DentaLife – ласощі для догляду за порожниною рота у собак

DentaLife – ласощі для догляду за порожниною рота у собак

Результати тестування

97%
експертів довіряють ласощам для догляду за порожниною рота у собак Purina® Dentalife після закінчення тестування*
90%
експертів підтвердили, що ласощі для догляду за порожниною рота Purina® Dentalife допомагають зменшити появу зубного каменю у собак*
96%
експертів рекомендують ласощі для догляду за порожниною рота у собак Purina® Dentalife своїм друзям \ знайомим \ родичам*

*кількість заповнених анкет - 269

Щоденна гігієна порожнини рота собаки дуже важлива для підтримки здоров`я та гарного самопочуття.
Так само як і людські, зуби собаки можуть хворіти або руйнуватися. На них утворюється зубний наліт і зубні камені, собака може страждати від зубного болю, пародонтозу та інших стоматологічних проблем.
Хто хоч раз чистив зуби своєму песику, знає, як це нелегко зробити. Деякі домашні улюбленці тікають та намагаються сховатись, щойно побачать зубну щітку в руках свого  хазяїна. Та навіть якщо собака дозволяє чистити собі зуби, існують інші проблеми. Наприклад, не завжди виходить почистити собаці усі зуби, дістаючи важкодоступних місць, ще й прополоскати пащу від зубної пасти песик не може...  
Експерти Purina розробили унікальний альтернативний спосіб очищення зубів у собак – додатковий сухий корм для собак малих та великих порід DentaLife для підтримання здоров`я порожнини рота.

Інноваційний продукт Purina DentaLife дозволяє очищувати навіть важкодоступні зуби. Він не тільки корисний, а ще й смачний для песика!

Особливості Purina DentaLife:

 • Науково доведено, що DentaLife знижує формування зубного каменю у собаки за 28 днів.
 • Помітні результати DentaLife дає завдяки своїй природній очищувальній дії.
 • Поєднання пористої текстури, форми та розмірів палички дозволяє чистити навіть важкодоступні зуби, які більш вразливі до нальоту та зубного каменю, просто під час жування.
 • DentaLife допомагає захистити здоров`я порожнини рота та покращити загальне самопочуття улюбленця.
 • Зменшення накопичення нальоту та зубного каменю сприяє захисту від пародонтозу.
 • За допомогою DentaLife здійснюється щоденний догляд за порожниною рота песика, що поліпшує його здоров`я та дозволяє зупинити розвиток стоматологічних проблем.

Для отримання найкращих результатів асортимент підбирається в залежності від розміру вашого улюбленця:

 • Додатковий сухий корм для дорослих собак середніх порід (12-25 кг).
 • Додатковий сухий корм для дорослих собак малих порід (7-12 кг).

Переваги продукту Purina DentaLife – це науково доведена ефективність та натуральний склад.

Переваги продукту Purina DentaLife:
1. Ефективність:

 • Науково доведено. Знижує формування нальоту та зубного каменю.
 • Пориста структура.
 • Природна очищувальна дія.
 • Чистить навіть труднодоступні зуби

2. Натуральний склад:

 • Без додавання штучних барвників.
 • Без додавання цукру. Низькокалорійний продукт.
 • Виготовлений з використанням натуральних інгредієнтів.
 • Містить вітамін D та кальцій.

Для підтримання здоров`я зубів вашого собаки достатньо 1 палички DentaLife в день.
Реєструйтесь на тестування функціональних ласощів для собак DentaLife та даруйте ще більше радості й турботи своєму чотирилапому другу!

Відгуки

1593695063

Отзыв спустя 28 дней)))

Как и писала раньше то палочки для чистки зубов зашли моей собаке на ура) с первого раза принялся за дело) одну палочку делила на 2 раза ( утром и вечером после еды ) моему мопсику 3 года, зубного камня пока нет но, то что за 28 дней прийома зубы стали светлее это факт. Запах со рта тоже отсутствует! За время тестирования палочки собаке не надоели это тоже не мало важно! Данный продукт смело рекомендую к покупке, продукт оправдывает себя на все 100%!
У відгука 0 коментарів
OLHA22

Відгук про ласощі від PurinaDentaLife

Хочу поділитись нашим результатом і відгуком після місяця тестування ласощів від PurinaDentaLife для собак.Тестувала на своїй собачці по кличці Моніка,породи мопс,у даної породи є часті проблеми з ротовою порожниною та зуби є трудно доступними щоб вичистити їх вручну,тому такі ласощі для нас виявилися чудовою альтернативою.З першого дня помітила,що собаці ласощі дуже сподобались,це було зрозуміло по тому,як через хвилин 20 хвилин палички не стало.Приємний запах,чудовий склад палички та ідеальна форма не заставила собаку довго думати чи з’їсти її.Після тижневого використання ласощів вже було помітно результати,зменшився наліт на зубах та не приємний запах з ротової порожнини став менш виразний.Як вказано було на упаковці я завжди давала ласощі та спостерігала за собакою,після споживання палички почала більше пити води,але це було написано в рекомендаціях на задній частині упаковки.Також хочу зазначити саму упаковку,дуже чітко розписані всі поживні речовини в паличках,склад та навіть рекомендації,а герметична упаковка з застібкою,яка дозволяє щільно закрити упаковку щоб туди не потрапляло повітря та волога це окремий великий плюс.
На рахунок зубного каменя у собаки то він повністю не зник,з м’яким зубний нальотом палички справляються відмінно,тому для профілактики і як смачний перекус для собаки я і надалі буду купувати ласощі від PurinaDentaLife.
Дякую проекту,що дав можливість протестувати даний продукт і зрозуміти чи потрібен він моїй собачці.
У відгука 7 коментарів
Alenka_Son

Профилактика кариеса у собак

Всем привет! Меня зовут Алёна, у меня есть собака 🦮 Джесси, породы Английский кокер-спаниель. Ей 4 года. Я всегда забочусь об её питании и зубах. Пару раз в год я езжу с ней к ветеринару на чистку зубов. Сейчас, как раз уже надо ехать на чистку, перед этим решила попробовать лакомства Dentalife. Налёт, конечно, не сошёл, но зубки чистые. Да и собака рада, что нибудь дополнительно съесть. А главное, в составе нет химии.

Так же важным преимуществом продукта - натуральный состав.

Поэтому смело советую лакомства для ваших любимцев 😌
У відгука 1 коментар