NAN® 3 OPTIPRO® – молочна суміш для дітей від 12 місяців

NAN® 3 OPTIPRO® – молочна суміш для дітей від 12 місяців

Результати тестування

98%
учасників тестування зазначили, що після вживання дитячої сухої молочної суміші NAN® 3 OPTIPRO® у малюка не виникло алергічної реакції
97%
учасників тестування готові рекомендувати суху молочну суміш NAN® 3 OPTIPRO® своїм друзям / родичам
95%
учасників тестування лояльні до бренда NAN® після завершення тестування

NAN® 3 OPTIPRO® – турбота, якій я довіряю

Твій малюк відзначив свій перший ювілей? Вітаємо та разом із тобою щиро радіємо його першим перемогам і досягненням! Дивовижно, як змінився малюк за такий короткий проміжок часу: встиг потроїти свою вагу і стати в півтора раза вище, навчився сидіти, повзати, ходити, говорити, самостійно їсти, розпізнавати й виражати емоції. З кожним днем ​​він стає розумнішим, освоює нові навички та вміння.

Період стрімкого фізичного та інтелектуального розвитку триває. Дуже важливу роль у цьому процесі відіграє харчування. До його вибору слід підходити так само відповідально, як і на першому році життя. Продукти, які отримує малюк, повинні бути адаптовані до його віку.

Забезпечити зростаючий організм однорічної дитини всіма необхідними поживними речовинами, енергією, зміцнити імунітет, створити основу для здорового майбутнього допоможе суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO®.

 

ВООЗ рекомендує виключно грудне вигодовування протягом перших 6 місяців життя і наступне введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше після введення прикорму. Компанія Нестле підтримує цю рекомендацію. Для прийняття рішення про терміни та спосіб введення прикорму в раціон дитини обов’язково проконсультуйтесь з лікарем. Суха молочна суміш NAN®  3 OPTIPRO® з 12 місяців не є замінником грудного молока.

Відгуки

Inna Ratush
Здравствуйте. Получили посылку-подарок молочной смеси от Nestle Nan Optipro3. Ребенок просто в восторге с мыслью: "Огоооо и это все мне?" Спасибо порталу, производителю и модераторам за возможность протестировать данный молочный продукт, который занял почетное место на детской полке!
У відгука 3 коментарі
pimky11
Рады что стали учасниками тестирования молочка от NAN. Порадовало качество продукта, герметичная упаковка, мерная ложечка. Отличный состав, нет пальмового масла. Смесь отлично растворяется не оставляя комочков. Малышка пила молочко судовольствием. Оно не вызвало ни аллергических реакций ни проблем со стулом. Продукт рекомендую!!!
У відгука 0 коментарів
paljonko
Чудова суміш приємний смак дитина задоволена їсть до останньої краплі, не викликала поганих реакцій, склад хороший та корисний, мама спокійна спокійне дится :)
У відгука 0 коментарів
kytty123
дякую що дали можливість протестувати суміш до того моменту не купувала, зараз купуємо. Сумыш маэ хороший склад який ідеально підходить моэму малюкові, малюк з задоволенням їсть і набирається сил та енергії, зручна упаковка безперечно плюс. не утворюються грудочки при приготуванні.
У відгука 0 коментарів
stepnin
Дуже сподобадлася суміш малюку зручна упаковка корисний склад та не викликає побічних реакцій
У відгука 1 коментар