miss_.o
miss_.o
Новачок
Відгуки miss_.o
Коментарі miss_.o
Отримано лайків
2 Like
Катерина Карабут

?

Дуже вдячна за можливість тестування! Желе для торту та збитий крем зробили готування легким та швидким. Торти вийшли дуже смачні. Використовувати продукцію саме задоволення, у тому числі і в естетичному плані.
Дуже багато часу пішло для вибору рецепту, але під час приготування все пішло як треба.
Желфікс не використовувала до тестування. Перше що приготувала джем з полуниці. Консенстенція та смак те що треба ?
Дуже сподобалось й те, що кількість доданого цукру можна змінювати. Обов'язково буду експериментувати з іншими концентраціями.
У відгука 4 коментарів
miss_.o
У вас талант! Да, желфикс это прям находка для тех, кто старается употреблять сахара поменьше)
Blondstalker89
Дуже талановита робота! Ви, мабуть, профі!
Юлия Борисюк
Дуже гарно, Желфікс дуже крута штука, роблю через тортики із сметани та крекером і фруктами .Дуже круто. Але чомусь забуваю фото зробити( Точніше тортик починають так, що і я не бачу(
ekaterina._.zvereva
Я смотрю на фотографии в отзывах и ощущение будто проходит онлайн конкурс мастер-шеф ?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
OlzOlz

Завтрак с доктором Откером

Вафли - мой любимый завтрак, но не частый ввиду хлопотности. Но если заранее приготовить тесто без разрыхлителя (например, с вечера), начинку, то утром можно все это испечь и собрать за 10 минут.

Очень удобно, что можно утилизировать подкисшее молоко, не востребованных йогурт и кефир, словом, что в холодильнике найдётся.

Сегодня у меня были вафли с черничным джемом на Желфиксе 2:1, с разрыхлителем и ванильным сахаром также от полюбившейся торговой марки.

Рецепт простой: 1 яйцо взбить с 3стол.ложки сахара, добавить столовую ложку масла, продолжая взбивать вмешиваем стакан кефира, йогурта, что у вас есть, у меня был йогурт без сахара и немного молока, после добавляем стакан муки с содой (в рецепте пол чайной ложки, но я кладу на глаз) или разрыхлителем. Даём минутку постоять, чтобы пошли пузырики и выпекаем в разогретой вафельнице или форме для вафель в духовке.

На чуть остывшие вафли начыпаем начинку, сверху я ещё поливаю шоколадным ганашем (храню в холодильнике всегда немного в мешочке для крема), по наличию добавляем мороженое, взбитые сливки, свежие ягоды, кому что нравится и по наличию.

Кофе, чай, все смакує! Черника с мороженым сегодня была вот прямо очень хороша. И не растеклась. Словом, огонь!
У відгука 5 коментарів
miss_.o
Спасибо за рецепт! Обязательно нужно будет попробовать, выглядит очень вкусно)
Moni4ka
Класс, спасибо большое за рецепт!
OlzOlz
Кстати, из точно такого же рецепта можно делать и панкейки, если нет ваыельницы, но очень хочется чего-то вкусненького:)
Moni4ka
OlzOlz, круто! Вафельницы действительно нет, а желание попробовать панкейки - есть!
vika7sta
Не дружу я з вафлями, але ж так полюбляю...
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
lanchkovskaya

Желфикс 1:1 и малиновый джем

Доброго всем времени суток. На прошлой неделе тестировала Желфикс 1:1. Был собран 1 килограмм малины и принято решение закрыть быстрый джем-варенье. Согласно инструкции на упаковке, ягоды вымыла и измельчила блендером, поставила на печь. Затем смешала содержимое 1 пакетика с 2 столовыми ложками сахара и высыпала в малину. После кипения добавила 1 кг сахара, снова довела до кипения, засекла 3 минуты и выключила. Варенье розлила по сухим стерильным банкам. Остатки пересыпала в пиалку на пробу.
Банки переворачивала, укутывала для остывания. Загустело варенье до консистенции джема примерно через сутки, когда полностью остыло. Остатки из пиалки оказались очень вкусными, гораздо слаще, чем обычное варенье. Малиновый джем получился густым и насыщенным по вкусу, т.к. из него не были выварены все полезные вещества. Цвет яркий и тоже насыщенный, как у свежей малины. Результатом довольна, Желфикс 1:1 от Dr. Oetker рекомендую к использованию в консервации быстрых джемов / конфитюров.
Украшения для банок понравились, так смогу отличать обычное варенье от волшебного ;)
У відгука 1 коментар
miss_.o
Ох какие баночки красивые! А мы в этом году без малинки, совсем немного было(
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
.Olga.

Мені дуже сподобалось

Ось і добігає кінця це тестування. Я брала участь вже у трьох, але це мені сподобалося найбільше. Сподобалося своєю простотою і водночас креативністю. На мою думку, воно пронизане яскравими кольорами. Яскравими, як баночки з різноманітним варенням,що їх приготували і показали учасниці. З відгуків дізналася багато нового, почерпнула для себе свіжі ідеї та й просто отримала чергову насолоду.
Особливо вразив "Желфікс". Це справжній помічник у консервуванні, який тепер неодмінно з'явиться на моїй кухні. Навіть моя мама, великий скептик і прихильниця усього перевіреного роками і давниною, була настільки, вочевидь, вражена, що взяла пакетики "Желфіксу", які залишилися, спитала мене про пропорції та доробила за допомогою цих самих пакетиків решту варення. :-) Це для мене - показник високої якості та користі "Желфіксу", адже маму рідко можна переконати використати щось нове. :-)
Дякую адміністрації за змогу взяти участь у такому цікавому проекті, повірити у свої сили та створити щось цікаве.
У відгука 9 коментарів
Черкас
Така краса, і десерт прикольний)
.Olga.
Черкас, дякую.:-) Головне, що смачно. :-)
Черкас
Olga81, так,так?
miss_.o
КАк аппетитно все выглядит!
.Olga.
Цікаво,коли ж з'явиться анкета експерта? І чому навіть повноцінні коментарі у пару речень спочатку друкують, а потім затирають? Приходить сповіщення, що мені відповіли.Відкриваю - а мої коменти і відповіді затерті...
Модератор Ірина
Olga81, анкета експерта з'явиться на сайті ближче до ночі. Зазвичай, видаляються однотипні коментарі (не обов’язково Ваші).
.Olga.
Модератор Ирина, анкету заповнила вчора. А от коментарі наче намагаюся писати розгорнуті і оригінальні. І все одно видаляють...
Модератор Ірина
Olga81, щойно переглянула Ваші коментарі, бачу, що переважна більшість із них розгорнуті та щирі - вони схвалені та допущені до публікації.
.Olga.
Модератор Ирина, ну то і я бачу. але хотілося б,щоб усі. :-) Адже щоб відповісти після повідомлення,треба оновити сторінку. Чекаєш - а там вже пусто. :-)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися