Відчуй смак життя з дитинства!

Відчуй смак життя з дитинства!

Результати тестування

98%
мам-експертів (респондентів) підтвердили, що довіряють засобу АльпеКід ХЕПІ ДРІНК та готові рекомендувати його іншим після завершення тестування
99%
мам-експертів (респондентів) підтвердили, що засіб АльпеКід ХЕПІ ДРІНК має відмінний смак та добре сприймається дитиною
100%
мам-експертів (респондентів) підтвердили зручність використання форми саше засобу АльпеКід ХЕПІ ДРІНК

Для малюка знайомство з навколишнім світом відбувається так швидко, що батьки часом хапаються за голову! Особливо це стосується періоду, коли дитина куштує нові для себе продукти та розширює раціон, або починаються коліки. Так чи інакше, але батькам точно знадобиться допомога у боротьбі з супутніми неприємностями. Важливо обрати дієвий засіб, який допоможе боротись з порушеннями шлунково-кишкового тракту: швидко, безпечно та натуральними способами.

Цього разу Naprobu збирає команду експертів, щоб розглянути та протестувати комплексний натуральний засіб  АльпеКід ХЕПІ ДРІНК, що рекомендується до споживання немовлятам та дітям раннього віку з метою підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.

До складу засобу входять натуральні інгредієнти:

  • спазмолітична та протизапальна ромашка;
  • заспокійлива меліса;
  • фенхель, що зменшує здуття, регулює роботу шлунково-кишкового тракту;
  • протизапальний аніс.

Усі разом ці природні компоненти сприяють усуненню дискомфорту при коліках, а також ряд неприємних наслідків зміни раціону або режиму харчування малюка. АльпеКід ХЕПІ ДРІНК також рекомендується при регуляції дефекації (випорожненнях), що також є надзвичайно важливим для нормального травлення та в цілому комфортного життя.

Ще одна хороша новина для батьків: цей засіб також можна використовувати при відлученні дитини від нічного годування. АльпеКід ХЕПІ ДРІНК має все необхідне для того, щоб підтримати організм у цей період та допоможе краще засинати. Окрім цього засіб приємний на смак, і сподобається дитині.

Долучайся до проєкту та перевір сама! 

Більше інформації про продукт за посиланням: https://bit.ly/3SxaGq1

Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом. Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтеся з листком-вкладишем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Є застереження щодо споживання: не перевищуйтерекомендовану добову кількість. Альпекід Хепі Дрінк, саше №12 по 3 г. Висновок СЕС 3/28-А-57-23-297 від 07 березня 2023 р. Дієтичні добавки не замінюють різноманітне і збалансоване харчування, яке є дуже важливим разом зі здоровим способом життя.

Виробник: Фітерман Фарма С.Р.Л., Румунія. Вироблено для: Альпен Фарма АГ, Берн, Швейцарія. Імпортер: ПрАТ «Натурфарм», вул. Лісна, 30а, м. Київ, Україна, 04075; телефон: (044) 401-81-03.

Відгуки

Tezka

Спокій для малюків

Отримали на тестування альпекід хепідрінк. Приємний смак, ненав'язливий. В складі ромашка, меліса, фенхель. Особливо поки не зрозуміли, чи дійсно допомогає для заспокоєння маля чи ні. Якраз активний період прорізання молярів та стрибок зростання.
У відгука 0 коментарів
Almazz

АльпеКід - це знахідка.

Дуже дякую за можливість прийняти участь у тестуванні. Засіб дуже сподобався тим, що прорізування зубчика у мого малюка пройшло абсолютно без симптомів. Раніше, до прийому АльпеКід , був капризним, відмовлявся від їжі. Але зараз все змінилося і я ЩАСЛИВА. Також зменшилися прояви атопічного дерматиту, мені здається, шкіра не так зудить. Однієї упаковки вистачає 4 дня, так як давала по 3 пак. на добу. Єдиний незначний мінус особисто для мене - розчин виходив засолодкий, тому додавала трохи більше води ніж вказано в інструкції. Загальне враження чудове - буду обов'язково рекомендувати ций ЧУДО-засіб.
Дякую!
У відгука 0 коментарів
Тетяна Завіщальна

АльпеКід ХЕПІ ДРІНК

Знову в нас тестування🥰 люблю таке👌🏻
Цього разу нам приїхав чудовий комплексний, а головне натуральний засіб АльпеКід ХЕПІ ДРІНК!!!
І дуже вчасно бо саме почали прикорм, і в нашій ситуації з маленькою Даринкою ми задоволені на 100%
Приємний смак, гарно розчиняється у водичці. Усуває всі негаразди які могли б бути з прикормом ( здуття, закреп чи діарея, спазми).
А ще можна вживати як напій між прийомами їжі, корисно і смачно!
Наша рекомендація для кожної мами🤍🤍🤍
У відгука 1 коментар
@drim_iv

Відчуй смак життя з дитинства 👯

Ось настав і наш час підбити підсумки нашого тестування АльпеКід ХЕПІ ДРІНК.
Хочу сказати відразу, АльпеКід ХЕПІ ДРІНК сподобався і мені бо містить натуральні компоненти і моїм діткам, бо він приємний на смак🤤
АльпеКід ХЕПІ ДРІНК комплексний натуральний засіб, що рекомендується до споживання немовлятам та дітям раннього віку з метою підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.
До складу засобу входять натуральні інгредієнти: ромашка, меліса, фенхель, аніс.
Усі разом ці природні компоненти сприяють усуненню дискомфорту при коліках, а також ряд неприємних наслідків зміни раціону або режиму харчування малюка. АльпеКід ХЕПІ ДРІНК також рекомендується при регуляції дефекації (випорожненнях), що є надзвичайно важливим для нормального травлення та в цілому комфортного життя дитини.
Цей засіб також можна використовувати при відлученні дитини від нічного годування. АльпеКід ХЕПІ ДРІНК має все необхідне для того, щоб підтримати організм у цей тяжкий період та допоможе краще засинати.
АльпеКід ХЕПІ ДРІНК іде як дієтична добавка, у вигляді порошочку. На саше є детальна інструкція щодо способу споживання та рекомендована добова кількість.
Кожна мама знає, що при введенні нового продукту не завжди шлуночок може справитися з навантаженням. Тому й починають турбувати малечу коліки, здуття, запори, спазми. Для мене перш за все, головним критерієм було те, що склад самого засобу безпечний і натуральний для моїх діток.
Ми приймали АльпеКід ХЕПІ ДРІНК для нормалізації функціонування шлунково-кишечного тракту, пили згідно інструкції. Після прийому даного засобу мої дітки стали спати спокійніше тай в цілому стали не такі збуджені ❤️☺️
Розладів животика чи алергічних висипів в нас не було.
Тож, сміливо можемо рекомендувати цей дієвий засіб ♥️
Дякуємо @naprobu.ua за можливість бути учасниками тестування АльпеКід ХЕПІ ДРІНК.
У відгука 0 коментарів
Пташечка Лю

Відчуй смак дитинства!

Тестували тепер Альпекід Хепі дрінк в саше 3г
Для нормалізації травлення, також його використовують при коліках, після тяжких щеплень ( як наша АКДС, перший день було дуже тяжко дитині, потім почала
давати), при зміні суміші чи відміні гв, прорізуванні зубів.
В помірних дозах може бути як чай:)
В сина бувають іноді закрепи тож буду використовувати.
Гарний склад :фруктоза , сухий екстракт квітів ромашки , сухий екстракт листя меліси.
Запах легкий, трав'яний, хоча не всім зайде.
Зручне дозування, саше по 3г в упаковці 12шт
Та великий термін придатності щоб користуватись коли треба і мати в запасі на випадок скарг з травленням ітд.
Попередньо консультуйтесь з педіатром )
У відгука 2 коментарі