Молочна суміш HiPP COMBIOTIC® – для здорового розвитку малюка

Молочна суміш HiPP COMBIOTIC® – для здорового розвитку малюка

Результати тестування

100%
експертів довіряють бренду HiPP після тестування*
97%
експертів готові рекомендувати суху молочну суміш HiPP COMBIOTIC® своїм друзям/ знайомим/родичам*
92%
експертів підтвердили, що молочна суміші HiPP COMBIOTIC® підійшла дитині та добре нею сприймається*

*кількість заповнених анкет - 62

Краще харчування для немовляти – мамине молоко. Мудра природа подбала про те, щоби разом з ним дитина отримувала все необхідне для повноцінного росту і розвитку, міцного імунітету та здоров’я. Але життя іноді вносить свої корективи, і доводиться переводити крихітку на змішане або штучне вигодовування. В цьому разі важливо обрати якісне молочне харчування відповідно до віку і харчових потреб малюка.

Фахівці компанії HiPP протягом багатьох років досліджують грудне молоко і розробляють молочні суміші, максимально наближені до нього за складом. Саме тому  суміші HiPP COMBIOTIC® найбільше відповідають потребам дитини у повноцінному харчуванні.

Молочні суміші HiPP COMBIOTIC® вироблені  з органічного молока та містять захисну комбінацію пробіотиків і пребіотиків за зразком грудного молока*:

  • пребіотики;
  • пробіотики;
  • Омега-3,  Омега-6;
  • оптимальну для кожного віку кількість білків, жирів та вуглеводів;
  • вітаміни, залізо, кальцій та інші важливі інгредієнти для забезпечення гармонійного розвитку;
  • нуклеотиди.

ПРОБІОТИК – пробіотичні культури лактобактерій L. Fermentum, що входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишківника немовляти й підтримують здорове травлення.

ПРЕБІОТИК – харчові компоненти, що входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної корисної мікрофлори кишківника.

Завдяки комбінації пробіотиків і пребіотиків у складі сумішей HiPP COMBIOTIC®, ефективність якої клінічно доведена, мікрофлора кишківника малюка буде формуватися як при грудному вигодовуванні. Саме тому у дитини буде нормальне травлення та гарний імунітет, оскільки відомо, що на 70% він залежить від стану кишківника.

Омега-3 і Омега-6 – суміш незамінних жирних кислот, подібних до жирних кислот грудного молока, які необхідні для розвитку мозку та зору крихітки.

Нуклеотиди – речовини, які входять до складу грудного молока і важливі для зміцнення імунітету.

Вітаміни, залізо та кальцій – мікроелементи, які забезпечують гармонійний розвиток малюка.

Найвища якість та екологічна безпека

Основою для сумішей HiPP COMBIOTIC® є сертифіковане свіже органічне молоко. Це не звичайне сухе молоко, яке використовують інші виробники замінників грудного молока, а справжнє свіже молоко, яке потрапляє на завод безпосередньо з ферм. Завдяки цьому в молоці зберігається більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Що означає органічна якість і чому це важливо?

Перш за все це безпека. Молоко у складі HiPP COMBIOTIC® контролюється незалежним органом з органічної сертифікації та отримане згідно з положеннями Закону ЄС про органічне виробництво. Це означає, що корови пасуться на відкритих пасовищах та отримують тільки натуральні корми: траву, сіно та зерно, які вирощені без хімічних добрив і пестицидів. Використання ГМО, кісткового борошна, стимуляторів росту тварин і профілактичне застосування антибіотиків на органічних фермах суворо заборонено. Органічне походження молока в молочних сумішах HiPP COMBIOTIC®  підтверджено Сертифікатом незалежного органу контролю.

Годуючи малюка сумішами HiPP COMBIOTIC®, ви можете бути впевнені: крихітка буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але і важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету. 

*Згідно з дослідженням Lopez Huertaz E.et.al., Іспанія, 2009–2011 рр., під зразком грудного молока слід розуміти подібність видів пробіотиків та пребіотиків до тих, що містяться у грудному молоці.

Важлива інформація! Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Необхідна консультація лікаря (педіатра або лікаря сімейної медицини) перед використанням за призначенням. Вікові обмеження та детальна інформація зазначені на упакованні продукту. Більше на hipp.ua

Дитяча суха молочна суміш «Комбіотик-2» з 6 місяців,  «Комбіотик-3» з 10 місяців,  «Комбіотик-4» з 18 місяців. 

Відгуки

valeri_kaliuzhna

Молочна суміш Hipp COMBIOTIC 3

Готова поділитися відгуком⬇️⬇️⬇️
Моїй дитині 1 рік ???, харчується грудним молоком та прикормом.? Дитина сприймає суміш добре, але більше подобається вживати не з пляшечки, а коли я додаю її до каші зранку.?
Насичується сумішшю добре.
Їсть малюк із задоволенням. З травленням та випорожненням все добре.
Наявність у суміші комбінації пробіотиків і пребіотиків за зразком грудного молока дуже корисна річ, щоб налагодити дитині травлення.
Дуже важливе використання в якості сировини для суміші свіжого сертифікованого органічного молока, а не звичайного сухого молока для того, щоб в майбутньому не виникало алергічних реакцій. Сумішшю Hipp COMBIOTIC 3 ? задоволена, претензій до виробника не маю. Мій висновок ⬇️
✅Рекомендую.
Дякую за можливість тестувати продукт @hipp.ua
@naprobu.ua
#naprobuua #naprobuua_hipp #hipp #naprobuua_hipp #naprobuua_відгуки.
У відгука 16 коментарів
Yusto4ka

Мое знакомство со смесью Hipp

Я уверена, что счастливые дети вырастают у счастливых родителей. Поэтому выспавшаяся и отдохнувшая мама - самый ценный ресурс для здоровой атмосферы в семье. Сейчас существует очень много возможностей, чтобы облегчить мамам жизнь. Хорошая смесь - однозначно с этим справляется.
Очень важно, когда ребёнок долго сыт, хорошо спит, когда у него не болит животик. Все это обеспечивает смесь Hipp Combiotic.
Моему малышу 10 месяцев, он находится на грудном вскармливании, но я решила вводить смесь, чтобы была возможность отлучиться. Я очень переживала, что ребёнок смесь не захочет. Но с Hipp Combiotic у моего сына случилась любовь с первого глотка. Смесь очень похожа на грудное молоко. Сын ест ее с огромным удовольствием. Это не удивительно, ведь в составе свежее органическое молоко (а не сухое, как во многих смесях). Почему это важно? Это гарантирует экологичность продукта, даёт возможность формироваться микрофлоре кишечника ребёнка, как при грудном вскармливании. Еще использование такого молока помогает избежать двойного высушивания смеси. Так же в составе нуклеотиды, пробиотики и пребиотики, железо, кальций. Состав максимально близок к грудному молоку. Это положительно влияет на иммунитет и пищеварение ребёнка. Конечно, молоко матери - самая лучшая еда для ребёнка. Но иногда есть необходимость в смеси и тогда нужно выбирать лучшее для своего малыша. Для нас это оказалась Hipp Combiotic.
Я современная мама, изучаю подробно всю информацию прежде, чем дать что-то своему ребёнку. Я получила от этой смеси то, что и ждала и даже чуточку больше:
- хороший сон на сытый желудок
- отличный состав
- нет проблем с пищеварением
- вкусную альтернативу материнскому молоку
У відгука 6 коментарів
Jullsie Julls

Финальный отзыв

Подошло к концу наше тестирование смеси Hipp и хочу поделиться впечатлениями.
Дочке 2 года, завершаем ГВ.
Смесь помогает убрать ассоциацию "сон-грудь", облегчает укладывание и выручает среди дня, — вместо перекуса.
Также пробовали её повсюду добавлять) И даже сделали со старшей дочерью сегодня домашние конфетки, типа трюфелей, — , молотым грецким трехом получилось очень вкусно ???)))
За все время тестирования не заметила каких-либо негативных проявлений со стороны пищеварения или аллергий на теле, — все абсолютно тихо и спокойно. На вкус смесь дочке тоже понравилась, иногда даже сама просила сделать ей "молоко" ??? и пила как молочный коктейль ?.
А уж как она любит слоников ???)))) Одно из любимых животных ???.
Спасибо компании Hipp и команде NaprobuUA за возможность участия в интересном проекте ???
У відгука 4 коментарів