NESTOGEN® 3 – молочна суміш для малят від 12 місяців до 18 місяців.

NESTOGEN® 3 – молочна суміш для малят від 12 місяців до 18 місяців.

Результати тестування

100%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони довіряють продукту NESTOGEN® 3 після завершення тестування*
100%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що вони готові рекомендувати суху молочну суміш NESTOGEN® 3 своїм друзям/ знайомим/родичам після завершення тестування*
99%
осіб, що брали участь у тестуванні, підтвердили, що дитяче харчування NESTOGEN® 3 підійшло дитині та добре нею сприймається*

*Кількість анкет – 191. Тестування проводилося з 1 серпня 2023 р. до 17 вересня 2023р. Детально про умови та місце проведення дізнайтесь на сайті  naprobu.ua

Спитайте в кого завгодно – перші роки життя для дитини є дуже важливими. Формується імунітет, налагоджуються всі процеси в організмі. Водночас можна нашкодити малюку навіть таким простим кроком, як неправильний вибір харчування. У перші роки життя  важливо забезпечувати дитину всіма необхідними нутрієнтами.

Як би не намагались наші бабусі нас переконати у зворотному, але ані коровʼяче, ані козяче молоко не може забезпечити потреби організму дитини в поживних речовинах. Окрім цього, інколи молоко може викликати розлади травлення. Цільне молоко не є адаптованим для дитячого організму, і педіатри рекомендують вводити його до раціону малюка дуже обережно. Але що ж тоді робити?

Для дитячого харчування варто обирати продукти, створені спеціально для задоволення потреб дітей від 12 місяців. Наприклад – дитячу суміш NESTOGEN®3.

Ця суміш призначена для харчування малюків віком від 12 місяців до 18 місяців. Це може бути як новий продукт у раціоні вашої дитини, так і заміною коровʼячому молоку.

Чому варто обрати саме NESTOGEN® 3?

По-перше, ця суміш виробляється в Європі*** та проходить ретельні перевірки на виробництві. Це важливо, оскільки для дитини хочеться обрати тільки найкраще. По-друге, вона містить збалансований комплекс складових, які необхідні для гармонійного розвитку дитини.

У складі суміші є: 

•лактобактерії L. Reuteri** 
•жирні кислоти Омега-3 та Омега-6 
•13 вітамінів та 12 мінералів 

А також не містить пальмової олії.

Тому для заміни коров'ячого молока в раціоні маляти, суміш NESTOGEN®3 – це варіант, який варто спробувати. Окрім цього, суміш можна також використати як добавку до раціону, щоб дитина отримувала поживні речовини для гармонійного розвитку.

**Лактобактерії Ель Ройтері (ДіEcEM 17938) за ліцензією БІОгая Ей.Бі.
***Виробник: Nestlé Nederland b.v.(Нестле Недерланд б.в.), Stroombaan 14, 1181 VX Amstelveen, Netherlands (Стромбан 14, 1181 VX Амстелвен, Нідерланди). Місце виготовлення/Адреса потужностей виробництва: NL-8071, Laan 110, 8071 JC Nunspeet, Netherlands (NL-8071, Лаан 110, 8071 JC Нунспіт, Нідерланди). Країна походження основного інгредієнта може відрізнятися від країни походження харчового продукту. Основний інгредієнт з Нідерландів, Німеччини, Бельгії.

Відгуки

alenka2812

Суміш Nestogen3

Суміш сподобалась. Немає ніяких висипань, чи алергічних реакцій, а також проблем із животиком. Їмо на ніч, дитина надається та спить до ранку, це найголовніше. На смак дуже приємна, їсть із задоволенням, добре розчиняється, легко готувати) Суміш нас повністю задовольнила.
У відгука 0 коментарів
Tsybulka

Молочна суміш Nestle NESTOGEN 3

Перший контакт з продуктом викликав позитивні емоції. Приємний колір упаковки. Пташечки в гнізді асоціюються з турботливою мамою та щасливою сім'єю. Влучний слоган. Дійсно, що суміш зроблена для щасливого животика маляти, оскільки після неї наш малюк добре ходить до туалету, немає запорів і вздуття. Для мене як для мами це досить вагомий фактор при виборі дитячого харчування. В міру жирна, з хорошим запахом, добре розчиняється у воді, на смак не сильно приторна, не викликає зригування, а також алергічних реакцій. Від багатьох сумішей у сина були сильні висипання на щічках, а ця ідеально нам підійшла. Склад нас теж задовільнив. Завдяки тому, що суміш знаходиться у фольгованій упаковці, а не в залізній банці, її зручно брати з собою в дорогу, не займатиме багато місця. Тож, загалом дуже задоволені. Дитина не голодна, без висипів, має чудовий стул. Як мама не можу бути не задоволена, бо головне, щоб дитина чудово почувалася. Дякуємо організаторам за таку можливість тестування.
У відгука 0 коментарів
Кристина Адаховская

Nestogen

Суміш NESTOGEN 3, смак синочку дуже сподобався, пив суміш з задоволенням,потім спав цілу ніч без прокидань. Для мене дуже важливий склад, в цій суміші немає пальмової олії. Побічних реакцій і алергічних висипів в дитини не було. Єдиний мінус це упаковка, не зовсім зручно використовувати. Ми з синочком залишилися задоволеними і з радістю рекомендуємо вам Nestоgen 3.
У відгука 1 коментар
annamal

Чудова суміш!

Завжди приємно переконатися в якості дитячого продукту, і в даному випадку приклад цьому - суха молочна суміш NESTOGEN 3. Моя дівчинка охоче посмакувала дану суміш, й вразило те, що краще відбувається насичення від неї, що дуже є значущим для малечі. Можу з впевненістю сказати, що NESTOGEN 3 це вдала знахідка для моєї крихітки. Підходить дитині за віковими показниками, якість продукції на висоті, адже немає нарікань щодо утворення грудочок, добре розчиняється у воді, тому проблем у приготуванні немає. Смакові якості теж варто відзначити. Винятковість - ніжні молочні нотки аромату суміші, оскільки не кожна дитяча суміш може цим похвалитися. Щодо складу та користі суміші можна також додати, що дотримано стандартів продукції дитячого харчування Європейського рівня, тому це тільки може порадувати кожну турботливу матусю. Без доданого цукру, пальмової олії та ГМО. Правда шкода, що не уникнули в складі мальтодекстрину. Та наявність корисних лактобактерій, збагаченість необхідними вітамінами це особлива турбота про здоров'я крихіток від народження, бо це основа збалансованого харчування. Про болі в животику, закрепи, можна не хвилюватися, та радіти, що дитина може повноцінно фізично зростати, добре спати, особливо вночі, що мегаважливо як для рухливої малечі, так і для втомленої матусі. При цьому дитячий організм отримує при споживанні NESTOGEN 3 весь життєвонеобхідний комплекс поживних речовин - Омега-3/Омега-6, вітамінів та мінералів. Буду беззаперечно рекомендувати дану суміш моїм знайомим. Окрема подяка організаторам за щасливу нагоду протестувати дану продукцію, бо чесно кажучи в вирі життєвих подій часом забуваєш про існування інших альтернатив дитячого харчування, аджедовгий час крихітка споживала тільки одну суміш. Часом назаваді материнські сумніви при зміні суміші, певні хвилювання про можливі ризики та наслідки для шлунково-кишкового тракту. Та наразі цей шанс того вартий, адже не спробувавши нового, не дізнаєшся про нові можливості та смакові якості чудової сухої молочної суміші NESTOGEN 3🧚‍♂️
У відгука 1 коментар
DiankaB

Дитяча суміші NESTOGEN® 3

Хочу подякувати Вам, що ми стали учасником тестування дитячої суміші NESTOGEN® 3.
Таке тестування проходили вперше, але дуже задоволені результатами.
Суміш чудово підходить для діток старше 12 місяців.
Моєму сину 1,2 місяці, суміш таку куштував вперше. Дана суміш може замінити коров'яче молоко, що є дуже важливим, якщо у дитинки непереносимість коров'ячого молока. Гарний склад, велика кількість вітамінів та лактобактерій. Малюку сподобалася суміш, гарно їсть. Після суміші алергії не було, самопочуття гарне. Дитина жвава, гарно грається та спить.
Хороша та доступна ціна на суміш.
Рекомендуємо. Буду брати ще, адже малюку дійсно сподобалося.
У відгука 1 коментар