміцети буларді вимиваються з організму людини на 5 ту добу.
Сподобалась зручна форма пігулки. Це означає, що пробіотики не розчиняються у шлунку і вони розчиняться у кишечнику.
Рекомендую мати в аптечці всім, хто багато подорожує і часто їздить у відрядження.
У відгука 2 коментарі
Катерина Бондаренко

Пробіотик ентерол імуно

Минулого тижня я захворіла на бронхіт і лікар призначив мені прийом антибіотиків.Я була дуже занепокоєна, адже знаю, як важко реагує мій ШКТ на прийом антибіотиків : постійний дискомфорт у кишківнику та розлад травлення. Тому ентерол імуно як раз став мені у нагоді. Відкривши картонну упаковку, відразу мені сподобалося, що препарат знаходиться у скляній баночці,яка закривається, що дуже доречно для медичних засобів, адже це дуже зручно у користуванні. Також не могла не порадувати Швейцарська якість складу, адже я вперше бачу, щоб крім корисних бактерій, в складі були б ще вітаміни. Приймаючи щоденно антибіотик з ентеролом імуно, я забула, про побічні ефекти антибіотиків. Тепер у мене завжди буде стояти в домашній аптечці баночка цього чудового препарату , і що найголовніше,більше я не боюся прийому антибіотиків, і це все завдяки Ентеролу імуно.
У відгука 0 коментарів
lanchkovskaya

Пробіотик Ентерол ІМУНО

Знаєте, коли я почала вживати Ентерол Імуно, відчула якусь зміну на краще. Це, мабуть, через те, що він має пробіотик, який допомагає шлунково-кишковому тракту. А ще прочитала, що він імунітет підтримує, тож думаю, він допоміг мені менше хворіти. Але тут важливо не відразу очікувати магічних результатів. Відчула полегшення тільки через якийсь час.
Не знаю, чи він усім підійде однаково. У мене спрацювало, але кожен же реагує по-своєму. Тому, можливо, комусь треба буде трошки більше часу, щоб побачити якісь реальні зміни.
Все-таки, перед тим, як щось нове починати, краще з лікарем порадитися. Але, здається, це дійсно зручний варіант для підтримки імунітету та кишкового здоров'я.
У відгука 0 коментарів
Beelma

Ентерол Імуно - відгук перший

Нещодавно довелось пропити курс з двох атибіотиків, що в свою чергу позначилось розладами в роботі шлунково-кишкового тракту - з'явилась важкість, здуття, печія, а деколи - й нудота. Звісно, разом з антибіотиками лікар призначив і пробіотики (не Ентерол), та на жаль на 100% вони не усунули негативний вплив антибіотиків на ШКТ.
Тому, побачивши тестування нового і вкрай актуального для мене препарату - Ентерол Імуно - дуже зраділа.
Наразі приймаю препарат вже майже 2 тижні, після основного прийому їжі, по інструкції. Стан ШКТ покращився -здуття і важкість вже не турбує так часто, проте ще виникає. Сподіваюсь проблема зникне повністю після прийому курсу Ентерол Імуно.
Також не можу не зазначити, що в складі є вітаміни для підтримки імунітету - С, D і Zn - теж дуже актуально в сезон застуд, особливо коли діти приносять додому зі школи сюрпризи:)
З задоволенням продовжую своє тестування.
У відгука 2 коментарі