Дбайлива турбота: вітамінний комплекс ПреМама Дуо для майбутніх мам

Дбайлива турбота: вітамінний комплекс ПреМама Дуо для майбутніх мам

Дитина ще не народилася, а майбутня мама вже сповнена хвилювань. Як подбати про здоров’я малюка? Що потрібно зробити, щоб забезпечити його міцним імунітетом та захистити від хвороб? Як бути впевненою, що дитині вистачає поживних речовин під час годування грудьми? Упродовж двох останніх років стало зрозуміло, наскільки ми всі вразливі до хвороб та яку велику роль відіграє здатність організму протистояти інфекціям. А оскільки імунітет закладається впродовж вагітності та під час годування грудьми, вкрай важливим є те, щоб у цей період організм майбутньої мами та мами, що годує, щодня отримував необхідні вітаміни, нутрієнти та мінерали.

Впевненість у тому, що цінних речовин майбутній мамі вистачає, а малюк розвивається гармонійно, може забезпечити приймання вітамінного препарату.  

ПреМама Дуо – харчова добавка, що покриває підвищену потребу у вітамінах, мінералах та омега-3 жирних кислотах перед, під час та після вагітності.

ПреМама Дуо: 30 таблеток і 30 м'яких капсул

В одній упаковці містяться таблетки з вітамінами і мікроелементами та м’які желатинові капсули з омега-3. Загалом до складу комплексу входять 11 вітамінів (С, E, D, B12, B6, ніацин, пантотенова кислота, тіамін, рибофлавін, фолієва кислота, біотин), 10 мінералів (кальцій, магній, залізо, цинк, марганець, мідь, йод, селен, молібден, хром) та омега-3 жирні кислоти – докозагексаєнова (ДГК) і ейкозапентаєнова (ЕПК), що є особливо важливими в період вагітності та годування грудьми.

Варто відзначити, що мікроелементи, які входять до комплексу ПреМама Дуо, є надважливими для організму вагітної жінки та мами, що годує, а отже, і для здоров’я малюка. Зокрема,

  • йод та селен відповідають за нормальне функціонування щитоподібної залози.
  • фолієва кислота запобігає розвитку дефектів нервової трубки та інших патологій плода.
  • Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію та фосфору в організмі, а також підтримує необхідний рівень кальцію в крові, є важливим для здорових зубів і кісток.
  • Залізо запобігає залізодефіцитної анемії, яка нерідко виникає під час вагітності.

Все, що потрібно, в одному продукті

Усі вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти, мікроелементи підібрані відповідно до останніх рекомендацій ЄС і МОЗ України щодо харчування в період вагітності та годування грудьми. Завдяки цьому цілком покривається потреба в речовинах, необхідних для нормального розвитку плода, а також для краси і здоров’я майбутньої мами.

Відчувати себе захищеною та впевненою в тому, що дитина отримає все, що їй необхідно, – це, мабуть, головне для вагітної жінки.

ПреМама знає, що потрібно майбутній мамі!