Желатин Dr. Oetker – готуй легко, готуй смачно!

Желатин Dr. Oetker – готуй легко, готуй смачно!

Результати тестування

99%
експертів планують купувати желатин бренда Dr.Oetker
99%
експертів готові рекомендувати желатин бренда Dr.Oetker
100%
експертів довіряють бренду Dr.Oetker

Желатин Dr.Oetker — твій універсальний помічник

Сьогодні у нас є безліч можливостей для втілення практично будь-яких кулінарних задумів. Проте, уяви собі, наскільки розширилось коло нашої кулінарної фантазії, коли у арсеналі з’явився такий універсальний «солдат», як желатин. З його допомогою ми можемо насолоджуватись фруктовим желе, мармеладом, пастилою, ніжним суфле, більшістю фруктових соусів та начинок для тортів. А холодець або заливне? Їх важко приготувати без желатину.

На щастя, жодних обмежень у нас немає, тож можна експериментувати. Головне, обрати якісний желатин, який не зіпсує страву стороннім запахом, надасть їй потрібний зовнішній вигляд та текстуру. Желатин Dr.Oetker відповідай найсуворішим вимогам якості. З ним результати твоїх кулінарних зусиль завжди будуть вдалими — смачними, красивими та, що важливо, корисними! Завдяки відмінним желеутворюючим властивостям Желатину Dr.Oetker з його допомогою можна легко й швидко приготувати низькокалорійні десерти, наприклад, чизкейк або йогуртово-фруктове суфле. Та й сам по собі желатин — дуже корисний продукт. Колаген, з якого здебільшого складається желатин, потрібен всім без винятку, особливо необхідний він дітям і підліткам в стадії активного росту і людям похилого віку, щоб уникнути проблем з суглобами і хрящами.

Відгуки

Настя13
Декор использовала на праздники, покупала еще шарики и сердечки. Миленьие и вкусные
У відгука 1 коментар
Александр Захарчук
С помощью этого желатина блюда реально выходят очень вкусные. Особенно круто получаются десерт.
У відгука 2 коментарі
lyudasik
Очередной эксперимент с желатином))) На этот раз это протеиновый коктейль! Сын в восторге! Всё просто приготовила желатин по инструкции, осудила немного и добавила протеиновый порошок. Что могу сказать...однозначно повторю этот рецепт. Спасибо админам за помощь. ЭТО ВКУСНО!!!
У відгука 2 коментарі
junejul
Дрожжи при тестировании использовала для пиццы, пирога и пасочек. Очень понравилось, что дрожжи имеют приятный аромат и в готовом блюде не ощущается дрожжевого запаха. Опара подходит быстро и выпечка получается приятной текстуры. Дрожжи Dr. Oetker использовала и ранее, дальше буду готовить с ними и всем рекомендую!
У відгука 2 коментарі
Nika168
Я пытаюсь с телефона добавить еще отзыв и фотки замечательных продуктов. Надеюсь все получиться.В анкете написала что с удовАнольствием бы почувствовала другие продукты Dr. Oetker. А для себя нашла супер дрожжи и прекрасный желатин. Теперь только с вами!
У відгука 1 коментар