Аудіоказки українською

Аудіоказки українською

Результати тестування

100%
експертів вказали, що вони довіряють додатку Аудіоказки українською після тестування
100%
експертів залишились задоволеними вибором казок у додатку Аудіоказки українською після тестування
100%
експертів готові рекомендувати додаток Аудіоказки украхнською своїм друзям/знайомим та родичам

Чи читаєте ви своїм дітям казки? Впевнені, що так, адже значення казок у вихованні дітей величезне. Завдяки накопиченій протягом віків мудрості поколінь вони мають неабияку силу: повчальну, розвивальну, творчу. Казки впливають на формування мислення малюка та становлення його особистості з перших днів життя.

Найцінніше – те, що казки – це інструмент ненав'язливого навчання. Поступово, без тиску з боку дорослих, діти вчаться розуміти, де добро, а де зло, усвідомлювати, що таке хоробрість і боягузтво, багатство і бідність, працьовитість і лінь, кмітливість і дурість, співпереживати улюбленим героям, подумки проходити разом з ними через випробування та труднощі.

На жаль, у сучасних батьків не завжди вистачає часу та сил на те, щоб читати своїм дітям казки. Тож у такі моменти справжнім порятунком стануть дитячі аудіоказки.

Мобільний додаток «Аудіоказки українською» – це високий рівень та якість, це зручний пошук та функціональний плеєр, це авторська музика і саунддизайн, завдяки чому аудіоказки перетворюються на маленькі театралізовані дійства. А головне – це понад 400 аудіоказок, записаних 20 професійними акторами дубляжу. Українські казки та казки народів світу, авторські та народні, чарівні та побутові, стародавні та сучасні, популярні та зовсім нові – додаток пропонує найбільшу бібліотеку аудіоказок.   

Та скільки б ми не розповідали про переваги додатку, головними експертами мають бути діти, адже саме їм аудіоказки мають подобатись та бути цікавими. Тож пропонуємо вам завантажити мобільний додаток «Аудіоказки українською» та оцінити його якість, зручність
і корисність разом з дітьми.

Занурюйтесь у чарівний світ казок, слухайте аудіоказки  разом зі своїми дітьми та діліться враженнями!

Відгуки

Viktory77

Аудіоказки українською

#naprobu_відгуки Ось і закінчується час для того щоб скласти повну картину про користування додатку #Аудіоказки_українською
І так - почнімо по-порядку:
1) Зручно користуватися: є основні три категорії - Народні казки, Авторські казки і Колискові. А також на головній сторінці додатку є розділи Нові казки, Популярні казки, Наші рекомендації і на панелі розділ Обране. Що дуже полегшує вибір казки, яку бажаєш прослухати.
2)Додаток розвивається, нещодавно з’явився розділ Колискові. А також додаток поповнюється новими казками.
3)Виправляються помилки (в минулому відгуку я писала, що не працює розділ обране). Тепер все працює, і це не може не радувати. Моя дитина для себе вже обрала декілька улюблених казок, які готова слухати по декілька разів. Тому ці казки ми обов’язково додаймо до Обраних.
4) Кожна казка має дві сторінки: на першій зображена ілюстрація до казки, на другій вказано хто написав, хто читав, хто музично супроводжував казку і художника ілюстрації;
5) Якщо вам сподобалася якась казка ви можете за допомогою кнопки "Поділитися" через будь-який соціальний меседжер поділитися посиланням на цю казку.
6) При прослуховуванні казок є ще така функція як перемішування. За допомогою цієї кнопки можна слухати під ряд казки одна за одною з різної категорії.

Додаток автоматично буде перемикати казки між собою.
7) У додатку є казки безкоштовні і є казки за підпискою. Добре, що є декілька варіантів підписки: оплата за рік, або щомісячно.
8) І самі головні переваги додатку #Аудіоказки_українською - це кількість казок на будь-який смак.
Я все ж таки надіюсь, що колись цей додаток буде мати функцію сімейного доступу. Щоб заходили в додаток не під одним акаунтом, а кожен під своїм і міг самостійно обирати улюблені казки в розділ Обране.
В цілому додатком дуже задоволені, будемо користуватися й надалі (і обов’язково оформимо підписку).
Рекомендую до користування.
#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською_відгуки
У відгука 12 коментарів
Марія Олександрівна Ремська

Чудовий додаток!

Хочу висловити подяку за вибір на мою користь,за можливість протестувати додаток Аудіоказки українською. Цим додатком користувалася і вдома ,і на роботі. На роботі (я працюю в дошкільному закладі)перед обідним сном включала діткам аудіоказки, вони ,щоб їм послухати,швиденько їли та переодяглись бо знали,що почуть , щось цікаве і повчальне,щось пригодницьке. Іноді просили дві казочки, йшла їм на поступки. Голоса, інтонація ,вимова ,звуки, заворожуючі моменти, усе діткам надзвичайно подобалось. А вдома, щовечора мене з нетерпінням чекала моя донечка Єва. Якщо я бачила,що вона надто активна того дня ,включала казочки довші за часом, а іноді ми і не дослуховували і засинали, ну дуже вже заколихували)) Додаток простий і зручний у користуванні, тільки от один нюанс таки був,не було короткого опису даної казки, що дуже спроситило б у виборі. А ще добре було б ,якби те,що ми уже прослухали ,якось зберігалось в папці "переглянуті" бо бувало, що я включала,а дитина казала,що це ми вже слухали. А так,все влаштовує.
Казка важлива у житті дитини. Добрі казки розповідають малюкові про добро і зло, вчать чинити правильно і позбуватися надуманого страху. Прочитана перед сном казка — запорука міцного сну та приємних сновидінь.
Велике спасибі, що цей додаток звучав ,саме на українській мові.
Дякую!
У відгука 14 коментарів
Тетяна Кравченко

Слухаємо майже кожен день!

Слухаємо казки майже кожен день! Мені й дітям дуже подобається цей додаток. Спочатку ми слухали народні казки, здивована я скільки їх різних)))
Тепер перейшли на авторські казки, переслухали про Віні-Пуха), тепер Шарля Перо почали слухати.
Це просто знахідка для таких батьків як я) Вмикнула казку і разом з дітьми насолоджуюсь чарівною історією, мене переносить у моє дитинство, з'являються такі приємні дитячі відчуття і стає так спокійно й затишно! Мене й дітей казочки на ніч дуже заспокоюють і ми засинаємо досить швидко.
За такі відчуття й емоції я щиро вдячна за участь у тестуванні цього додатку!
Тому тим, хто ще не завантажив додаток - мерщій до Play Market й спробуйте хоча б безкоштовний варіант!
Там все досить просто й зручно. Проста навігація, регулювання гучності, працює у фоновому режимі ( величезний плюс).
Всім приємного прослуховування!
У відгука 2 коментарі
yanina.klimova

Аудисказкам в доме быть❤️

Читаешь детям сказки перед сном? Я нет?
И совсем не из-за лени, а потому что мои дети не засыпают при любом источнике света, а читать в темноте я не умею.
Но..выход есть всегда и без сказок мои дети не остаются?

Как сейчас помню. Что такое радио в селе знаете? Никто его не слушает, но фонить оно должно в хате до 24:00. Я маленькая, гостюю у бабушки в селе. Свет в доме давно погас, а я слушаю... новости, интервью, песни...и наконец-то сказки, в которых иллюстратор только твоя детская фантазия. Каждая история находила своё продолжение в моём сне❤️
Вот я уже сама мама. А мои дети обожают аудиосказки перед сном.
Спасибо что дали влзмлжность затестить приложение «Аудіоказки Українською». Мы столько интересного и нового открыли для себя!
Как правило, дети сами выбирают сказку и достаточно быстро разобрались в юзабилити данного приложения. Преимущество отдают коротким (десятиминутным) сказкам с фоновой музыкой и звуками.
Огромный плюс в том, что иллюстрация к сказке одна и не меняется, поэтому интерес смотреть в смартфон быстро угасает. Хорошая прокачка творческого потенциала и мышления, с отсутствием нагрузки на уже уставшие за день глазки?
Можно даже было бы оставлять их в комнате одних и заниматься своими делами... Но нет, в этот момент я сама возвращаюсь в село, бабушкину хату, сказочную темноту с томным голосом диктора....
.
Во время тестирования столкнулась с такими проблемами на iPhone 11 pro:
- не работает фоновый режим на про аккаунте. При блокировке телефона сказка выключается;
- не отображается список избранных сказок;
- в режиме прослушивания сказки, кнопка «свернуть» и «добавит в избранные ❤️« накладываются на шторку состояния телефона и очень трудно на них попасть для нажатия.
- каждый раз при входе в приложение, необходимо проходить авторизацию. Напряжно
.
Спасибо #naprobu за возможность прямой переписки с разработчиком для устранения багов.
Рекомендации:
- хотелось бы больше категорий: короткие-длинные, с музыкой- без, для сна или наоборот бодрящие, возрастная категория: для самых маленьких и для детей постарше, по темам: сказки о любви, дружбе, животных, принцессах и тп.
- было бы круто добавить в приложение и колыбельные украинской.
- была бы кстати история прослушанных сказок


#аудіоказкиукраїнською ?
Мира и Адам очень рекомендуют! И судя по фото @dalmatian_sheldon тоже?
.
#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки #сказки #казкидлядітей #children
У відгука 9 коментарів
Inna Grabova

Тестування продовжується

Моїм дітям дуже сподобався додаток "Казки українською". А мені подобається, що діти з допомогою додатку долучаються до казкового світу, вчаться розпізнавати добро і зло, а також чують красиву українську мову. В процесі тестування виявили, що перелік творів постійно оновлюється і постійно додаються нові. Це надзвичайно круто. Надіюсь, що розробник буде і надалі радувати малечу новими захопливими казковими історіями, а ,можливо, створить ще не менш цікаві додатки з навчальним змістом українською.
У відгука 4 коментарів