Желфікс 3:1 Dr.Oetker — законсервуй літо!

Желфікс 3:1 Dr.Oetker — законсервуй літо!

Колись наші мами та бабусі готували варення та джеми в промислових масштабах. Процес цей нагадував магічне дійство та тривав не один день. Проте яке ж це було задоволення — смакувати літо посеред зими!

Нам з тобою пощастило більше — зварити ароматне, яскраве та корисне варення можна без зайвої метушні на кухні — дуже швидко та легко. Експериментуй та отримуй задоволення від приготування разом з Желфікс 3:1 від Dr.Oetker.

Желфікс 3:1 Dr.Oetker — це желеутворююча речовина на основі натурального пектину з яблук і цитрусових, яка:

  • Скорочує час приготування варення — не потрібно годинами виварювати ягоди, щоб отримати більш густу, желейну структуру. З Желфіксом варити варення потрібно лише 3 хвилини!
  • Зберігає смак, аромат і колір — завдяки тому, що ягоди або фрукти не потрібно довго варити, вони зберігають природний колір, смак та аромат. В результаті виходить дуже красиве, густе та апетитне варення, яке так і кортить спробувати!
  • Дозволяє використовувати значно менше цукру — завдяки цьому в джемах зберігається більше вітамінів. Адже відомо, чим довше фрукти і ягоди уварювати, тим більше корисних речовин втрачається.
  • Забезпечує тривале зберігання без стерилізації — до складу Желфіксу входить природній консервант, який убезпечує варення від псування, попереджає утворення плісняви. 
  • Має рослинне походження — страви, приготовані з Желфіксом підходять і вегетаріанцям, і тим, хто дотримується посту, і тим, хто не любить в десертах особливий присмак, який іноді додає звичайний желатин.

Пакетик Желфіксу 3:1 розрахований на 1кг фруктів та  всього 350 г цукру. З ним ти легко приготуєш ароматне, смачне та корисне варення, навіть якщо не знаєш чіткого рецепту. На упаковці є доступна інструкція по його застосуванню.

Реєструйся. Консервуй літо. Ділися враженнями!