vika7sta
vika7sta
Досвідчений експерт
Відгуки vika7sta
Коментарі vika7sta
Отримано лайків
47 Like
vika7sta

Нарахування балів

Доброго дня! Підкажіть, а де можна почитати умови нарахування балів? В пошуках уже близько години, але знайти так і не вдалось. Тож чекаю на відповідь. Заздалегідь вдячна!
У відгука 14 коментарів
vika7sta

Заповнити звіт

Доброго дня, портал! Буду вдячна за посилання де можна заповнити звіт, оскільки сама я його не знаходжу. Можливо якийсь збій? Заздалегідь вдячна!
У відгука 2 коментарі
vika7sta

Підсумки тестування

Смачне тестування підходить до свого завершення, а тому потрібно підводити результати. За період тестування ми з родиною спробували всі смаки. Найбільше сподобалась полуниця.
Особисто для мене кисіль став чудовим десертом як для малечі, так і для мене самої. Він не тільки освіжає, але й має приємний смак. Кисіль дуже легко готувати, і він ідеально підходить для різних випадків: від сімейного обіду до святкового заходу. Кисіль завжди радує своєю текстурою і ароматом та дарує справжню радість смаку. Дякую за чудову можливість стати учасником такого смачного тестування! ТМ Dr.Oetker продовжує приємно дивувати своїми: якістю, смаком та різноманітністю продукції ТМ.
У відгука 0 коментарів
vika7sta

Ранок починається не з кави, а з киселю😉

Насправді мій ранок починається завжди з чаю, однак... це було до того, як я отримала прекрасний набір "На пробу". Швидкорозчинний напій взяла з собою на роботу, оскільки вже перевірила на собі, що приготувати його зовсім просто.
Наступний смак - лісові ягоди.
Спосіб приготування:
1) налити 175 мл окропу;
2) виспати вміст пакетику;
3) енергійно перемішати.
І все... розумієте все! Насололжуєшся приємним смаком! Смак дитинства... і одна з перших реклам по телевізору: вже не пам'ятаю чи то був Yupi, чи Zuko, але девіз реклами був такий: "Просто додай води!". Точнісінько як і в запропонованому на пробу варіанті киселю. Просто додати води і все готово!
P.S. - ТМ Dr.Oetker користуюсь вже давно, а портал На пробу тепер ще й познайомив з новим продуктом ТМ, який вже встиг завоювати лідируючі позиції в нашій родині!
У відгука 0 коментарів
vika7sta

Не з'являються коментарі

Щось довго не з'являються коментарі. Хочеться вірити, що це короткочасний збій і все буде добре вже зовсім скоро.
У відгука 0 коментарів