Wella Deluxe: для розкішної укладки і захисту кератину

Wella Deluxe: для розкішної укладки і захисту кератину

Дехто вважає, що засоби для укладки лише шкодять волоссю і треба обирати – або бездоганна зачіска, або здорове доглянуте волосся. Та насправді є засоби для стайлінгу, які забезпечують чудову укладку і водночас захищають кератин волосся від пошкоджень.

Wella Deluxe – нова преміальна лінія стайлінгу, що поєднує розкішну укладку і захист кератину. Засоби для укладання Wella Deluxe містять запатентований комплекс KERASHIELD 5 TM, який захищає природний кератин волосся від пошкоджень, створюючи невидиму плівку. До складу комплексу входять поживні речовини, що запобігають виснаженню кератину волосся. Масло жожоба обволікає волосся як рідкий віск, покращує їхній зовнішній вигляд, надає живого природного блиску та інтенсивно зволожує. Провітамін В5 створює додатковий бар'єр і захищає структуру волосся від перепадів температури під час гарячого укладання та за несприятливих погодних умов.

Лак для волосся WELLA Deluxe із суперсильною фіксацією зберігає зачіску бездоганною на термін до 24 годин, допомагає запобігти механічному пошкодженню волосся, пересушуванню, впливу УФ-випромінювання, позбавляє від тьмяності та робить волосся слухняним.

Мус для волосся WELLA Deluxe для суперсильної фіксації до 24 годин робить волосся гладким і еластичним, надає об’єму, допомагає створити бездоганний образ, непідвладний перепадам температур і негоді.

Реєструйтесь на тестування засобів для укладання Wella Deluxe та подаруйте своєму волоссю преміальну розкіш і дбайливий захист.