Молочна суміш HiPP COMBIOTIC® – для здорового розвитку малюка

Молочна суміш HiPP COMBIOTIC® – для здорового розвитку малюка

Краще харчування для немовляти – мамине молоко. Мудра природа подбала про те, щоби разом з ним дитина отримувала все необхідне для повноцінного росту і розвитку, міцного імунітету та здоров’я. Але життя іноді вносить свої корективи, і доводиться переводити крихітку на змішане або штучне вигодовування. В цьому разі важливо обрати якісне молочне харчування відповідно до віку і харчових потреб малюка.

Фахівці компанії HiPP протягом багатьох років досліджують грудне молоко і розробляють молочні суміші, максимально наближені до нього за складом. Саме тому  суміші HiPP COMBIOTIC® найбільше відповідають потребам дитини у повноцінному харчуванні.

Молочні суміші HiPP COMBIOTIC® вироблені  з органічного молока та містять захисну комбінацію пробіотиків і пребіотиків за зразком грудного молока*:

  • пребіотики;
  • пробіотики;
  • Омега-3,  Омега-6;
  • оптимальну для кожного віку кількість білків, жирів та вуглеводів;
  • вітаміни, залізо, кальцій та інші важливі інгредієнти для забезпечення гармонійного розвитку;
  • нуклеотиди.

ПРОБІОТИК – пробіотичні культури лактобактерій L. Fermentum, що входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишківника немовляти й підтримують здорове травлення.

ПРЕБІОТИК – харчові компоненти, що входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної корисної мікрофлори кишківника.

Завдяки комбінації пробіотиків і пребіотиків у складі сумішей HiPP COMBIOTIC®, ефективність якої клінічно доведена, мікрофлора кишківника малюка буде формуватися як при грудному вигодовуванні. Саме тому у дитини буде нормальне травлення та гарний імунітет, оскільки відомо, що на 70% він залежить від стану кишківника.

Омега-3 і Омега-6 – суміш незамінних жирних кислот, подібних до жирних кислот грудного молока, які необхідні для розвитку мозку та зору крихітки.

Нуклеотиди – речовини, які входять до складу грудного молока і важливі для зміцнення імунітету.

Вітаміни, залізо та кальцій – мікроелементи, які забезпечують гармонійний розвиток малюка.

Найвища якість та екологічна безпека

Основою для сумішей HiPP COMBIOTIC® є сертифіковане свіже органічне молоко. Це не звичайне сухе молоко, яке використовують інші виробники замінників грудного молока, а справжнє свіже молоко, яке потрапляє на завод безпосередньо з ферм. Завдяки цьому в молоці зберігається більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Що означає органічна якість і чому це важливо?

Перш за все це безпека. Молоко у складі HiPP COMBIOTIC® контролюється незалежним органом з органічної сертифікації та отримане згідно з положеннями Закону ЄС про органічне виробництво. Це означає, що корови пасуться на відкритих пасовищах та отримують тільки натуральні корми: траву, сіно та зерно, які вирощені без хімічних добрив і пестицидів. Використання ГМО, кісткового борошна, стимуляторів росту тварин і профілактичне застосування антибіотиків на органічних фермах суворо заборонено. Органічне походження молока в молочних сумішах HiPP COMBIOTIC®  підтверджено Сертифікатом незалежного органу контролю.

Годуючи малюка сумішами HiPP COMBIOTIC®, ви можете бути впевнені: крихітка буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але і важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету. 

*Згідно з дослідженням Lopez Huertaz E.et.al., Іспанія, 2009–2011 рр., під зразком грудного молока слід розуміти подібність видів пробіотиків та пребіотиків до тих, що містяться у грудному молоці.

Важлива інформація! Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Необхідна консультація лікаря (педіатра або лікаря сімейної медицини) перед використанням за призначенням. Вікові обмеження та детальна інформація зазначені на упакованні продукту. Більше на hipp.ua

Дитяча суха молочна суміш «Комбіотик-2» з 6 місяців,  «Комбіотик-3» з 10 місяців,  «Комбіотик-4» з 18 місяців.