Аудіоказки українською

Аудіоказки українською

Чи читаєте ви своїм дітям казки? Впевнені, що так, адже значення казок у вихованні дітей величезне. Завдяки накопиченій протягом віків мудрості поколінь вони мають неабияку силу: повчальну, розвивальну, творчу. Казки впливають на формування мислення малюка та становлення його особистості з перших днів життя.

Найцінніше – те, що казки – це інструмент ненав'язливого навчання. Поступово, без тиску з боку дорослих, діти вчаться розуміти, де добро, а де зло, усвідомлювати, що таке хоробрість і боягузтво, багатство і бідність, працьовитість і лінь, кмітливість і дурість, співпереживати улюбленим героям, подумки проходити разом з ними через випробування та труднощі.

На жаль, у сучасних батьків не завжди вистачає часу та сил на те, щоб читати своїм дітям казки. Тож у такі моменти справжнім порятунком стануть дитячі аудіоказки.

Мобільний додаток «Аудіоказки українською» – це високий рівень та якість, це зручний пошук та функціональний плеєр, це авторська музика і саунддизайн, завдяки чому аудіоказки перетворюються на маленькі театралізовані дійства. А головне – це понад 400 аудіоказок, записаних 20 професійними акторами дубляжу. Українські казки та казки народів світу, авторські та народні, чарівні та побутові, стародавні та сучасні, популярні та зовсім нові – додаток пропонує найбільшу бібліотеку аудіоказок.   

Та скільки б ми не розповідали про переваги додатку, головними експертами мають бути діти, адже саме їм аудіоказки мають подобатись та бути цікавими. Тож пропонуємо вам завантажити мобільний додаток «Аудіоказки українською» та оцінити його якість, зручність
і корисність разом з дітьми.

Занурюйтесь у чарівний світ казок, слухайте аудіоказки  разом зі своїми дітьми та діліться враженнями!