HELL ENERGY - заряжай мозг!

HELL ENERGY - заряжай мозг!

Результаты тестирования

99%
экспертов рекомендуют продукцию Hell energy *
98%
экспертов подтвердили, что продукция Hell energy помогает взбадриться и получить энергию*
98%
экспертов будут покупать продукцию Hell energy после тестирования*

*кількість заповнених анкет - 269

Дедлайн проекту зрадницьки дихає у спину? У списку must do - купа справ, на носі важлива зустріч, а в тебе заряд енергії на позначці нуль, і думки тільки про сон?.. Подібна ситуація знайома кожному з нас, адже ми живемо надшвидкостями.

Подолати втому, підбадьоритися, повернути тонус і ясність думкам допоможе функціональний енергетичний напій HELL ENERGY. Він містить натуральні складові, які позитивно впливають на фізичну та розумову активність. Хочеш досягати максимальних результатів? HELL ENERGY – твій помічник на шляху до успіху!

Енергія, смак, сила

Унікальні властивості HELL ENERGY обумовлені його складом. До нього входять лише якісні інгредієнти та без консервантів! Вода, цукор, кофеїн, а також таурин та комплекс з 5 видів вітамінів групи В – потужна формула, що сприяє:

Хороший розумової діяльності
Зменшенню втоми та виснаження
Хорошому функціонуванню нервової системи
Підтримці гарної психологічної функції
Нормальному енергозберігаючому метаболізму


Досить літрами пити каву, час скуштувати сучасний, смачний та корисний спосіб зарядитися енергією!

Реєструйся на тестування та отримай шанс спробувати різноманітність смаків HELL ENERGY – енергетичного напою високої європейської якості.

"HELL CLASSIC"

Вразить тебе освіжаючим ароматом та високоякісними інгредієнтами. Вміст кофеїну в 32 мг/100 мл, якісний цукор, п'ять видів вітамінів групи В та освіжаючий фруктовий аромат суміші ягід, без будь-яких консервантів. Ідеальний вибір, якщо потрібно підбадьоритися!

«HELL STRONG ЯБЛУКО»

Один з найпопулярніших смаків, що містить на 20% більше кофеїну, ніж звичайний енергетичний напій (32 мг/100 мл), цей продукт надає ще більше заряду бадьорості. HELL STRONG Яблуко не тільки добре стимулює, але і завдяки поєднанню смаків яблука та ягід добре підходить. Виготовлений без консервантів та містить п'ять видів вітамінів групи В.

«HELL STRONG ЧЕРВОНИЙ ВИНОГРАД»

Завдяки великому вмісту кофеїну, Червоний Виноград завжди готовий допомогти, коли потрібно швидко прийти в тонус.

HELL STRONG ФОКУС

Потрібно зменшити втому та виснаження? Спробуй HELL STRONG ФОКУС. У цьому напої на 20% більше кофеїну, а також вітаміни С та D, L-карнітин та магній. Мікс манго та апельсина точно порадує твої смакові рецептори!

Отзывы

Blondstalker89

Hell energy - ЗАРЯДЖАЙ МОЗОК

Ну що, от і закінчила тестування. Що хочу сказати.
Перше: енергії дійсно стає більше і можно встигнути набагато більше справ.
Друге: склад цього енергетичного напою набагато кращий ніж аналоги.
Третє: подивилася ціну і виявила, що за такий продукт вона досить низька.
Четверте: дизайнери цього бренду отримують свою зарплатню не просто так - дизайн стильный!
І останнє: проїхали за ніч 600 км на 1 баночці!!! Без кави обійшлися!!!
Я дуже задоволена!!!
У отзыва 5 комментариев
Bondarenko Kristina

Hell energy

Всем привет))) Энергетики пили мы c мужем. И писать буду от нас двоих.Мы
выпили уже Hell classic, Hell strong и так же Hell apple. Что первое меня впечатлило, это то, что он не сильно газированный. Я как человек, не пьющий газированное , очень довольна. Вкус приятный, нет притарности, все в меру. Так же очень порадовало что, что имеются витамины. В течении 20 минут к нам пришли силы. ( мы шьем маски в больницы ) и иногда уже просто не хватает сил и внутренней энергии, особенно когда под боком ребенок. Но после выпитого энергетика у нас открылось второе дыхание)) вообщем энергетики Hell мы рекомендуем!!! И спасибо большое Hell energy за предоставленную возможность, она как никогда кстати!
У отзыва 0 комментариев