Fisher-Price — грай, смійся, зростай!

Fisher-Price — грай, смійся, зростай!

До Нового року ще два місяці, але нам дуже хочеться порадувати ваших малюків чудовими подарунками – яскравими розвиваючими іграшками від Fisher-Price!

Ці дивовижні забавки, які створено з величезною любов’ю і турботою про дітлахів, виготовлено з високоякісного, безпечного матеріалу, який гарантує цілісність іграшки навіть після кількаразового падіння. Яскравий дизайн, цікаві ігрові й навчальні ефекти викличуть у дитини справжній захват і радість від пізнання світу!

В колекції Fisher-Price є іграшки для дітей від народження й до шести років. Ми пропонуємо вам протестувати:   

Музичний нічник-проектор Гіпопотам

Цей надзвичайно милий плюшевий гіпопотам, зручно розмістившись на комоді чи на підлозі, допоможе легко заснути вашому малюкові! М’яка, приємна для очей світлова проекція зірочок на стелю наповнить кімнату затишком, а три музичні режими колискових, звуків природи та білого шуму (до 30 хвилин) створять казкову атмосферу для засинання.

Розумне цуценя з технологією Smart Stages

Це дивовижне Розумне цуценя має привітне обличчя, кольорову кофтинку з буквами та серце, що світиться різними кольорами! Іграшка дозволяє обирати один з трьох рівнів гри, що ідеально підійде вашому малюку за віком. Понад 75 веселих пісень, звуків і фраз розважатимуть маля, а лапки, животик, вушко та серце реагуватимуть на кожен дотик дитини, навчаючи буквам, кольорам, лічбі та частинам тіла! Крім того іграшка допомагає розвивати чуття і дрібну моторику маляти.

Розумні олівчики 

Ці веселі олівчики з різними настроями неодмінно залучать малюка до гри з понад 35 веселими навчальними фразами, звуками та піснями! Іграшка навчить малюка кольорам, числам, послідовностям, назвам почуттів!