NAN® 3 OPTIPRO® – молочна суміш для дітей від 12 місяців

NAN® 3 OPTIPRO® – молочна суміш для дітей від 12 місяців

Результати тестування

98%
учасників тестування зазначили, що після вживання дитячої сухої молочної суміші NAN® 3 OPTIPRO® у малюка не виникло алергічної реакції
97%
учасників тестування готові рекомендувати суху молочну суміш NAN® 3 OPTIPRO® своїм друзям / родичам
95%
учасників тестування лояльні до бренда NAN® після завершення тестування

NAN® 3 OPTIPRO® – турбота, якій я довіряю

Твій малюк відзначив свій перший ювілей? Вітаємо та разом із тобою щиро радіємо його першим перемогам і досягненням! Дивовижно, як змінився малюк за такий короткий проміжок часу: встиг потроїти свою вагу і стати в півтора раза вище, навчився сидіти, повзати, ходити, говорити, самостійно їсти, розпізнавати й виражати емоції. З кожним днем ​​він стає розумнішим, освоює нові навички та вміння.

Період стрімкого фізичного та інтелектуального розвитку триває. Дуже важливу роль у цьому процесі відіграє харчування. До його вибору слід підходити так само відповідально, як і на першому році життя. Продукти, які отримує малюк, повинні бути адаптовані до його віку.

Забезпечити зростаючий організм однорічної дитини всіма необхідними поживними речовинами, енергією, зміцнити імунітет, створити основу для здорового майбутнього допоможе суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO®.

 

ВООЗ рекомендує виключно грудне вигодовування протягом перших 6 місяців життя і наступне введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше після введення прикорму. Компанія Нестле підтримує цю рекомендацію. Для прийняття рішення про терміни та спосіб введення прикорму в раціон дитини обов’язково проконсультуйтесь з лікарем. Суха молочна суміш NAN®  3 OPTIPRO® з 12 місяців не є замінником грудного молока.

Відгуки

Інна Ратуш
Здравствуйте. Получили посылку-подарок молочной смеси от Nestle Nan Optipro3. Ребенок просто в восторге с мыслью: "Огоооо и это все мне?" Спасибо порталу, производителю и модераторам за возможность протестировать данный молочный продукт, который занял почетное место на детской полке!
У відгука 8 коментарів
bonda
Привіт! Я хочу доповнити свій відгук ось цими двома фото. 1) Якось я випадково залишила пляшечку із приготованим дитячим молочком Nan optipro при кімнатній температурі, а коли про неї згадала, то молоко вже скисло. Звичайно, я не стала робити із нього твором, але це зайвий раз переконало мене в тому, що продукт натуральний і містить молочні бактерії. 2) Останнім часом я почала цікавитися переробкою сміття і його сортуванням. На упаковці від молочка є аж 3 значки, що свідчать про можливість переробки. Саме вони означають ,що всі частини упаковки можна використати повторно, а не викидати у сміття. Тобто виробник потурбувався не лише про користь для дитини, зручність для мами, а ще й про екологію. За це компанії Nestle респект і уважуха!
У відгука 3 коментарі
Garelena
И мне и ребенку смесь очень понравилась. Эта баночка заканчивается, но все знают где ее найти. Рекомендую смесь NAN 3 OPTIPRO для детей от 12 месяцев.
У відгука 2 коментарі
Юлия Сильченко
Підбиваючи підсумки тестування, хотілося б відмітити чудову якість суміші NAN 3 OPTIPRO. Завдяки тестування нам вдалось познайомитись з цією сумінню , вона стала нашим фаворитом.
У відгука 0 коментарів
Людмила Чернега
Вот и мы закончили наше тестирование смеси! Скажу, что смесь нам подходит и по этому мы ее используем и дальше и даже закупили запас на 3 месяца))) Спасибо сайту за возможность протестировать товар, который действительно мы хотели протестить!Ведь на момент тестирования, нам исполнился годик и я очень хотела протестировать именно эту смесь, так как вскоре будем завершать ГВ и моему малышу нужна достойная альтернатива грудному молочку!
У відгука 6 коментарів