Topicrem: ідеальне рішення для чутливої шкіри

Topicrem: ідеальне рішення для чутливої шкіри

Чутлива шкіра потребує особливого догляду в будь-який час. Та найбільш вразливою вона стає в холодну пору: температурні перепади, мороз і вітер стають для сухої шкіри справжнім випробуванням. Тож вкрай важливо підібрати для догляду за нею косметичний засіб, здатний компенсувати втрату вологи, сформувати захисний бар'єр і забезпечити необхідне живлення.

Усім цим вимогам відповідає ультразволожувальна емульсія для тіла Topicrem, що була створена у французькій незалежній фармацевтичній Лабораторії НІЖИ. Саме з цього продукту почалася успішна історія бренду Topicrem, і сьогодні він посідає перше місце у продажах серед аптечних зволожувальних кремів для тіла у Франції.

Ультразволожувальна емульсія для тіла Topicrem ідеально підходить для сухої чутливої шкіри.

  • Завдяки вмісту зволожувальних компонентів (сечовини 2% та гліцерину 10%) має глибоку та тривалу зволожувальну дію, ефективно відновлює ліпідну мантію шкіри.
  • Забезпечує тривалий захист, усуває відчуття стягнення та дискомфорту протягом 24 годин.
  • Швидко поглинається шкірою, не залишаючи липкої плівки та жирних слідів.
  • Є незамінним помічником при піклуванні за ніжною шкірою дітей та немовлят.
  • Має високий рівень безпеки, не містить парабенів, не провокує появу комедонів.
  • Можна використовувати людям з будь-яким типом шкіри після перебування на сонці, холоді, після водних процедур, сауни, басейну, для запобігання агресивному впливу на шкіру мийних засобів.

Реєструйтеся на тестування легендарної ультразволожувальної емульсії для тіла Topicrem і подаруйте своїй шкірі дбайливий догляд та інтенсивне зволоження.