Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

Результати тестування

96%
експертів довіряють дієтичним добавкам КітВіт у формі соломинок після закінчення тестування*
95%
експертів рекомендують дієтичні добавки КітВіт у формі соломинок після закінчення тестування своїм друзям / знайомим / родичам*
87%
експертів підтвердили, що, на їх погляд, дієтичні добавки КітВіт у формі соломинок виявилися ефективними для дитини*

*за результатами тестування на порталі: naprobu.ua. Кількість анкет — 99. Експерти - українські споживачі, які брали участь у тестуванні.

Напевно, нікому не треба розповідати, які важливі для підтримки міцного здоров'я та гарного самопочуття вітаміни та мінерали. Їхню користь важко переоцінити, особливо в сезон застуд, а також під час навантажень – розумових або фізичних.

Ці корисні речовини допомагають нам бути здоровими, добре себе почувати та мати сили навчатися, працювати, займатися спортом та улюбленими справами.

Літо, з його теплими сонячними днями та різноманіттям фруктів, ягід та овочів, завершилось, відпустки та канікули підійшли до кінця. Діти повернулися до дитячих садочків, шкіл та гуртків, а дорослі – до роботи та офісів. Зовсім скоро погода зіпсується: на зміну теплим дням прийдуть прохолода, дощі та сльота. Хочеться надати організму сили, особливо потурбуватись про малечу – щоб ніякі хвороби не змогли послабити здоров'я дитини. Адже в школах і садочках, у транспорті та інших людних місцях малюки постійно стикаються зі збудниками різних інфекцій.

Зверніть увагу на Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

КітВіт – перший в Україні комплекс вітамінів та мінералів для дітей у формі соломинок!

Дієтичні добавки КітВіт можуть бути рекомендовані дітям віком від 3 років та дорослим. 

КітВіт у формі соломинок – це чудова можливість зміцнити організм вітамінним коктейлем!

Соломинки КітВіт перетворюють звичайну склянку води в корисний для здоров'я відсвіжний напій, який наповнений вітамінами та мінералами й не містить цукру.

Разом з КітВіт отримання вітамінів і мінералів стане для дітей цікавою та смачною пригодою!

КітВіт допоможе організму дитини поповнити запаси вітамінів та мінералів просто через соломинку.

Переваги КітВіт:

 • Європейська якість
 • Інноваційна форма (соломинки з гранулами)
 • Не містить цукру, глютену та лактози
 • Тільки натуральні барвники
 • 5 різних видів на будь-який смак

Особливості КітВіт:

 • Розчиняються у воді
 • Підходять вегетаріанцям
 • Безпечні для дітей
 • Дієтична добавка, що містить вітаміни та мінерали

Щоби зробити корисний напій, потрібно просто налити у склянку води, зняти фольгову обгортку, опустити соломинку у воду і насолоджуватися приємним та корисним смаком.

Соломинки містять гранули з активними інгредієнтами та шипучі таблетки, які забезпечують приємний смак.

Спеціально розроблені соломинки містять гранули, що розчинюються, тому їх використання безпечне.

5 різних видів КітВіт дозволяють вибрати смачний та корисний вітамінно-мінеральний напій на будь-який смак:

Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» з підсолоджувачами. Смак зеленого яблука.

Смачна і корисна вітамінна соломинка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» містить ефективну комбінацію вітаміну С із цинком та кальцієм. Вітамін С і цинк принципово важливі для нормальної роботи імунної системи, вони підсилюють дію один одного і сприяють захисту організму в період поширення сезонних застудних захворювань і під час підвищених фізичних і психічних навантажень.

Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» з підсолоджувачами. Смак вишні.

Смачна і корисна вітамінна соломинка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» містить потужну комбінацію магнію, вітамінів В6 і В2. Магній та вітамін В6 сприяють нормальній психологічній діяльності та зниженню втоми. Вітаміни В6 та В2 необхідні для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи.

Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак лісових ягід

Смачна і корисна вітамінна соломинка, яка містить потужну комбінацію 11 найважливіших вітамінів з мінералами.

«КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» сприяє:

 • поповненню нестачі вітамінів і мінералів;
 • загальному зміцненню організму;
 • підтримці адаптаційних можливостей організму при підвищеному фізичному та психологічному навантаженні, а також під час поширення сезонних застудних захворювань.

Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак апельсину.

Смачна і корисна вітамінна соломинка, яка містить потужну комбінацію 11 найважливіших вітамінів з мінералами.

«КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» сприяє:

 • поповненню нестачі вітамінів і мінералів;
 • загальному зміцненню організму;
 • підтримці адаптаційних можливостей організму при підвищеному фізичному та психічному навантаженні, а також під час поширення сезонних застудних захворювань.

Дієтична добавка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» з підсолоджувачами. Смак малини.

Смачна і корисна вітамінна соломинка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» містить комбінацію кальцію, вітаміну D3 і вітаміну С.

Відповідний вміст кальцію та вітаміну D3 в організмі сприяє нормальному функціонуванню імунної системи і роботі м`язів. Кальцій і вітамін D3 сприяють підтримці нормального стану кісток і зубів.

Корисні вітамінки пий через соломинки!

Реєструйтесь на тестування КітВіт у формі соломинок та допоможіть своїй дитині зміцнити здоров`я!

Реклама дієтичних добавок. Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» з підсолоджувачами. Смак зеленого яблука. Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак апельсину. Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак лісових ягід. Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» з підсолоджувачами. Смак вишні. Дієтична добавка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» з підсолоджувачами. Смак малини. Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» №3/8-А-2790-19-67818Е від 12.08.2019. Не є лікарськими засобами. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з маркуванням на упаковці. Дієтична добавка не повинна застосовуватися як заміна повноцінного раціону. Найменування та місцеперебування оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел./факс (0432) 52 30 49. ©2021 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.

Відгуки

Viktory77

Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

Наш відгук про Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітаміни пий через соломинки! #naprobuua #naprobu_відгуки #naprobu_КітВіт #КітВіт
Почали ми використовувати вітамінки 2го жовтня по сьогодні, використовували по одній соломинці в день. Може хтось із задоволенням і більше вживав, але, чомусь моїй доні саме такий формат не припав до душі, тому буду писати так як є без прикрас і дорікань. На мою думку формат у вигляді соломинки дуже зручний, кожна соломинка має свою упаковку з фольгованого матеріалу, що захищає від впливу світла і потрапляння пилу. На жаль - моя дитина не оцінила привілеї цих вітамінок. Як я писала в першому відгуку, Їй було цікаво спостерігати за процесом розчинення гранул та шиплячих таблеток, але на смак всі ці вітаміни були для неї кислі. Тому я пішла на хитрість і давала їй замість води сік. Ось таким чином вона змогла їх пити. Але, це все вона робила неохоче. З усіх представлених смаків їй більш менш сподобався смак яблука - це Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» з підсолоджувачами. Смак зеленого яблука. Тим паче, що саме такий вміст вітамінів при поєднані підсилює імунітет, а також сприяє захисту організму в період поширення сезонних застудних захворювань і під час підвищених фізичних і психічних навантажень, що не може не радувати мене як маму, яка піклується про здоров'я своєї дитини.
Хочу щиро подякувати проект #naprobu за таку можливість і з радістю буду приймати участь в інших проектах. #naprobuua #naprobu_відгуки #naprobu_КітВіт #КітВіт
У відгука 6 коментарів
Olgaadum

Тепер про особисті спостереження

Вище писала те, що сподобалось і про самі вітамінки, а зараз хочу добавити пару слів спостережень.
З самого початку планувала давати вітамінки "комплексом" одного типу, наприклад, спочатку яблучко для імунітету чи вишеньку для нормалізації нервової системи, здавалось, так логічніше і можна буде швидше побачити результат. Але з маленькою розбишакою так не вийшло, дівча має мати на все свою думку і самій робити вибір. Ну що ж, різні вітамінки щодня - теж чудово, в осінню пору та часи сезонних хворіб важливо отримувати якомога більше різних вітамінів.
Наша дегустація співпала із осінньою простудою.
Доці 3,7 років, хворіє рідко, відвідує садочок 2-гий рік, а отже, адаптація давно минула. Активна, цікава.
Отже, за час випробування вітамінок зауважила (можливо і співпало, та все ж):
-практично не використовували засобів від нежиті (зазвичай без пшика в носик не обходиться простуда), все пройшло швиденько.
-без температури, випиваючи вітамінку щодня, малеча мала переважну більшість часу гарний настрій та море енергії для ігор (останні пів року перепади настрою стали звичним явищем, тому гарний настрій прмітно особливо)
-відсутність будь яких алергічних реакцій (доця не алергетик, але я з обережністю ставлюсь до чогось нового).
-не всі смаки сподобались, малинку та лісові ягодки відмовлялась пити, навіть не зважаючи на цікавезний формат самих вітамінів. Казала їй кислуваті і не смакують. (Діло самого смаку). На всі решта казала що смачно і з радістю розповідала мені, що їй цікаво дивитись як розчиняються в соломинці гранулки.
-перестала боятись ліків)) ми казали, що вітамінки, це потрібно для швидкого одужання, коли казала "я сьогодні не хоооочуууу". Її вирок, що не всі ліки страшні, бувають і смачненькі)) (бували дні, коли просила ще одну, але потім сама пояснювала, що лікарка казала їй одну в день).

В цілому, мені і доці подобаються такі вітамінки, впевнена, що ще і ще будемо насолоджуватись вітамінками #кітвіт.
Дякуємо за таку можливість познайомитись, naprobu.ua!

П.с. на фото- доця пригостила подружку соломкою, а мама подружки розпитала все, що цікавило про вітамінки, поки дівчата смакували))
У відгука 11 коментарів
Karastoyanova

Витамины кит вит

Витамины кит вит сыну понравились.
Просто в употреблении, витаминная палочка отличный вариант взять с собой в школу, в дорогу, даже в гости.
Мне очень понравился состав, разнообразие витаминов как раз, что надо для растущего организма.
Огромный плюс это отсутсвие сахара в составе и в целом хороший состав.
В ассортименте 5 вкусов с разным составом витаминов, нам не зашёл один-апельсин, кисловат, но благодаря интересной подаче (через трубочку) сын иногда и забывал о кислинке.
Каждый вкус отвечает за обогащение организма разными потребностями: энергия, иммунитет, нервная система и т.д.
Отдельно отмечу упаковку, каждая соломинка в индивидуальной упаковке, это хорошо. При открытии пачки вкус не выветривается и не теряются полезен свойства.
У відгука 3 коментарі