Vitamin C від Collistar — антиоксидантний захист для здорової та сяючої шкіри

Vitamin C від Collistar — антиоксидантний захист для здорової та сяючої шкіри

Мімічні зморшки, тьмяний колір обличчя, збільшені пори… Вже у 25 років на обличчі можна помітити перші ознаки старіння. Головною причиною погіршення стану шкіри є окислення клітин. Під впливом дії вільних радикалів — нестабільних молекул кисню — клітини й тканини організму пошкоджуються. Джерелами вільних радикалів є УФ-випромінювання (тому важливо захищати шкіру під час перебування на сонці!), погана екологія, забруднене повітря, шкідливі звички, неправильне харчування.

Щоб зберегти шкіру молодою, здоровою та сяючою, їй потрібен ефективний захист. Забезпечити його допоможуть косметичні засоби з вітаміном С — одним з найдієвіших антиоксидантів.

Вітамін С — захист від окислення

Аскорбінова кислота, або вітамін С, грає фундаментальну роль в організмі завдяки своїй антиоксидантній активності:

 • підтримує імунну систему;
 • захищає ДНК клітин від дії вільних радикалів;
 • пригнічує хімічні реакції, які роблять колір шкіри нерівномірним;
 • має ефективну протизапальну дію;
 • активізує вироблення колагену — білка, що відповідає за пружність та еластичність шкіри.

Vitamin C від Collistar

Експерти бренду Collistar винайшли сучасне водорозчинне похідне вітаміну С наступного покоління — етилову аскорбінову кислоту. Вона гарантує найкращі результати для шкіри завдяки:

 • високому рівню стабілізації перед відкриттям і під час використання,
 • високій здатності до проникнення і біологічної засвоюваності.

Поступове вивільнення вітаміну С, який використовується в спеціальних продуктах Collistar, робить їх надзвичайно ефективними та придатними для всіх типів шкіри, навіть чутливої.  

Завдяки активним інгредієнтам, підібраним з урахуванням цілеспрямованої дії і видимих  результатів, продукти Collistar дозволяють:

 • оживити тьмяний колір обличчя,
 • захистити від окисного стресу,
 • нейтралізувати вільні радикали,
 • стимулювати вироблення колагену,
 • запобігти ознакам старіння,
 • зробити шкіру сяючою, здоровою з рівним красивим тоном.

 

 КОНЦЕНТРАТ У КРАПЛЯХ VITAMIN C ALPHA-ARBUTIN

Активні краплі Vitamin C + Alpha-Arbutin з комплексом, який регулює вироблення меланіну. В поєднанні ці активні інгредієнти повертають життєві сили шкірі та підтримують здоровий, сяючий, рівномірний тон обличчя.

Ефект сяючого рівного тону шкіри проявляється майже миттєво. Засіб має легку текстуру на водній основі, яка легко проникає в шкіру, робить її гладенькою та доглянутою.

 

КРЕМ VITAMIN C + FERULIC ACID

Ферулова кислота працює в синергії з вітаміном С, підвищуючи його антиоксидантну дію. Разом вони захищають шкіру від окисного стресу, шкідливого впливу забруднення і променів UVA/UVB, а також стимулюють вироблення колагену.

Безмасляна текстура дуже легка і приємно тане на шкірі, допомагаючи їй залишатися молодою і сяючою.

 

КРАПЛІ + КРЕМ = АНТИОКСИДАНТНА ЕФЕКТИВНІСТЬ 88 %**

Формули Collistar VITAMIN C стануть ідеальним доповненням до твоєї косметичної програми догляду незалежно від віку. Задля досягнення видимих результатів використовуй засоби в комплексі. Адже формули крапель і крему ефективні самі по собі, але ще більш дієві під час спільного використання.

* Тест in vitro, антиоксидантна активність через 30 хвилин