Молочна суміш Milupa 3 – чудова основа раціону маленьких дослідників

Молочна суміш Milupa 3 – чудова основа раціону маленьких дослідників

Результати тестування

100%
мам-експертів довіряють молочній суміші Milupa 3 після завершення тестування
100%
мам-експертів підтвердили, що: «Молочна суміш Milupa 3 має відмінний склад»
100%
мам-експертів підтвердили, що: «Молочна суміш Milupa 3 підійшла дитині та добре нею сприймається»

Малюки після 12 місяців роблять перші самостійні кроки в пізнанні світу: перші слова, відкриття, досягнення. Завжди цікаво спостерігати за тим, як малюк поступово росте, розвивається і відкриває для себе нове.

Ну, а для енергійних малюків потрібне правильне харчування, щоб вони залишались здоровими, щасливими та активними для нових вражень.

Сьогодні в меню нашого тестування молочна суміш Milupa 3, яка спеціально розроблена для діток від 12 місяців визнаним європейським лідером у дитячому харчуванні, компанією Nutricia.

У складі є:

  • Жирні кислоти омега-3 та омега-6;
  • пребіотики;
  • вітамін D3;
  • 13 вітамінів та 9 мінералів.

Суміш Milupa не містить пальмової олії, а її збалансований склад, наповнений цінними та поживними інгредієнтами допомагатиме малюку зростати міцним та сповненим енергією.

Запрошуємо приєднатись до тестування! Спробуйте молочну суміш та поділіться враженнями.

Важливо: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Згідно з рекомендаціями МОЗ воно є основним харчуванням для малюка на першому році життя навіть після введення прикорму. ВООЗ рекомендує зберігати грудне вигодовування до 2 років. Компанія Nutricia Україна повністю підтримує такі рекомендації. Перед початком споживання проконсультуйтеся з лікарем-педіатром.

Відгуки

sslinko10

Відгук про суміш

Перейшли до тестування суміші. 5 день їмо Milupa 3. Дитині суміш підійшла та на смак подобається 🙂 Мені, як мамі суміш також подобається, адже суміш збагачена вітамінами, особливо D3, якого в зимовий період не вистачає, а також не містить пальмової олії. Дуже дякуємо, що дали можливість протестувати суміш!
У відгука 2 коментарі
Olha96

Знайомство з Milupa 3

Нам пощастило - ми з синочком стали учасниками тестування каші Milupa 3. Кашу отримали, зі складом каші ознайомились (дуже навіть задоволені). Починаємо тестувати. Але Milupa вже потрапила в саме серденько,подарувавши чудову еко-сумку! Дякую!
У відгука 0 коментарів
Marina_k_mrg

Молочна суміш Milupa 3 – чудова основа раціону маленьких дослідників

Дякуємо за дегустацію суміші 😍Синочку підійшла вона , гарний склад та якість 🥰І дякуємо за дарунок сумочку 😍😍😍😍
У відгука 0 коментарів
hviznak

Milupa 3,мої враження

Отримали для тестування молочну суміш Milupa 3,після декількох днів вживання можу сказати,що донечці вона підійшла ідеально,вона любить це молочко.Ми пробували молочні суміші інших виробників,які вищі по ціні, і Мілупа нічим не гірша.А ще дуже добре розчиняється,без грудочок.
Рекомендую матусям звернути увагу на цю суміш.
У відгука 0 коментарів
Ledii_Nelli

Молочна суміш Milupa 3 – чудова основа раціону маленьких дослідників

Дякуємо за довіру, що знову дайте можливість тестувати. Мілупа 3 чудова суміш містить в своєму складі вітаміни та мінерали,пребіотики , кальцій і віт. Д, все що необхідно для росту діток .
У відгука 0 коментарів