Прилади PROluxe Midnight Edition – салонна укладка на весь день

Прилади PROluxe Midnight Edition – салонна укладка на весь день

Результати тестування

100%
експертів довіряють приладам бренду Reminton після закінчення тестування*
100%
експертів підтвердили, що прилади бренду Remington були зручними у користуванні*
100%
експертів підтвердили, що будуть купувати прилади бренду Remington після тестування*

*Кількість анкет – 29

Фен, конічна плойка, випрямляч серії PROluxe Midnight Edition від Remington 

Remington – всесвітньо відомий американський бренд дрібної побутової техніки та експерт у б’юті-індустрії.

Сьогодні асортимент компанії налічує понад 200 найменувань техніки для жінок і чоловіків.

Уже понад 80 років Remington допомагає споживачам бути впевненими у собі щодня, створювати власний стиль за допомогою інноваційних приладів для догляду за волоссям і тілом.

Новий сезон – нова ти! Створюй неймовірні образи щодня за допомогою колекції приладів для стайлінгу PROluxe Midnight Edition від Remington. Інтелектуальна технологія OPTIheat, інтегрована в усі прилади, забезпечує спрямований розподіл тепла для формування стійкої укладки, яка зберігає бездоганний вигляд до 24 годин*.

Створення салонних зачісок удома ще ніколи не було таким простим. Голлівудські хвилі чи розкішні локони, ідеально гладенький хвіст чи пучок з ефектом недбалості, розкішний об’єм чи глянцево-гладеньке волосся? Обирай та будь впевненою в собі, в усьому, чим займаєшся, завдяки неперевершеній укладці протягом усього дня.

У колекцію PROluxe Midnight Edition входить фен, випрямляч і конусна плойка.

 

Фен PROluxe AC9140B (дізнатися більше)

Виконаний у вишуканому чорному кольорі з акцентами рожевого золота, цей фен має не тільки преміальний дизайн, а й здатен забезпечити укладку салонної якості.

 • Інтелектуальна технологія OPTIheat та режим Style Shot забезпечують правильний розподіл тепла для формування укладки, яка триматиметься протягом 24 годин*.
 • Функція подачі холодного повітря дозволяє зафіксувати зачіску.
 • Потужний АС-мотор змінного струму, 2400 Вт (такі зазвичай використовують у професійних фенах для салонів), допоможе швидко висушити волосся та створити салонну зачіску за лічені хвилини.
 • 2 режими швидкості й 3 температури – для індивідуальних налаштувань.
 • Іонне кондиціонування – на 90 % більше іонів** для меншої електризації та більшого об’єму.
 • 3-метровий шнур і набір насадок – фен комплектується двома вузькими концентраторами для гладеньких зачісок та дифузором для надання текстури природним кучерям.

Дізнатися більше

 

 

Випрямляч PROluxe S9100B (дізнатися більше)

Ідеально гладеньке волосся з ранку до ночі? Легко!

 • Пластини з удосконаленим керамічним покриттям, якими обладнаний випрямляч PROluxe Midnight Edition, дозволяють отримати в 5 разів більш гладенький результат***. Керамічні пластини з легкістю ковзають уздовж волосся. Завдяки довжині 110 мм можна захоплювати більші пасма під час стайлінгу для економії часу та зусиль.
 • Ідеальна укладка за 1 прохід. Випрямляч PROLuxe гарантує на 50 % більше рівного волосся всього за один прохід***. Тож тепер можна створити зачіску без потреби двічі проходити по одному й тому ж пасму.
 • 9 налаштувань температури від 150 до 230 °C, які можна обрати на цифровому дисплеї. Особливий режим PRO+ встановлює оптимальну температуру, допомагаючи створити блискучу укладку, яка збережеться довше та не зашкодить волоссю.
 • Автоматичне відключення. Через 60 хвилин прилад автоматично припинить роботу, тож можна не хвилюватися про безпеку.

Дізнатися більше 

 

 

Конічна плойка PROluxe CI91W1B (дізнатися більше)

М'які хвилі чи об'ємні локони – яку б зачіску ти не обрала, ця плойка однаково добре впорається з усім.

 • Діаметр 13–25 мм та технологія OPTIheat допоможуть досягти професійних результатів, які триватимуть 24 години*.
 • Удосконалене керамічне нековзке покриття дозволяє легко накрутити пасма й створити неперевершені кучері. Таке покриття є максимально зручним для укладки, особливо для тих, хто любить пружні кучері.
 • 10 налаштувань температури від 120 до 210 °C, які можна обрати на цифровому дисплеї. А за допомогою спеціально розробленого PRO+ налаштування автоматично встановлюється температура 185 °С. Таке налаштування є оптимальним для дбайливого стайлінгу та стійких результатів.
 • Швидке нагрівання та автоматичне відключення. Плойка CI91W1B нагрівається всього за 30 секунд, отже тобі не доведеться чекати, щоб створити бажану укладку. А функція автоматичного відключення через 60 хвилин вбереже від додаткових хвилювань.

Дізнатися більше

 

 

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ НА ВСІ ПРИЛАДИ PROLUXE MIDNIGHT EDITION

На прилади діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації продукту на офіційному сайті ua.remington-europe.com (впродовж 28 днів із моменту покупки).

 

*Укладка тримається 24 до години в лабораторних умовах.

**Порівнюючи зі звичайними налаштуваннями фена.

***Порівнюючи зі стандартним випрямлячем Remington.