Користь справжнього cирка з двох склянок молока від «Растішка»

Користь справжнього cирка з двох склянок молока від «Растішка»

Дошкільнята – маленькі розумники та пустуни, допитливі дослідники та невгамовні чомучки. Кожна мама чи тато прагнуть, щоб їх дитина росла по-справжньому міцною в усіх можливих проявах. Саме батьківська підтримка робить дітей міцними, а «Растішка» допомагає дбати про здоровий розвиток їх кісточок. Надважливу роль у цьому процесі відіграє споживання достатньої кількості кальцію – основного будівельного матеріалу для росту здорових кісток та зубів.

Найкращим джерелом кальцію є молочні продукти. Бажаєш, аби твоя дитина щодня легко отримувала  25 % добової норми кальцію? Просто додай у дитяче меню новий смачний сирок від «Растішка», порція якого містить користь аж двох склянок молока!

Смачна новинка від улюбленого дитячого бренда «Растішка» додатково збагачена кальцієм і вітаміном D3, завдяки якому кальцій засвоюється в 3 рази краще.  

Новий сирок виготовлений з молока українського виробництва та лише натуральних інгредієнтів, не містить штучних барвників і підсолоджувачів, а вміст доданого цукру й жирів у складі повністю відповідає рекомендаціям МОЗ України* для фізіологічних потреб дітей віком 3–6 років.

Впевнені, ти і твій маленький гурман обов’язково оціните новий корисний та смачний сирок від «Растішка» у трьох улюблених дитячих смаках: полуниця – ваніль, яблуко – персик та банан.

Реєструйся на тестування та безкоштовно отримуй першим корисний перекус від «Растішка» для свого розумника!

*Щодо норм фізіологічних потреб.

Відгуки

pomin

Сирок "Растішка"

Спробували ми всі отримані сирки «Растішка», але спочатку: кількість сирку в одній порції саме на цей вік достатньо; маса однорідна, приємна і за смаком і за кольором – не яскрава; на смак можна здогадатися який смак у сирку, хоч і не яскравий (кричущий) але можна впізнати. Кожен знайшов собі до смаку, найсмачнішими для нас виявились – банан та полуниця-ваніль, а ось персик припав до душі тільки середньому сину, він такий смак любить, а ми не дуже… А загалом це смачно і зручно! А враховуючі, що це окрім смачно ще й корисно – взагалі ідеально! І купувати, і рекомендувати будемо. Дякуємо порталу за можливість куштувати новинку одними з перших!
У відгука 0 коментарів
natalia1991

Растішка

В список тестувальників не попали, але сирок купуємо тепер майже кожен день (знайшли в АТБ), синочку 4,5 років, зїдає із задоволенням.
У відгука 0 коментарів
MihajlenkoY

Спроба 3, полунична)

Спробувавши всі смаки, я дійшла висновку, що синочкубільш до вподоби був смак полуниця- ваніль. Не нав‘язливо пахне полуничкою, ваніль придає солодкий присмак. Сподобалось, що ці сирочки не дуже солодкі. Склад більш менш нормальний, як для дитячого організму. За час тестування в нас не виникло ні закрепів, ні діареї, ні алергії. Тому можу сказати, що сирочки безпечні, смачні і навіть корисні. Ще чим сподобався полуничний, що він більш густіший ніж інші, але це на мій погляд.
У відгука 0 коментарів
anyta30

Користь справжнього cирка з двох склянок молока від «Растішка»

Протестували з синочком всі смаки. Сам сирок скоріше нагадує пасту, мус або крем, а при відкритті стаканчиків утворення сироватки зверху сирочка ще раз підтверджує вміст натурального молока у складі. Сирочки нам дуже сподобались, особливо з полуничкою та ваніллю. Не містить жодних фарбників, консервантів і штучних підсолоджувачів.
У відгука 0 коментарів
MihajlenkoY

Спроба 2

Далі тестування ми продовжили з сирочку персик-яблуко. Він смачний, але смак персика більш виражений ніж яблука. Персик запашний, але зрозуміло, що це есенція, бо запах різкий. Консистенція рідка, як і в банановому смаку. Хотілось би густіша. Синочок його швидко з‘їв, бо сирочки полюбляє.
У відгука 0 коментарів