NESTOGEN® 3 — молочна суміш для дітей від 12 місяців

NESTOGEN® 3 — молочна суміш для дітей від 12 місяців

Результати тестування

99%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони готові рекомендувати суху молочну суміш NESTOGEN® 3 своїм друзям/знайомим/родичам після завершення тестування*
98%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони планують купувати дитяче харчування NESTOGEN® 3 після завершення тестування*
99%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що дитяче харчування NESTOGEN® 3 підійшло дитині та добре нею сприймається*

*Кількість анкет – 184.

Молоко посідає одне з найважливіших місць у раціоні малюка, навіть після року, коли раціон малечі стає більш різноманітним, і повинне забезпечувати дитину важливими нутрієнтами.

Але ані цільне коров'яче, ані козяче молоко не здатне повністю задовольнити потреби організму малюка у вітамінах, мінералах та амінокислотах, бо їхній склад не адаптований під потреби дитини.

Це може зробити продукт, створений сучасними європейськими експертами з дитячого харчування та виготовлений із дотриманням усіх вимог якості й безпеки.

Суміш NESTOGEN® 3 призначена для харчування малюків віком від 12 місяців. Матусі можуть запровадити її в раціон дитини як новий продукт або ж використовувати як кориснішу заміну коров'ячого молока.

Чому матусі обирають суху молочну суміш NESTOGEN® 3?

Тому що дитяча суміш Nestogen® 3 виробляється під суворим контролем експертів і містить:

  • Лактобактерії L. Reuteri*
  • Омега-3/Омега-6
  • 13 вітамінів та 12 мінералів  
  • Крім того, суміш NESTOGEN® 3 не містить пальмової олії 

Суміш NESTOGEN® 3 — це збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців та доповнює його поживними речовинами, необхідними для гармонійного зростання й розвитку.

Для гармонійного розвитку вашого малюка обирайте лише перевірене дитяче харчування.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом із продовженням грудного вигодовування до дворічного віку. Суміш суха молочна Nestogen® 3 із лактобактеріями L. Reuteri (Ель Ройтері) для дітей із 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати дитину, і отримати пораду, коли вводити цей продукт.

* Лактобактерії Ель Ройтері (ДіEcEM 17938) за ліцензією БІОгая Ей.Бі.

Відгуки

OlenaZdrilko

Тестування Nestogene 3

Малюк задоволений. Дуже важливо що містить лактобактерії, що допомагає уникати закрепів і вздуття, адже зараз починаємо їсти дорослу їжу і потрібен помічник. Містить вітаміни і мінерали а також Омега, що так потрібно нашому досліднику, щоб встигав охоплювати всю інформацію. Може так співпало, але за цей тиждень почав більше повторювати слів, і поводить себе активно і бадьоро, можливо якраз завдяки вітамінам. І плюс економія, що окремо не купуємо лактобактерії. Має солодкуватий смак, і коли змішуємо з несмачними овочевими пюре(на думку сина)) то навіть їх їсть з задоволенням. Алергій не було, діареї чи закрепів теж не було
У відгука 1 коментар
zaecz.tat

NESTOGEN 3 суміш молочна

Свій відгук розпочну з пакування. Мені дуже подобається , що використано мінімум кольорів та чітко надруковані всі написи. Літери чіткі й добре читаються.
На пакуванні повністю вказаний склад та є таблиця харчової цінності. Детально розписаний спосіб приготуванння та норми годування.
Суміш в герметичному пакеті , окремо на пакеті також вказані строки придатності. В комплекті зручна мірна ложечка.
🍼Суміш має світло жовтий колір, приємний запах та чудовий смак. Особисто для мене великий ➕ ,що не має чітко вираженого запаху риб’ячого жиру. При розмінуванні не збивається в грудки.
👶🏻 Дитина з’їдає порцію з задоволенням, з травленням та сном все в нормі. Так як у дитини атопічний дерматит , данна суміш висипань не викликала👍🏻
З особистих побажань :
- зробити пакування в банках
- додати в продаж в більших об’ємах (~1000g)

📍Я з радістю рекомендую суміш
NESTOGEN® 3 для малюків з 12 місяців! Суміш в рази краща за популярні українські ТМ та конкурує з європейськими сумішами!
У відгука 3 коментарі
nusija

Молочна суміш Nestogen 3

Доброго дня! Ми з донечкою отримали на тестування суміш Nestogen 3 для діток від 12 місяців. Донечка побачивши вже знайому для неї зелену упаковку дуже зраділа. З Nestogen знайомі давно її я давала старшій дитині тому для донечки питання з вибором суміші не було купували одразу цю.
Зовнішній вигляд: зелена картонна упаковка 600г, написи чіткі. На упаковці можно прочитати склад, є таблиця поживних речовин та інструкція з використання.
Суміш зручно готувати, вона дуже легко та добре переміщується в теплій воді не залишаючи грудочок. Консистенція сухого продукту легка та розсипчата.
Приємний молочний запах та смак, солодкуватий. Дитині дуже подобається.
Суміш збагачена вітамінами та мінералами, є Омега-3 та Омега -6. Лактобактерії та пробіотики що дуже добре для животиків.
При споживанні суміші дитинка почувала себе добре, проблем з животиком не було і це не дивно адже суміш розроблена для комфортного та правильного травлення, ніяких алергічних реакцій та висипів. Дитинка сита та бадьора.
Мені як мамі дуже важливо давати якісні продукти для маляти тому дану суміш можу сміло рекомендувати.
Плюси:
Зручна у приготуванні
Хороший склад
Хороший смак та запах
Самопочуття дитини гарне
Доступність в покупці
У відгука 0 коментарів