Пральна машина Beko WTV 8634 XC0

Пральна машина Beko WTV 8634 XC0

Важливі повідомлення проєкту

 

Beko - розумні рішення для нашого комфорту.

 

Сучасний ритм життя не залишає шансу нераціонально використовувати свій час. Ми постійно перебуваємо в динаміці, багато працюємо, часто відчуваємо, що нам так не вистачає ще пару годин у добі. Взяти на себе частину наших обов'язків, звільнити дорогоцінний час, зробити повсякденне життя простіше і легше покликана високотехнологічна пральна машина Beko WTV 8634 XC0. Ця розумна помічниця знає, як досягти ідеальної якості прання при максимально ефективному використанні води, електроенергії і часу.

90% експертів готові рекомендувати пральні машини beko і бренд в цілому своїм близьким і друзям *

90% експертів хотіли б в майбутньому придбати техніку beko *

80% експертів повністю довіряють бренду beko після закінчення тестування. *

* Кількість анкет: 10. За підсумками тестування на сайті na-proby.com в період з 30.11.2017 р по 24.12.2017 р

Відгуки

leventy
Дійшла в мене черга до прання пуховика чоловіка, та винуватця його затертостей – рюкзака. Вибір впав на програму «Синтетика» з параметрами: 1год 55хв при температурі 30° C , 1200 обертів та високим ступенем забруднення. При пранні використовувала рідкий гель, який залила у відповідний контейнер. Оскільки розумію, що пральна машинка, це не панацея від усіх можливих плям, тому найбільш затерті місця на курточці все ж таки, як і раніше, заперла вручну мочалочкою з милом. Так як, вже достатньо надивилася на етапи програм при попередніх праннях – цього разу лише періодично навідувалася до пралочки. І з нову ж був бонус - у вигляді додаткового часу. Машинка працювала на 40 хвилин довше. Деякі експерти припускають, що це скачки в електромережі так впливають на перепрограмування, але я не погоджуюся з такою думкою. Оскільки ніяких перепадів помічено не було, і в мене на очах замість 13 хвилин до закінчення стало 15, і скільки разів так повторювалося до того - не відомо. Але загалом, я результатом прання задоволена – рюкзак і пуховик, звичайно, не стали як новенькі, але досить посвіжішали, і мають пристойний вигляд. Єдиний нюанс – при 1200 обертах на курточці лишилися прямо невеликі острівці води, однак це скоріше заслуга водонепроникного матеріалу. На прання двох речей при цьому пішло не багато, не мало – 54 води.
У відгука 1 коментар
leventy
Ось і добіг час, відведений експертам для тестування пральної машинки WTV 8634 XC0 від ТМ Beko. За ці 3 тижні експлуатації пралочки, я можу зробити деякі висновки щодо її функціональних можливостей. Але для мене, як користувача важливим моментом також є «довговічність» експлуатації, про яку наразі сказати не можливо. До основних плюсів я б віднесла: + велика ємність барабану – до 8 кг сухої білизни + випукла поверхність барабану у вигляді пік, ніби дошка для прання, - для кращого тертя і усунення бруду + скло дверцят має вигнуту форму для кращого перемішування речей під час прання + проста і зрозуміла панель керування + зручний контейнер для пральних засобів, і особливо наявність ємності для гелю + економне використання води, воно дійсно різне при різних програмах прання + великий вибір програм для прання, з можливістю коригування деяких параметрів Є також і незначні мінуси: - відсутність функції часткового завантаження. Дуже корисно, коли необхідно випрати зовсім невелику кількість речей - збільшення часу прання вже в процесі, в деяких випадках аж до 30 хвилин - деякі «маркетингові програми», наприклад, StainExpert, яка пере більше 5 годин, а результат не краще інших 2-годинних. Супер експрес – програма 14 хвилин. Я сумніваюсь що за цей час можна нормально виконати всі цикли: випрати з порошком, виполоскати і віджати речі. За цей час можна просто гарно прополоскати речі, які просто необхідно освіжити. - надто виступаючі дверцята. Якби виступ був дещо менший – машинка була б більш компактною. - «хромований» пластик на дверцятах, який дуже швидко заплямовується Це тестування - мій перший досвід використання техніки ТМ Beko, але буду сподіватися, що не останній :-)
У відгука 2 коментарі
Екатерина Томашек
Всем доброго времени суток) Сегодня я решила добавить свой отзыв о самом коротком режиме стирки. В последнее время я заметила тенденцию к тому, что я стала адвокатом нашей Бекоши... и этот раз не станет исключением. Я выбрала программу Супер-Экспресс неспроста. Мне нужно было быстро простирнуть детский игровой коврик и игрушки моего малыша. Наш развивающий Коврик мы используем каждый день. Сынок играет в нем и ползает. Зачастую он отправляется туда почти сразу после еды, и удержать его от переворота на животик я не могу. Как следствие - часть съеденного выплёвывается обратно. На коврик))) поэтому две недели использования коврика - и в стирку. Так же туда отправились и игрушки , потому что у нас режутся зубки и соответственно все игрушки тянутся в рот! Поэтому я стараюсь следить за их периодической стиркой. Так как надолго оставлять сыночка без таких развлечений не представлялось возможным то и стирка нужна была кратчайшая. Поэтому- супер экспресс! Забросив всё в барабан я немного «помухлевала» с настройками. Добавила дополнительное полоскание и отжим. Итог: 30* , 1200 оборотов, 1 степень загрязнения и время соответственно изменилось до 24 минут. Отлично, подумала я и запустила стирку. Использовала конечно же гель для стирки со спец.вставочкой в отсек для стирающего средства. Геля по опыту с тюлью налила немного - буквально 1/3 стаканчика. И на фото будет видно уровень пены, когда началась стирка. Что в итоге: стирка закончилась как и было обещано через 24 минуты. Коврик и игрушки были хорошо выполосканы и имели свежий, опрятный вид. И конечно же благодаря отжиму в 1200 оборотов уже через два часа я снова вернула всё законному хозяину этих вещей))) Сынок рад, Мама спокойна) На фото - коврик с игрушками перед стиркой, довольный купанием тигр во время стирки и показатели (условия) самой стирки ( выбранного режима)
У відгука 0 коментарів
leventy
Ось так виглядало скло дверцят пралки при віджимі після додаткового полоскання(( І відповідно "розмальовані" спортивні штани після того, як висохли
У відгука 5 коментарів
Екатерина Томашек
Доброго времени суток, хозяюшки... почитала тут столько негатива по поводу STAIN EXPERT...что не могу теперь не встать не защиту нашей Bekoши.. Моя стирка прошла крайне удачно и чтобы не быть голословной, покажу ЕЩЁ фото до/после того самого старого кухонного полотенца... стирала на 40* Остальные фото других вещей есть в моих отзывах ниже...
У відгука 3 коментарі