Новинка від «Растішка» – йогурти без доданого цукру і лактози

Новинка від «Растішка» – йогурти без доданого цукру і лактози

Ми всі прагнемо, щоби наші діти росли здоровими та розумними, і робимо все можливе, аби забезпечити їх найякіснішими та найкориснішими продуктами, які до того ж припадуть дітлахам до смаку.

Бренд «Растішка» вже довгий час залишається вірним другом дітей в Україні. І коли хочеться дати малюку щось смачне і корисне, у батьків немає сумнівів, що це повинен бути «Растішка». Натуральність та безпека продуктів завжди були пріоритетом бренду, а зараз, коли ми усі зосереджені на здоров'ї, «Растішка» приділяє особливу увагу побажанням батьків годувати дітей виключно здоровою їжею. І тому «Растішка» пропонує новий корисний та неймовірно смачний продукт: уперше маленькі споживачі в Україні можуть поласувати новим йогуртом «Растішка» без доданого цукру і лактози. Натомість у ньому ще більше смачних фруктів, а також кальцій та вітамін Д3 для здорового зростання – суцільна користь та неперевершений смак.

Впевнені, що новий безлактозний йогурт «Растішка» в улюблених дитячих смаках персик – яблуко, полуниця – банан, виноград – яблуко припаде до смаку і вам, і вашим дітлахам. Скажіть «так» здоровому зростанню!

Реєструйтесь на тестування та отримуйте безкоштовно корисний перекус від «Растішка» для свого маленького гурмана!