PURINA ONE® MINI — здорове харчування для собак малих порід

PURINA ONE® MINI — здорове харчування для собак малих порід

Результати тестування

98%
експертів вважають що корм PURINA ONE® MINI сподобався їхній собаці
100%
експертів довіряють бренду PURINA ONE® MINI після тестування
99%
експертів готові рекомендувати корм PURINA ONE® MINI своїм друзям/знайомим/рідним

Чому собакам малих порід (з вагою до 10 кг) потрібне спеціальне харчування?

  1. У міні-порід прискорений обмін речовин. Це означає, що вони швидше використовують енергію з їжі. Щоб собака була активною та бадьорою, вона має отримувати більше калорій на кілограм ваги.
  2. Активним та рухливим дрібним песикам потрібна їжа, яка легко засвоюється та швидко насичує організм енергією. 
  3. Оскільки травний канал у міні-песиків короткий, годувати їх потрібно часто невеликими порціями. Розмір корму теж важливий — шматочки мають бути ніжними та маленькими.

Експерти PURINA врахували всі нюанси та розробили лінійку корму PURINA ONE® MINI для собак малих порід різних за віком та способом життя. Тепер легко бути впевненим у здоров’ї свого улюбленця!

Продукти для тестування:

Purina ONE® MINI. Adult — корм для дорослих собак від 1 року з антиоксидантами для підтримки здорової імунної системи, а також необхідними поживними речовинами для догляду за порожниною рота.

Purina ONE® MINI. Active — корм для дорослих та дуже активних собак із високим вмістом протеїну, який забезпечить твого улюбленця необхідним запасом енергії та підтримає захист імунної системи.

Purina ONE® MINI. Junior — корм для цуценят маленьких порід із високим рівнем протеїну та жирів, який сприяє здоровому росту цуценят від 1 до 12 місяців. Вироблений із високоякісних інгредієнтів, корм сприяє розвитку природного захисту організму, а також росту здорових зубів та кісток.

Корм Purina ONE® MINI не лише повнораціонний, поживний та корисний, але й дуже смачний. Він обов’язково припаде до душі вашому песику.

 

Відгуки

Kagramanova

Вкусняшки от Purina One Mini

Как быстро пролетели 2 недели тестирования. Начали мы тестировать с влажных кормов Purina One Mini. У нас их было 3 вида индейка с овощами, курица с овощами и говядина с овощами. Все Барон попробовал, но больше всего понравился с говядиной, ел прям с удовольствием. Влажный корм очень приятный на запах, вид аппетитный, видны целые кусочки мяса, овощей много, целые кусочк(морковке,горошек и картошка). Состав продуман грамотно. Хотя мой любимец не очень любит овощи, эти съел на ура! Пакетик очень удобно открывать, порция хорошая.Собаке придает активности и жизненной энергии. Качественный влажный корм. Рекомендую однозначно
У відгука 12 коментарів