Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

Напевно, нікому не треба розповідати, які важливі для підтримки міцного здоров'я та гарного самопочуття вітаміни та мінерали. Їхню користь важко переоцінити, особливо в сезон застуд, а також під час навантажень – розумових або фізичних.

Ці корисні речовини допомагають нам бути здоровими, добре себе почувати та мати сили навчатися, працювати, займатися спортом та улюбленими справами.

Літо, з його теплими сонячними днями та різноманіттям фруктів, ягід та овочів, завершилось, відпустки та канікули підійшли до кінця. Діти повернулися до дитячих садочків, шкіл та гуртків, а дорослі – до роботи та офісів. Зовсім скоро погода зіпсується: на зміну теплим дням прийдуть прохолода, дощі та сльота. Хочеться надати організму сили, особливо потурбуватись про малечу – щоб ніякі хвороби не змогли послабити здоров'я дитини. Адже в школах і садочках, у транспорті та інших людних місцях малюки постійно стикаються зі збудниками різних інфекцій.

Зверніть увагу на Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

КітВіт – перший в Україні комплекс вітамінів та мінералів для дітей у формі соломинок!

Дієтичні добавки КітВіт можуть бути рекомендовані дітям віком від 3 років та дорослим. 

КітВіт у формі соломинок – це чудова можливість зміцнити організм вітамінним коктейлем!

Соломинки КітВіт перетворюють звичайну склянку води в корисний для здоров'я відсвіжний напій, який наповнений вітамінами та мінералами й не містить цукру.

Разом з КітВіт отримання вітамінів і мінералів стане для дітей цікавою та смачною пригодою!

КітВіт допоможе організму дитини поповнити запаси вітамінів та мінералів просто через соломинку.

Переваги КітВіт:

 • Європейська якість
 • Інноваційна форма (соломинки з гранулами)
 • Не містить цукру, глютену та лактози
 • Тільки натуральні барвники
 • 5 різних видів на будь-який смак

Особливості КітВіт:

 • Розчиняються у воді
 • Підходять вегетаріанцям
 • Безпечні для дітей
 • Дієтична добавка, що містить вітаміни та мінерали

Щоби зробити корисний напій, потрібно просто налити у склянку води, зняти фольгову обгортку, опустити соломинку у воду і насолоджуватися приємним та корисним смаком.

Соломинки містять гранули з активними інгредієнтами та шипучі таблетки, які забезпечують приємний смак.

Спеціально розроблені соломинки містять гранули, що розчинюються, тому їх використання безпечне.

5 різних видів КітВіт дозволяють вибрати смачний та корисний вітамінно-мінеральний напій на будь-який смак:

Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» з підсолоджувачами. Смак зеленого яблука.

Смачна і корисна вітамінна соломинка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» містить ефективну комбінацію вітаміну С із цинком та кальцієм. Вітамін С і цинк принципово важливі для нормальної роботи імунної системи, вони підсилюють дію один одного і сприяють захисту організму в період поширення сезонних застудних захворювань і під час підвищених фізичних і психічних навантажень.

Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» з підсолоджувачами. Смак вишні.

Смачна і корисна вітамінна соломинка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» містить потужну комбінацію магнію, вітамінів В6 і В2. Магній та вітамін В6 сприяють нормальній психологічній діяльності та зниженню втоми. Вітаміни В6 та В2 необхідні для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи.

Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак лісових ягід

Смачна і корисна вітамінна соломинка, яка містить потужну комбінацію 11 найважливіших вітамінів з мінералами.

«КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» сприяє:

 • поповненню нестачі вітамінів і мінералів;
 • загальному зміцненню організму;
 • підтримці адаптаційних можливостей організму при підвищеному фізичному та психологічному навантаженні, а також під час поширення сезонних застудних захворювань.

Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак апельсину.

Смачна і корисна вітамінна соломинка, яка містить потужну комбінацію 11 найважливіших вітамінів з мінералами.

«КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» сприяє:

 • поповненню нестачі вітамінів і мінералів;
 • загальному зміцненню організму;
 • підтримці адаптаційних можливостей організму при підвищеному фізичному та психічному навантаженні, а також під час поширення сезонних застудних захворювань.

Дієтична добавка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» з підсолоджувачами. Смак малини.

Смачна і корисна вітамінна соломинка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» містить комбінацію кальцію, вітаміну D3 і вітаміну С.

Відповідний вміст кальцію та вітаміну D3 в організмі сприяє нормальному функціонуванню імунної системи і роботі м`язів. Кальцій і вітамін D3 сприяють підтримці нормального стану кісток і зубів.

Корисні вітамінки пий через соломинки!

Реєструйтесь на тестування КітВіт у формі соломинок та допоможіть своїй дитині зміцнити здоров`я!

Реклама дієтичних добавок. Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» з підсолоджувачами. Смак зеленого яблука. Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак апельсину. Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак лісових ягід. Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» з підсолоджувачами. Смак вишні. Дієтична добавка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» з підсолоджувачами. Смак малини. Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» №3/8-А-2790-19-67818Е від 12.08.2019. Не є лікарськими засобами. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з маркуванням на упаковці. Дієтична добавка не повинна застосовуватися як заміна повноцінного раціону. Найменування та місцеперебування оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел./факс (0432) 52 30 49. ©2021 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.

Відгуки

Olgaadum

Тепер про особисті спостереження

Вище писала те, що сподобалось і про самі вітамінки, а зараз хочу добавити пару слів спостережень.
З самого початку планувала давати вітамінки "комплексом" одного типу, наприклад, спочатку яблучко для імунітету чи вишеньку для нормалізації нервової системи, здавалось, так логічніше і можна буде швидше побачити результат. Але з маленькою розбишакою так не вийшло, дівча має мати на все свою думку і самій робити вибір. Ну що ж, різні вітамінки щодня - теж чудово, в осінню пору та часи сезонних хворіб важливо отримувати якомога більше різних вітамінів.
Наша дегустація співпала із осінньою простудою.
Доці 3,7 років, хворіє рідко, відвідує садочок 2-гий рік, а отже, адаптація давно минула. Активна, цікава.
Отже, за час випробування вітамінок зауважила (можливо і співпало, та все ж):
-практично не використовували засобів від нежиті (зазвичай без пшика в носик не обходиться простуда), все пройшло швиденько.
-без температури, випиваючи вітамінку щодня, малеча мала переважну більшість часу гарний настрій та море енергії для ігор (останні пів року перепади настрою стали звичним явищем, тому гарний настрій прмітно особливо)
-відсутність будь яких алергічних реакцій (доця не алергетик, але я з обережністю ставлюсь до чогось нового).
-не всі смаки сподобались, малинку та лісові ягодки відмовлялась пити, навіть не зважаючи на цікавезний формат самих вітамінів. Казала їй кислуваті і не смакують. (Діло самого смаку). На всі решта казала що смачно і з радістю розповідала мені, що їй цікаво дивитись як розчиняються в соломинці гранулки.
-перестала боятись ліків)) ми казали, що вітамінки, це потрібно для швидкого одужання, коли казала "я сьогодні не хоооочуууу". Її вирок, що не всі ліки страшні, бувають і смачненькі)) (бували дні, коли просила ще одну, але потім сама пояснювала, що лікарка казала їй одну в день).

В цілому, мені і доці подобаються такі вітамінки, впевнена, що ще і ще будемо насолоджуватись вітамінками #кітвіт.
Дякуємо за таку можливість познайомитись, naprobu.ua!

П.с. на фото- доця пригостила подружку соломкою, а мама подружки розпитала все, що цікавило про вітамінки, поки дівчата смакували))
У відгука 8 коментарів
Karastoyanova

Витамины кит вит

Витамины кит вит сыну понравились.
Просто в употреблении, витаминная палочка отличный вариант взять с собой в школу, в дорогу, даже в гости.
Мне очень понравился состав, разнообразие витаминов как раз, что надо для растущего организма.
Огромный плюс это отсутсвие сахара в составе и в целом хороший состав.
В ассортименте 5 вкусов с разным составом витаминов, нам не зашёл один-апельсин, кисловат, но благодаря интересной подаче (через трубочку) сын иногда и забывал о кислинке.
Каждый вкус отвечает за обогащение организма разными потребностями: энергия, иммунитет, нервная система и т.д.
Отдельно отмечу упаковку, каждая соломинка в индивидуальной упаковке, это хорошо. При открытии пачки вкус не выветривается и не теряются полезен свойства.
У відгука 0 коментарів