Нічні підгузки-трусики Pampers Pants «Разом ми робимо світ дітей кращим»

Нічні підгузки-трусики Pampers Pants  «Разом ми робимо світ дітей кращим»

Результати тестування

99%
українських матусь задоволені якістю нічних підгузків-трусиків Pampers Pants*
97%
українських матусь довіряють нічним підгузкам-трусикам Pampers Pants*
97%
українських матусь рекомендують нічні підгузки-трусики Pampers Pants*

*кількість заповнених анкет - 74.

Одна з головних мрій батьків – міцний сон малюка вночі.  

Запорука міцного нічного сну дитини – підгузки, які повинні бути не лише якісними, а й безпечними: не допускати протікань, забезпечувати сухість шкіри до 12 годин.

Нові нічні підгузки-трусики Pampers Pants створюють надійні умови для спокійного сну дитини протягом усієї ночі.  

Завдяки посиленому внутрішньому шару вони миттєво поглинають вологу, залишаючи шкіру малюка сухою до 12 годин.
 
Переваги нічних підгузків-трусиків Pampers Pants:
 
•    Найбільш поглинальні трусики Pampers
•    Комфортна посадка на 360°
•    Подвійні захисні манжети на ніжках допомагають уникнути протікань
•    Легко вдягати
•    Легко знімати
•    Легко утилізувати
•    Милий нічний дизайн  
•    Екстразахист протягом всієї ночі
•    Перевірені дерматологами


У догляді за дитиною батькам стануть у пригоді вологі серветки Pampers:

Дитячі вологі серветки Pampers для гігієни в дорозі:  
Підходять для рук, обличчя та тіла, допомагають усунути бруд і бактерії; м’які та щільні, у 2 рази більше делікатних очищувальних компонентів

Вологі серветки Pampers Sensitive:
Серветки не містять спирту, віддушок, пройшли дерматологічні випробування, екстращільні та м’які, не подразнюють чутливу дитячу шкіру

Дослідження показують, що читання для дитини у віці від 0 до 3 років, впливає на розвиток головного мозку завдяки словам.  Для бренду Pampers піклування про немовлят і підтримка їхніх рідних – це не просто мета. Pampers підтримує щасливий та здоровий розвиток малюків України, як тільки вони з’являються на світ.
У наборі для тестування ми передаємо книжку – гід для батьків у світ дитячої літератури «Читаємо з памперсів», що порушує тему важливості читання малюкам з перших днів їхнього життя задля гармонійного розвитку завдяки спільним сімейним традиціям.

Відгуки

Tanysha777

Затест нічного підгузка

1+
Наш тато допоміг мені зняти відео огляд на нічні підгузки Pampers night pants. Надіюсь у нас це вийшло. Приємного і цікавого перегляду вам. Дуже було цікаво, що ж знаходиться у середині підгузка ) як рівномірно розподіляється рідина і чи залишиться серветка сухою?) Чи буде шкіра малюка сухенькою всю ніч?) Ми зрівняли нічний і денний підгузок на сухість. )
У відгука 33 коментарів
Волкова Татьяна

Нам пришла посылка от Pampers !

Вот это новость - я и мой 8-месячный сынок Тимофей теперь стали настоящими тестировщиками продукции Pampers.! Кто бы мог подумать, что я буду писать отзыв о подгузниках. Но, материнство, оно такое - интересное и полно неожиданностей!

Итак, посылка уже дома. Увесистая коробка. Что же внутри? Целая упаковка ночных памперсов, тест-наборы дневных памперсов, влажные салфетки и даже книжка "PAMPERS" "ЧИТАЕМ С ПАМПЕРСОВ "! Супер - все очень нужное, такое тестирование - реальная экономия семейного бюджета.

Итак, половину этого добра передали подружке, у нее 10-месячный Ромчик. Подруга была очень удивлена и довольна. Говорит, даже неудобно стало - столько добра и бесплатно! А я говорю - не бесплатно, а за отзыв :)

А мы половину уже открыли и начали испытывать. Уже две ночи спим в ночных Pampers Night Pants. Так как Тимоша ночью встает один раз "перекусить" любимой смесью, то до утра памперс всегда полон. Не скрою, некоторые подгузники других марок не выдерживали такого испытания и протекали. Это особенно неприятно - ведь спать в мокром малыш уже не может и, как следствие, не спит вся семья!

Но ночные Pampers Night Pants - прелесть! Низкий поклон людям, придумавшим специальные ночные памперсы! За две ночи памперс не протек. Сегодня Тимофей встал не в 7:00, а в 7:30 - это звезды так сошлись или все же заслуга Pampers? Хм, потестируем дальше, и сможем узнать правду!

На фото:
1. наша посылка приехала на почту
2. посылка открыта - что же в ней?
3. отложим набор для подружки
4. Тимоша доволен содержимым посылки, да и в коробке тоже весело :)
У відгука 15 коментарів