NESTOGEN® 3 — молочна суміш для дітей від 12 місяців

NESTOGEN® 3 — молочна суміш для дітей від 12 місяців

Результати тестування

99%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони готові рекомендувати суху молочну суміш NESTOGEN® 3 своїм друзям/знайомим/родичам після завершення тестування*
98%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони планують купувати дитяче харчування NESTOGEN® 3 після завершення тестування*
99%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що дитяче харчування NESTOGEN® 3 підійшло дитині та добре нею сприймається*

Молоко посідає одне з найважливіших місць у раціоні малюка, навіть після року, коли раціон малечі стає більш різноманітним, і повинне забезпечувати дитину важливими нутрієнтами.

Але ані цільне коров'яче, ані козяче молоко не здатне повністю задовольнити потреби організму малюка у вітамінах, мінералах та амінокислотах, бо їхній склад не адаптований під потреби дитини.

Це може зробити продукт, створений сучасними європейськими експертами з дитячого харчування та виготовлений із дотриманням усіх вимог якості й безпеки.

Суміш NESTOGEN® 3 призначена для харчування малюків віком від 12 місяців. Матусі можуть запровадити її в раціон дитини як новий продукт або ж використовувати як кориснішу заміну коров'ячого молока.

Чому матусі обирають суху молочну суміш NESTOGEN® 3?

Тому що дитяча суміш Nestogen® 3 виробляється під суворим контролем експертів і містить:

  • Лактобактерії L. Reuteri*
  • Омега-3/Омега-6
  • 13 вітамінів та 12 мінералів  
  • Крім того, суміш NESTOGEN® 3 не містить пальмової олії 

Суміш NESTOGEN® 3 — це збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців та доповнює його поживними речовинами, необхідними для гармонійного зростання й розвитку.

Для гармонійного розвитку вашого малюка обирайте лише перевірене дитяче харчування.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом із продовженням грудного вигодовування до дворічного віку. Суміш суха молочна Nestogen® 3 із лактобактеріями L. Reuteri (Ель Ройтері) для дітей із 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати дитину, і отримати пораду, коли вводити цей продукт.

* Лактобактерії Ель Ройтері (ДіEcEM 17938) за ліцензією БІОгая Ей.Бі.