NAN®4 OPTIPRO® – молочна суміш для малят від 18 до 24 місяців

NAN®4 OPTIPRO® – молочна суміш для малят від 18 до 24 місяців

Перші роки життя дитини – це важлива частина розвитку, і вклад батьків у цей розвиток не закінчується на просто любові та іграшках-розвивашках. Правильне харчування дитини є вирішальним фактором налагоджування всіх процесів в організмі. Саме на цьому етапі батькам варто бути дуже уважними до раціону маляти та забезпечувати дитину всіма необхідними нутрієнтами.

Для дитячого харчування вкрай необхідно обирати найкращі продукти. Це стосується й дитячих сумішей. Правильна дитяча молочна суміш повинна відповідати всім вимогам якості та безпеки, а також – відповідати віку малюка. Те, що підходило для харчування у віці до року, вже не буде насичувати дитину всіма необхідними поживними речовинами, коли вік перевищуватиме відмітку 18 місяців.

В меню нового тестування – суміш молочна суха NAN® 4 OPTIPRO® з олігосахаридом 2’FL (2-фукозиллактоза) для дітей від 18 місяців.

Це спеціально розроблена дитяча суміш, яка містить цілий комплекс поживних речовин:

•2’FL (2’-фукозиллактоза) - олігосахарид, структурно ідентичний найбільш поширеному виду олігосахаридів грудного молока, що отриманий не з грудного молока;
•OPTIPRO® — оптимізований білковий комплекс для гармонійного росту дитини;
•Bifidobacterium Lactis (Бі Лактіс) – живі пробіотичні культури;
•вітаміни та мінеральні речовини;
•омега-3 жирна кислота.

Ми тебе зацікавили? Тоді приєднуйся до тестування та розкажи нам свою думку.

ЗВЕРНИ УВАГУ! Ми підтримуємо рекомендацію ВООЗ про виключно грудне вигодовування протягом перших пів року життя з подальшим введенням коректного прикорму. Грудне вигодовування є найкращим початком харчування для дітей, а його продовження бажане до дворічного віку. Суміш не є замінником грудного молока

Відгуки

Tayanna

Суміш дитяча NAN OPTI pro 4

2+
Отримала цю суміш для тестування в проекті naprobu і була дуже приємно вражена. З усіх сумішей, які ми раніше купували ця виявилась найкраща як за складом, так і за смаковими якостями. Малюк із задоволенням п'є молочко, алергічні реакції відсутні, животик не турбує. Дуже порадував склад суміші, всі складники ретельно підібрані для найкращого засвоєння. А головне, суміш максимально подібна до грудного молока та містить необхідні вітаміни, мікроелементи та корисні біфідобактерії для комфортного травлення. Ще хотілось би відмітити, що суміш ідеально розчиняється у теплій водичці, навіть без зусиль, не збивається в грудочки, не піниться, що дуже важливо для нас, бо дитина не любить комочки і пінку. Особисто я планую продовжити додавати до раціону харчування цю дитячу суміш і після 24 місяців, оскільки не впевнена, що магазинне молоко буде настільки ж корисним для малечі. Тому мій вибір остаточно зупинився на суміші NAN OPTI pro 4, оскільки великої упаковки 800 г нам вистачає практично на місяць споживання, бо молоко вже не є основною їжею для малюка. Ціна приємна, зважаючи на великий об'єм. Тому моя оцінка тверда 5 з 5!
У відгука 0 коментарів
1631628418

Суміш NAN® 4 OPTIPRO

Отримала на тестування суміш NAN® 4 OPTIPRO. І я в захваті. Дитина з радістю її їсть. При приготуванні відсутні будь-які комочки. Радує, що не має жодних алергічних реакцій, а навпаки покращилось травлення і нічний сон. Особливо мене порадувало, що вся інформація на баночці українською мовою. Щиро рекомендую всім сумішNAN® 4 OPTIPRO.
У відгука 0 коментарів
gelya_instaa

Суміш нан поті про 4

Вітаю! Хочу залишити свій чесний відгук стосовно суміші Nan 4 opti pro. Ця суміш в порівнянні з більшістю інших мене здивувала, адже при розчиненні не залишила жодних комочків. На смак дитині підійшла. По складу непогана, можна брати і по ціні не перевищує набагато від інших виробників. Тому сміло рекомендую. Фото не вдається прикріпити через формат фотографії.
Дуже дякую платформі на пробу, що є можливість не витрачати кошти, а затестувати спочатку продукт.
У відгука 0 коментарів
tashavolchik30

NAN4

Розпочали тестування суміші NAN4. Трішки зачекали, так як малеча приймала антибіотики і мала проблеми з стільцем. Тому педіатр порадила зачекати. Я так і зробила. І сьогодні вперше спробували суміш після перерви в тиждень. Малечі сподобалось. Стаканчик спустошений (доня давно без пустушки та без бутилочки), животик не болить, стілець норма.
Ще одна така річ, відкривши суміш, не ставте її в холодильник, там де є волога, суміш буде комками в такому разі. Після відкриття банки, суміш використати протягом 3-х тижнів. Зберігати у сухому місці.
Тестуємо, далі буде...
Отже, підходить до кінця тестування суміші NAN4 Optipro. Скажу відразу, суміш, це дуже індивідуально, бо начитавшись відгуків на порталах нестле, пампік, розетка, може скластись двояке враження про дану суміш. Тут потрібно пробувати. І якщо вашій дитині не підійшла, це не означає, що вона погана. Я знайома з даною фірмою ще з 2020 року, ні разу не підвела. Смачне молочко, має приємний запах, не хімозний, в складі є вітаміни, мінерали та все необхідне для росту малюка. Легко робити, не піниться, без комків (будь ласка не запарюйте суміш, більшість вітамінів гине при 100 градусах).
Не хочу дублювати відгуки інших мам, якщо коротко, то, так, ця суміш дійсно класна, містить вітаміни та мінерали, які так важливі для росту малечі. Не містить в складі пальмової олії!
Європейський виробник, який завоював серця багатьох матусь.
NAN то любов ♡
У відгука 2 коментарі
Анастасія Гомольська

Nan optipro 4

Дуже дякую за можливість протестувати цю суміш.
Дитині дуже сподобався смак.
Добре розчиняється у воді не утворює комочків,має приємний смак
Мені подобається ця суміш за гарний склад.
Дитина їсть з задоволенням
У відгука 1 коментар