Бекутан Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячого імунітету

Бекутан Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячого імунітету

Результати тестування

96%
експертів довіряють комплексу імунотропних вітамінів, мікроелементів та пробіотика LGG Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно після закінчення тестування*
92%
експертів рекомендують Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно своїм друзям / знайомим / родичам після закінчення тестування*
92%
експертів підтвердили, що Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно - мультифакторний помічник дитячого імунітету!*

*кількість заповнених анкет - 462

Пріоритетним для всіх дбайливих батьків є таке питання: як зміцнити імунітет своєї дитини та захистити її від хвороб? Це особливо актуально в наш складний час, коли тема безпеки здоров'я стоїть на першому місці у всьому світі.

Як би сильно батьки не намагалися захистити здоров'я свого малюка, захворювань дуже складно уникнути, особливо якщо дитина ходить до дитячого садочка або школи, де вона постійно стикається з різноманітними інфекціями.

Турбуючись про захист малюка від інфекцій, ми шукаємо різні засоби для підтримки здоров'я та зміцнення імунітету дитини.

Звичайно, у цьому питанні допомагають всім відомі прості повсякденні правила: режим дня, прогулянки на свіжому повітрі, раціональне повноцінне харчування, овочі та фрукти в раціоні.

Для міцного здоров'я та імунітету особливо важливо, щоб організм дитини отримував не тільки вітаміни та мінерали, а ще й корисні бактерії – пробіотики, одні з найголовніших складових міцного імунітету. Відомо, що 70% імунітету знаходиться в кишківнику, а пробіотики позитивно впливають на його роботу, відновлюють мікрофлору, тим самим сприяючи зміцненню імунітету та захисту від хвороб.

Наразі батьки можуть розраховувати на сучасного помічника Арчі, який допомагає малюкам підвищити імунний захист природнім шляхом.  

Арчі – це головний герой продукту Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно – мультифакторного помічника дитячого імунітету.

Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно – це комплекс імунотропних вітамінів, мікроелементів та пробіотика LGG, призначений для підвищення імунітету дітей від 1 року до молодшого шкільного віку (9-10 років).

Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно – дієтична добавка з ароматом апельсину до повсякденного раціону дитини, що містить основні імунотропні вітаміни та мікроелементи, а також пробіотик Lactobacillus rhamnosus GG, найбільш вивчену за останні 30 років лактобактерію.

Унікальність препарату Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно:

  • Оригінальна комбінація найбільш відомих імунотропних вітамінів (A, C, D, E та ін.) та мікроелементів (йод, кальцій, цинк) з одним із найбільш вивчених пробіотиків у світі – LACTOBACILLUS RHAMNOSUS GG.
  • Вітаміни А, С, D, B6, фолієва кислота та цинк сприяють нормалізації роботи імунної системи.
  • Вітаміни С, В6, ніацин, В5 та фолієва кислота сприяють зменшенню стомлюваності та відновленню сил.
  • Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) – найбільш вивчений штам пробіотиків у світі, що має наукову базу та доказове обґрунтування щодо формування та зміцнення імунних функцій, сприяє відновленню балансу мікрофлори кишківника.
  • Вітамін С та вітамін Е сприяють захисту клітин від оксидативного стресу.
  • Вітамін С, пантотенова кислота, вітамін В6 та фолієва кислота сприяють зменшенню стомлюваності.

Рекомендації по вживанню:

  • Технологія пакування DUOCAM спеціально розроблена для багатокомпонентних сумішей, які повинні містити пробіотики.
  • Двокамерний метод саше дозволяє поєднати в одному пакованні Lactobacillus rhamnosus GG та інші компоненти продукту, що забезпечує стабільність у період зберігання.
  • Продукт являє собою подвійне саше з двома окремими відсіками. Один відсік містить порошок з вітамінами та мінералами (порошок А), в іншому міститься пробіотик Lactobacillus rhamnosus GG (порошок Б). Обидва порошки повинні розчинятися одночасно.
  • Тільки для перорального застосування.

Рекомендована добова доза:

– дітям віком 1–3 роки: 1 саше на добу;

– дітям від 4 років: 1–2 саше на добу.

Вміст саше розчиняють у воді або іншій рідині кімнатної температури (молоко, сік, йогурт).

Особливості застосування:

Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно не застосовують при підвищеній чутливості до компонентів дієтичної добавки. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Цей продукт є дієтичною добавкою та не повинен замінювати повноцінний раціон і збалансований та здоровий спосіб життя.

Реєструйтесь на тестування Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно та допоможіть своїй дитині підвищити імунний захист природним шляхом.

Відгуки

lampo4ka

Очень вкусные витаминки

Малыш пил с большим удовольствием, ждал свою ежедневную порцию вкусного напитка)
Перед тестированием спросила совет у педиатра, он дал добро, и как раз после ковида было актуально
Состав мне понравился, но можно было сделать менее сладким, сахара много.
А так, очень благодарна за возможность познакомиться с новыми для нас витаминами.
Будем покупать ещё
У відгука 2 коментарі
Maria Zateeva

Фінальний відгук бекутан

Головним завданням було зацікавити вживати маленького експерта оскільки їй лише 1,7 роки, тестували бекутан два тижні, як зазначено в інструкції, коли я їй показала коробку, її зацікавив малюнок, я запитала чи донечка хоче спробувати, вона із задоволенням кивкула так. Я вирішила спробувати спрчатку розвести у воді, і тут я знайшла мінус, що в інструкції невказано в якій кількості його потрібно розводити, розводила я приблизно завжди як на фото, далі дала донці, і тут я була здивована вона випила все! Смак їй сподобався, і мені навіть ні дня недовелося додавати в сік чи в іншу рідину як зазначено в інструкції, кожного дня коли я витягувала нове саше, вона із радістю його вживала.
Отже висновок наш такий, вживати можна його навіть самим маленьким дітям від 1року, побічних дій у нас не виникло жодного разу, дочка за 1,7 ще жодного разу не хворіла, надіюся що бекутан зміцнив її імунітет, спробуємо ще в холодну пору року, будемо підтримувати імунітет з бекутаном!
Дякуємо що мали змогу спробувати його!
У відгука 4 коментарів
zpmarinka

Becutan тестування комплексу вітамінів

Отримавши посилку ми несказанно зраділи, адже наша сім'я нещодавно перехворіла на ковід. Це був дуууже тяжкий час для нашої сім'ї ,адже ми захворіли всі і одразу. 😷😭під час хвороби доводилося неодноразово здавати різноманітні аналізи, які що імунітет Артема дуже постраждав від заданого удару вірусом. Лікарка повідомила що дитині необхідні витаміни для підняття імунітету. І ось саме в сей складний для нас період ми отримали від naprobu можливість підняти імунітет дитині комплексом Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно.
Ми уже тестуємо наротязі тиждня і результат помітний и зараз, дитина стала більш жвава і енергійна. Раніше сон Артема був дуже чутливий і він дуже часто плакав протягом ночі, зараз він спить міцніше. Дитина стала більш жвава і наши ночі стали спокійнішими.
Приймаємо ми комплекс зранку, під час сніданку. Дитині подобається приймати участь в приготуванні вітамінного коктейлю. Смак малюку сподобався, смакує із задоволенням.
Ще раз дякуємо сайту за надану можливість покращити імунітет нашому малюку це дуже важливо в період пандемії.
У відгука 4 коментарів