Дитяче харчування - КоКо від Нашої ряби

Дитяче харчування - КоКо від Нашої ряби

Малята так швидко ростуть! Кашки, овочі… А тоді ще трішечки – і в меню має з’явитися по-справжньому дорослий продукт: м’ясо, джерело таких необхідних білків, амінокислот і вітамінів.  
 
Один із видів м’яса, з якого, на думку педіатрів, варто починати знайомство маляти з «дорослою» їжею, – це курятина. Безумовно, вона має бути бездоганної якості, натуральною, а тому безпечною, корисною і, само собою, смачною. Саме цими критеріями послуговувалися спеціалісти бренду «Наша Ряба», розробляючи дитяче харчування з добірної курятини.  
Результат кропіткої роботи фахівців перед вами: дитяче харчування «КоКо», призначене для малюків віком від 6 місяців.  
 
Нині в асортименті дитячого харчування левову частку продукції, аж до 85 %, складають імпортні товари. Натомість дитяче харчування «КоКо» – продукт українського бренду, який уже багато років користується заслуженою довірою споживачів.  
 
Дитяче харчування «КоКо» виготовлене у Європі з високоякісної курятини «Наша Ряба» із суворим дотриманням усіх необхідних норм. У запропонованому асортименті для малят три страви: суто м’ясна – м’ясне пюре «Ніжна курочка», та супи-пюре – м’ясо-овочевий із курочкою та гарбузом і м’ясо-овочевий із курочкою та овочами.  
 
Рецептура всіх продуктів правильно збалансована й цілком відповідає потребам дитячого харчування. Усі складники продукції «КоКо» натуральні, не містять ГМО, барвників, консервантів та ароматизаторів, а також приготовані без додавання солі. Запропонуйте скуштувати «КоКо» маляті, йому неодмінно сподобається! Як переконатися, що нове харчування йому до смаку? А ви зверніть увагу: один-два обіди з «КоКо» – і дитина безпомилково впізнає зручну баночку з яскравою вигадливою етикеткою та зручною кришечкою.  
 
Адже «КОКО» – це так смачно й поживно!