Ночные подгузники-трусики Pampers Pants «Вместе мы делаем мир детей лучшим»

Ночные подгузники-трусики Pampers Pants «Вместе мы делаем мир детей лучшим»

Результаты тестирования

99%
украинских мам довольны качеством ночных подгузников-трусиков Pampers Pants*
97%
украинских мам доверяют ночным подгузникам-трусикам Pampers Pants*
97%
украинских мам рекомендуют ночные подгузники-трусики Pampers Pants*

*кількість заповнених анкет - 74.

Одне з головних мрій батьків – міцний сон малюка вночі.

Запорука міцного нічного сну дитини – підгузки, які мають бути не тільки якісними, а й безпечними: забезпечувати сухість шкіри до 12 годин, не допускати протікання.

Нові нічні підгузки-трусики Pampers Pants забезпечують найкращий захист від Pampers для спокійного сну дитини протягом усієї ночі.

Завдяки посиленому внутрішньому шару вони миттєво вбирають вологу, залишаючи шкіру малюка сухою до 12 годин.
 
Переваги нічних підгузків-трусиків Pampers Pants:
 
• Найбільш поглинаючі трусики Pampers
• Комфортна посадка на 360°
• Подвійні захисні манжети на ніжках допомагають уникнути протікання
• Легко надягати
• Легко знімати
• Легко утилізувати
• Милий нічний дизайн

Екстразахист
У догляді за дитиною батькам стануть у нагоді вологі серветки Pampers:

Дитячі вологі серветки Pampers для гігієни в дорозі:
Підходять для рук, обличчя та тіла, допомагають усунути бруд та бактерії; м'які і щільні, містять у 2 рази більше делікатних компонентів, що очищають.

Вологі серветки Pampers Sensitive:
Серветки не містять спирту, ароматів, пройшли дерматологічні випробування, екстраплотні та м'які, не дратують чутливу дитячу шкіру.

Дослідження показують, що читання для дитини віком від 0 до 3 років впливає на розвиток головного мозку за словами. Для бренду Pampers турбота про новонароджених та підтримка їхніх рідних – це не просто ціль. Pampers підтримує щасливий та здоровий розвиток дітей України з перших днів їх появи на світ.
У наборі для тестування ми передаємо книгу – гід для батьків у світ дитячої літератури «Читаємо з памперсів», що порушує тему важливості читання малюкам з перших днів їхнього життя для гармонійного розвитку завдяки спільним сімейним традиціям.

Отзывы

Tanysha777

Затест нічного підгузка

1+
Наш тато допоміг мені зняти відео огляд на нічні підгузки Pampers night pants. Надіюсь у нас це вийшло. Приємного і цікавого перегляду вам. Дуже було цікаво, що ж знаходиться у середині підгузка ) як рівномірно розподіляється рідина і чи залишиться серветка сухою?) Чи буде шкіра малюка сухенькою всю ніч?) Ми зрівняли нічний і денний підгузок на сухість. )
У отзыва 33 комментариев
Волкова Татьяна

Нам пришла посылка от Pampers !

Вот это новость - я и мой 8-месячный сынок Тимофей теперь стали настоящими тестировщиками продукции Pampers.! Кто бы мог подумать, что я буду писать отзыв о подгузниках. Но, материнство, оно такое - интересное и полно неожиданностей!

Итак, посылка уже дома. Увесистая коробка. Что же внутри? Целая упаковка ночных памперсов, тест-наборы дневных памперсов, влажные салфетки и даже книжка "PAMPERS" "ЧИТАЕМ С ПАМПЕРСОВ "! Супер - все очень нужное, такое тестирование - реальная экономия семейного бюджета.

Итак, половину этого добра передали подружке, у нее 10-месячный Ромчик. Подруга была очень удивлена и довольна. Говорит, даже неудобно стало - столько добра и бесплатно! А я говорю - не бесплатно, а за отзыв :)

А мы половину уже открыли и начали испытывать. Уже две ночи спим в ночных Pampers Night Pants. Так как Тимоша ночью встает один раз "перекусить" любимой смесью, то до утра памперс всегда полон. Не скрою, некоторые подгузники других марок не выдерживали такого испытания и протекали. Это особенно неприятно - ведь спать в мокром малыш уже не может и, как следствие, не спит вся семья!

Но ночные Pampers Night Pants - прелесть! Низкий поклон людям, придумавшим специальные ночные памперсы! За две ночи памперс не протек. Сегодня Тимофей встал не в 7:00, а в 7:30 - это звезды так сошлись или все же заслуга Pampers? Хм, потестируем дальше, и сможем узнать правду!

На фото:
1. наша посылка приехала на почту
2. посылка открыта - что же в ней?
3. отложим набор для подружки
4. Тимоша доволен содержимым посылки, да и в коробке тоже весело :)
У отзыва 15 комментариев