ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

10.06.2020р. - 17.06.2020р.: подавай заявку на участь у проєкті.

22.06.2020р. буде оголошено 750 експертів, які будуть брати участь у тестуванні.

29.06.2020р. - 19.07.2020р.: тестуй, пиши відгуки, ділись фото та відео.

Читай корисну інформацію від Блогерів в окремому розділі.

Важливо: Залишити не менше 2х розгорнутих відгуків на сайті naprobu.ua, 1 відгук у соціальних мережах.

Ділись відгуками у себе на сотрінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

*Не забувай хештеги #naprobuua #naprobuua_DrOetker  #DrOetker #naprobu_відгуки #DrOetker_желфікс #DrOetker_желе_для_торта #DrOetker_збитий десерт

07.07.2020р. - 19.07.2020р.: Бери участь у конкурсах на сторінках проєкту: Facebook та Instagram.

Вітаємо Anna_Tretyakova, pomin, Katerin29! Ви стали переможцями в конкурсі на найактивнішого експерта та виграли подарунок від бренду Dr.Oetker!.

20.07.2020р. - 02.08.2020р.: Заповнюй експертну анкету учасника проекту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

Консервация

Я не участвовала в этом тестировании, но хочу оставить свой отзыв. В этом году готовила на зиму джем и в этот раз решила добавить в него желфикс . Так вот вчера открыла первую баночку....... Это просто чудо. Консистенция невероятная и не густая и не жидкая, как раз золотая середина. Очень довольна результатом. Теперь консервировать буду только так.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Спасибо

Хоть и закончилось давно тестирование, но хочу написать. Спасибо сайту за предоставленную возможность быть в тестировании. Наварила я варенья, и оно не доживёт до зимы... Дочка с мужем успешно доедают его.. Благодаря Желфиксу, количество сахара гораздо
меньше, поэтому и гораздо вкуснее.!!!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Участь у проекті

Доброго дня. Заповнила анкету для тестування, але у списках учасників мене не було. Цікаво за якими умовами відбираються учасники для тестування. Дуже цікава продукція цієї марки своєю оригінальністю, Я вже користувалась дріжджами і ваніль кою, але хотілось би передувати і желфікс. я вітаю тих кому вдалось попасти до списку учасників тестування і спробувати давно продукцію читатиму ваші відгуки і прохання писати рецепти тих страв що ви готували. Дякую всім.
У відгука 1 коментар
Moderator Alena
Lyalka Lena, добрий день! Критерії відбору щоразу різні. Якщо Вас не обрали, то просто не пощастило, адже з Вашим акаунтом та заявками все гаразд. То ж Вам обов‘язково повинно пощастити найближчим часом!) Успіхів!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дайте відповідь

Я участі в тестуванні не брала,але продукцією користувалася до цього,причому дуже давно використовую розпушувач,ванілін,ароматизатори ( не мають жахливого хімозного запаху та смаку). Я повністю перейшла на розпушувач лиш цієї марки, бо в інших великі шматки лимонної кислоти,яка дає не гарний вигляд коржам із середини . Прочитавши відгуки тестуючих,тепер хочу придбати желфікс та спробувати. Ті хто тестував, підскажіть,чи є якісь поради особисто від вас у використанні? Я ніколи раніш нічим схожим не користувалася, не хотілося б перевести продукти.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестирование закончилось,а консервация продолжается!!!!

Тестирование закончилось,а консервация продолжается,очень рада что попала на тестирование этой продукции,много положительных отзывов! Знакомые многие перешли на продукцию Dr.Oetker.Спасибо что дали возможность стать в очередной раз экспертом!!!!
Подскажите пожалуйста все ли условия я правильно выполнила,какие есть замечания?
У відгука 2 коментарі
Moderator Alena
Polinaocad1, добрый день! Будьте спокойны, все условия проекта Вы выполнили, замечаний нет!)
Polinaocad1
Moderator Alena, спасибо)))
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися