Бекутан Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячого імунітету

Бекутан Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячого імунітету

Пріоритетним для всіх дбайливих батьків є таке питання: як зміцнити імунітет своєї дитини та захистити її від хвороб? Це особливо актуально в наш складний час, коли тема безпеки здоров'я стоїть на першому місці у всьому світі.

Як би сильно батьки не намагалися захистити здоров'я свого малюка, захворювань дуже складно уникнути, особливо якщо дитина ходить до дитячого садочка або школи, де вона постійно стикається з різноманітними інфекціями.

Турбуючись про захист малюка від інфекцій, ми шукаємо різні засоби для підтримки здоров'я та зміцнення імунітету дитини.

Звичайно, у цьому питанні допомагають всім відомі прості повсякденні правила: режим дня, прогулянки на свіжому повітрі, раціональне повноцінне харчування, овочі та фрукти в раціоні.

Для міцного здоров'я та імунітету особливо важливо, щоб організм дитини отримував не тільки вітаміни та мінерали, а ще й корисні бактерії – пробіотики, одні з найголовніших складових міцного імунітету. Відомо, що 70% імунітету знаходиться в кишківнику, а пробіотики позитивно впливають на його роботу, відновлюють мікрофлору, тим самим сприяючи зміцненню імунітету та захисту від хвороб.

Наразі батьки можуть розраховувати на сучасного помічника Арчі, який допомагає малюкам підвищити імунний захист природнім шляхом.  

Арчі – це головний герой продукту Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно – мультифакторного помічника дитячого імунітету.

Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно – це комплекс імунотропних вітамінів, мікроелементів та пробіотика LGG, призначений для підвищення імунітету дітей від 1 року до молодшого шкільного віку (9-10 років).

Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно – дієтична добавка з ароматом апельсину до повсякденного раціону дитини, що містить основні імунотропні вітаміни та мікроелементи, а також пробіотик Lactobacillus rhamnosus GG, найбільш вивчену за останні 30 років лактобактерію.

Унікальність препарату Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно:

  • Оригінальна комбінація найбільш відомих імунотропних вітамінів (A, C, D, E та ін.) та мікроелементів (йод, кальцій, цинк) з одним із найбільш вивчених пробіотиків у світі – LACTOBACILLUS RHAMNOSUS GG.
  • Вітаміни А, С, D, B6, фолієва кислота та цинк сприяють нормалізації роботи імунної системи.
  • Вітаміни С, В6, ніацин, В5 та фолієва кислота сприяють зменшенню стомлюваності та відновленню сил.
  • Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) – найбільш вивчений штам пробіотиків у світі, що має наукову базу та доказове обґрунтування щодо формування та зміцнення імунних функцій, сприяє відновленню балансу мікрофлори кишківника.
  • Вітамін С та вітамін Е сприяють захисту клітин від оксидативного стресу.
  • Вітамін С, пантотенова кислота, вітамін В6 та фолієва кислота сприяють зменшенню стомлюваності.

Рекомендації по вживанню:

  • Технологія пакування DUOCAM спеціально розроблена для багатокомпонентних сумішей, які повинні містити пробіотики.
  • Двокамерний метод саше дозволяє поєднати в одному пакованні Lactobacillus rhamnosus GG та інші компоненти продукту, що забезпечує стабільність у період зберігання.
  • Продукт являє собою подвійне саше з двома окремими відсіками. Один відсік містить порошок з вітамінами та мінералами (порошок А), в іншому міститься пробіотик Lactobacillus rhamnosus GG (порошок Б). Обидва порошки повинні розчинятися одночасно.
  • Тільки для перорального застосування.

Рекомендована добова доза:

– дітям віком 1–3 роки: 1 саше на добу;

– дітям від 4 років: 1–2 саше на добу.

Вміст саше розчиняють у воді або іншій рідині кімнатної температури (молоко, сік, йогурт).

Особливості застосування:

Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно не застосовують при підвищеній чутливості до компонентів дієтичної добавки. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Цей продукт є дієтичною добавкою та не повинен замінювати повноцінний раціон і збалансований та здоровий спосіб життя.

Реєструйтесь на тестування Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно та допоможіть своїй дитині підвищити імунний захист природним шляхом.