Відгук

Iruna_

АльпеКід ХЕПІ ДРІНК

Ось настав і наш час протестувати АльпеКід ХЕПІ ДРІНК, цей засіб іде як дієтична добавка, у вигляді порошку.
Кожна мама маючи малюка завжди хвилюється за стан і здоров'я своєї дитини, з перших днів і в продовж декількох місяців життя малюків часто хвилюють коліки, і кожна мама хоче поліпшити цей період, і на допомогу прийде ХЕПІ ДРІНК, який нормалізує функціонування шлунково-кишечного тракту.
Також кожна матуся при веденні прикорму, або режиму харчуванні може зіткнутися з різними проблемами, це такі як здуття животика, запор, діарея та спазми, для вирішення таких негараздів також прийде на допомогу ХЕПІ ДРІНК.
Так як нам потрібно було робити прививки і відлучувати від нічного годування, ми також скористалися чим чудо засобом, він знімає стрес, також причини збудження та дискомфорту у малюка.
АльпеКід ХЕПІ ДРІНК можна вживати як напій між прийомами їжі замість чаю, так як він містить тільки натуральні компоненти (сухий екстракт квітіа ромашки, листя меліси, транс-анетол) ніякої шкоди малюку він не спричинить.
Рекомендую всим мамочкам спробувати, він допоможе подолати стресові етапи, які притаманні кожному немовляті
У відгука 6 коментарів
Вікторія-профі
Давно не заходила на портал, а от другий декрет посприяв - і я знову тут) якраз лежу з дитиною на руках і думаю що треба було б мені зайти сюди раніше і зареєструватися в проекті - мені якраз зараз актуально було б))
Модератор_Ярослава
Вікторія-профі, у нас багато цікавих проектів) слідкуйте за оновленнями! Будемо раді бачити Вас в нових тестуваннях)
Iruna_
Вікторія-профі, чудовий засіб)
Вікторія-профі
Модератор_Ярослава, постійно згадувала за сайт, але все руки не доходили) з лютого 22-го якось все було не до того, потім ще і побут, і робота,і вагітність, та й якось так..)) а тепер лежу кормлю дитину - то маю трохи часу посидіти в телефоні🤪
Вікторія-профі
Модератор_Ярослава, якось раніше пригадую робили опитування щоб створити сторінку в телеграмі, то її зробили? Підкажіть
Модератор_Ярослава
Вікторія-профі, наразі група в телеграмі є (посилання внизу сторінки), також, підписуйтеся на нас в фейсбуці та інстаграм)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися