Алко-Сорб – легкий ранок після вдалого вечора!

Алко-Сорб  – легкий ранок після вдалого вечора!

Результати тестування

96%
експертів підтверджують, що сорбент «Алко-сорб» відповідає критерію «Заявлена ефективність»
95%
експертів, довіряють сорбенту «Алко-сорб»
92%
експертів, готові рекомендувати сорбент «Алко-сорб» своїм друзям

 

Вижити після вечірки, або Cекрет свіжого ранку

  

Хто з нас не дозволяє собі час від часу розслабитися та насолодитися спілкуванням з друзями або рідними за келихом вина? А можливо ти належиш до числа тусовщиків, які не уявляють свого життя без вечірок, нічних клубів та посиденьок в модних барах?

Допиваючи n-ий коктейль за вечір ми рідко замислюємося про наслідки бурхливого відпочинку. Якщо не хочеш на цілий день випадати з життя, вигадувати відмовки директору на роботі або навіть брати відгул, щоб відновити сили, рекомендуємо одразу після вечірки прийняти Алко-Сорб. Це дієвий засіб проти алкогольної інтоксикації, який попереджає виникнення ранкових проблем.     

Чому ми погано почуваємося зранку?

Якщо дати собі волю та випити трішки більше норми, печінка не встигає знешкодити токсини. Вони починають отруювати організм.  Тож, щоб швиденько повернутися до нормального життя, потрібно допомогти організму оперативно вивести шкідливі речовини. Саме з цією задачею відмінно впорається Алко-Сорб!

 

 

Відгуки

lisa68
Всех поздравляю с праздниками,решила тоже попробовать Алко-сорб,завтра будем праздновать,в субботу на работу,испытаем с друзьями новинку
У відгука 3 коментарі
lisi4ka33
Друзья. поздравляю всех с наступившим новым годом! Пусть он приносит только позитив, хорошее настроение, добрые дела, веселые встречи и много гармонии с собой! В этот новый год один из коктейлей был Алкосорб, на утро надо было быть молодцом ( мы были в Карпатах, в походе), потому встреча нового года завершилась Алкосорбом. Считаю этот препарат очень нужной палочкой-выручалочкой, потому спасибо порталу на-пробу за это открытие, вы крутые!
У відгука 0 коментарів
Asya4u
Отзыв номер 3 оставила тут https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2324372734242066&id=100000080864619
У відгука 0 коментарів
Asya4u
Еще разок протестировала Алкосорб после корпоратива и ночного клуба в пятницу.Было сложно поднять себя с кровати,за то результатом довольна,30минут и голова свежая!Спасибо!
У відгука 0 коментарів
Natalibib1985
После тестирования препарата поняла, что лучше предотвратить тяжелое утро. Так что алкосорб в новогодней аптечке
У відгука 0 коментарів