Желатин Dr. Oetker – готуй легко, готуй смачно!

Желатин Dr. Oetker – готуй легко, готуй смачно!

Желатин Dr.Oetker — твій універсальний помічник

Сьогодні у нас є безліч можливостей для втілення практично будь-яких кулінарних задумів. Проте, уяви собі, наскільки розширилось коло нашої кулінарної фантазії, коли у арсеналі з’явився такий універсальний «солдат», як желатин. З його допомогою ми можемо насолоджуватись фруктовим желе, мармеладом, пастилою, ніжним суфле, більшістю фруктових соусів та начинок для тортів. А холодець або заливне? Їх важко приготувати без желатину.

На щастя, жодних обмежень у нас немає, тож можна експериментувати. Головне, обрати якісний желатин, який не зіпсує страву стороннім запахом, надасть їй потрібний зовнішній вигляд та текстуру. Желатин Dr.Oetker відповідай найсуворішим вимогам якості. З ним результати твоїх кулінарних зусиль завжди будуть вдалими — смачними, красивими та, що важливо, корисними! Завдяки відмінним желеутворюючим властивостям Желатину Dr.Oetker з його допомогою можна легко й швидко приготувати низькокалорійні десерти, наприклад, чизкейк або йогуртово-фруктове суфле. Та й сам по собі желатин — дуже корисний продукт. Колаген, з якого здебільшого складається желатин, потрібен всім без винятку, особливо необхідний він дітям і підліткам в стадії активного росту і людям похилого віку, щоб уникнути проблем з суглобами і хрящами.

99% експертів планують купувати желатин бренда Dr.Oetker*

99% експертів готові рекомендувати желатин бренда Dr.Oetker *

100% експертів  довіряють бренду Dr.Oetker*

*Мається на увазі тестування на порталі na proby: Кількість анкет 272

Відгуки

1564059817

Желатин Dr. Oetker – готуй легко, готуй смачно!

Доброго дня. Після того як прочитала відгуки, віришила спробувати й собі, тим паче що були вдома декілька пакетиків. Все виявилося легко, просто і швидко. Дуже сподобалося, що швидко розчиняється і без грудочок. Із застиганням проблем теж не виявилося. Дякую.
У відгука 0 коментарів
Steysi
Добрый день! Делала мусовый Ганаш для торта с использованием желатина!все застыло быстро без запаха и вкусно! Часто использую желатин этой фирмы всегда остаюсь довольна) спасибо сайту на пробу за такой полезный набор)
У відгука 1 коментар
pryanichnyiy_enot
Ещё тестировапла желатин. Набухает по времени ещё меньше того чем написано в инструкции, не комкуется! и хорошо по этой причине растворяется. И очень радует отсутствие специфического запаха по сравнению как у некоторых марок желатина. В общем я довольна)))
У відгука 0 коментарів
IrinaBf
Как-то у в нашей семье принято использовать желатин исключительно в десертах, решила не изобретать велосипед и испытать его в привычных и проверенных временем блюдах. Первое, что попробовала приготовить, было фруктовое желе для дочки. Рецепт предельно прост и не требует большой затраты времени и сил. У меня была замороженная измельченная клубника, собственно для десертов ее и заготавливали. Клубнику разморозила, замочила желатин в холодной воде. Дальше отправляем клубничное пюре на огонь и доводим до кипения. Даем немного остыть, добавляем в фрукты желатин и ставим на огонь. Немного прогреваем, постоянно помешивая, до полного растворения желатина. Вот, собственно, и все. Дальше разливаю по формочкам и даю остыть. Желе с желатином от Dr. Oetker получилось очень нежное, без посторонних привкусов и запахов. Желатин быстро набухает и легко растворяется. Застывает тоже хорошо.
У відгука 0 коментарів
Настя13
Декор использовала на праздники, покупала еще шарики и сердечки. Миленьие и вкусные
У відгука 0 коментарів