Новинка від «Растішка» – йогурти без доданого цукру і лактози

Новинка від «Растішка» – йогурти без доданого цукру і лактози

Результати тестування

100%
мам-експертів підтвердили, що відсутність цукру в новому йогурті «Растішка» є безперечною перевагою
97%
мам планують і надалі купувати новий йогурт «Растішка» без цукру та лактози
97%
експертів повністю довіряють якості нового йогурту «Растішка» без цукру та лактози після тестування.

Ми всі прагнемо, щоби наші діти росли здоровими та розумними, і робимо все можливе, аби забезпечити їх найякіснішими та найкориснішими продуктами, які до того ж припадуть дітлахам до смаку.

Бренд «Растішка» вже довгий час залишається вірним другом дітей в Україні. І коли хочеться дати малюку щось смачне і корисне, у батьків немає сумнівів, що це повинен бути «Растішка». Натуральність та безпека продуктів завжди були пріоритетом бренду, а зараз, коли ми усі зосереджені на здоров'ї, «Растішка» приділяє особливу увагу побажанням батьків годувати дітей виключно здоровою їжею. І тому «Растішка» пропонує новий корисний та неймовірно смачний продукт: уперше маленькі споживачі в Україні можуть поласувати новим йогуртом «Растішка» без доданого цукру і лактози. Натомість у ньому ще більше смачних фруктів, а також кальцій та вітамін Д3 для здорового зростання – суцільна користь та неперевершений смак.

Впевнені, що новий безлактозний йогурт «Растішка» в улюблених дитячих смаках персик – яблуко, полуниця – банан, виноград – яблуко припаде до смаку і вам, і вашим дітлахам. Скажіть «так» здоровому зростанню!

Реєструйтесь на тестування та отримуйте безкоштовно корисний перекус від «Растішка» для свого маленького гурмана!

Відгуки

Ирина Владимировна Юнашева

дегустація безлактозних йогуртів без цукру від Растішка

Ну ось , нарешті ми спробували всі смаки безлактозних йогуртів без цукру від Растішка і готові поділитися своїми враженнями. Кожен смак смачний по своєму - полуниця-яблуко, персик-яблуко чи виноград-яблуко. Куштуючи йогурт дійсно відчувається смак свіжих фруктів. Оскільки доня не дуже полюбляє молочні і кисломолочні продукти, але дуже полюбляє йогурти, то для нас було дуже приємною радістю, що тепер наша улюблена Растішка стала ще смачнішою і кориснішою. Відтепер перейшли тільки на оновлену Растішку. Споживаємо щодня вдома або беремо із собою в дорогу як перекус. Самі їмо і всім знайомим радимо !
У відгука 8 коментарів
zarubinita

Вкусный и полезный перекус!

Недавно нам пришёл вот такой бокс от проекта naprobu.ua - и мы с удовольствием попробовали Растишку без добавления сахара 🌿 Сыну 3 с половиной, он с удовольствием кушает йогурты, Растишку мы тоже часто покупаем. Если честно, на присутствие сахара в йогуртах я реагирую спокойно, но все же приятно, что есть продукты, которые его не содержат, например такой новый йогурт от Растишки.
Сынишка сразу с большим удовольствием скушал 3 коробочки 😄 И мне тоже досталась 1 на пробу )) Несмотря на отсутствие сахара в составе, йогурт очень вкусный и сладкий 😉 Отличный десерт для ребёнка, или вариант здорового перекуса! Удобно брать с собой на прогулку (правда, понадобится ещё и ложечка). Очень приятная упаковка, и магнитик в придачу 👍🏻

#naprobuua #naprobuua_растішка #растішка #растішка_відгуки #naprobu_відгуки
У відгука 5 коментарів
1602749187

Сучасний підхід Ростішки

На жаль в сучасному світі виявлють все більше людей,які маю непереносимість лактози, особливо діток. Їх харчування відрізняється від звичайного. Тому Ростішка іде в ногу з часом. Пропонує йогурт,який без лактози. Його можна вживати вдома в якості перекусу, в дорозі, брати на прогулянки. В садочку зазвичай на сніданок молочні каши - тому йогурт є альтернативою для діток,яким не можна лактозу. Ну, а про цукор і годі казати...Він не корисний нікому, особливо діткам, адже руйнує їх зубки...
Тому щиро дякуємо Ростішка за цей новий і корисний продукт
У відгука 4 коментарів