Ніжність, колискові та мамина любов

Ніжність, колискові та мамина любов

Привіт, матусі!
Сьогодні хочу розповісти про свої спостереження щодо сприйняття звуків малятком! 
Мені ця тема досить близька - колись навчалась та закінчила медичний університет, проте вирішила пов’язати життя з музикою, і такий термін як «музикотерапія» вважаю дуже потрібним, адже різноманітні сполучення нот мають дуже різні та цікаві ефекти на наш організм, а що вже казати про немовля.
Почну з того, що одна моя зіркова подруга порадила мені, ще коли я була вагітною, слухати «правильну» музику- класичні твори, Моцарта, Бетховена... я так і робила) але наш татусь поціновувач доброго репу, час-від-часу закидував мені пристойні треки і я мушу визнати вони нам з донечкою добре заходили, тому ще в животику наша донечка мала можливість зрозуміти, що музика має безліч стилей.

Коли ми перший раз були у педіатра, наша лікар спитала, як ми розмовляємо з донечкою? Спочатку, я не зовсім зрозуміла запитання, а потім вона мені пояснила, що важливо в перші місяці життя дитини, з нею правильно розмовляти. Візьміть її за рученята, таким чином, щоб власний палець торкався середини долоньки малечі, саме там розташований центр мовлення, і неголосно, низьким тембром промовляйте до неї звуки та слова. Звичайно ж, заздалегідь потурбуйтесь, щоб дитині в цей час було комфортн: щоб вона була сита, не хотіла саме в цю хвилину спати, щоб не натирав підгузничок і було м‘якенько (нас в цьому плані забезпечує комфортом Pampers).

Є малеча, яка добре реагує на так званий «білий шум», це ті частоти, які дитя чує перебуваючи, ще в утробі, але це не про нашу донечку. Злата віддає перевагу двом речам - вона обожнює слухати колискові, а також особливо, коли вона у Pampers Active Baby – тоненькому підгузку, який залишається сухим до 12 годин, тому їй так добре дрімається та засинається)! А Ви, розумієте, турбота про комфорт малюка перш за все!

Спочатку, я пробувала співати відомі дитячі колискові, а потім, включивши фантазію-почала рифмувати сама слова і находу придумувати мелодії, так у нас з’явились власні пісні під які малеча засинає, вона вже їх чує і оченята починають самі примружуватись, головне правило,- їх наспівую напів тихо і низькішим тембром. 
Маю гарних професійних авторів з якими співпрацюю, і як вони кажуть, що ми з донькою їх надихнули, тому отримали від них в дарунок кілька колискових, і я вже навіть подумую записати міні-альбом, щоб і решту діток мали пісні, під які добре засинається!


Співачка, мама малюка Наталка Карпа

14 Коментарів
Для каждого малыша голос мамы самый родной и лучший, важно петь колыбельные, даже просто нежным голосом что - то рассказывать. Согласно, что в подгузниках Pampers Active Baby малышу комфортно длительное время, т.к. они мягкие, хорошо впитывают и удерживают жидкость.
Мамині колискові заспокоюють малечу, а Pampers active baby піклуються про комфорт.
Співати не вмію і вважаю що голосу потрібного в мене немає. Чоловік запевняє, що я просто собі накручую і треба тренуватись. А чого тоді коли я почала співати своєму першому синочку він розплакався?)🙈😂 Я зрозуміла, що точно більше нічого співати не буду)) З другим синочком не практикувала, нащо дитині псувати настрій😂 А щодо розмов з дитиною, повністю згодна, я коментую кожну свою дію і хоч це виглядає дивно,але так дитина однозначно швидше розвивається.
Я також співаю не тільки колискові. Моя страша доня засинала під "Чом ти не прийшов?", я її також меншій співаю ;)
А в мене синочок не засинає ні під мої колискові, ні під колискові інших виконавців. Головне для нього, щоб памперс не жав, в кімнаті було провітряно і лежати біля мене, смакуючи молочком.
Дуже цікаво)
Цікаві поради, дякую)
Очень интересно, спасибо)
Очень интересная статья! Спасибо!!!
Дякую. Цікаво. Треба сьогодні спробувати так "поговорити")
Дякую за те зл поділились досвідом і за поради з приводу правильного спілкування з немовлям. Беру все до уваги :)
Очень интересная статья! А ведь действительно мы колыбельные песни запоминаем на всю жизнь, и когда ты начинаешь петь своим уже детям или внукам ты ощущаешь тепло своей мамы.. Ребёнку не важно есть у вас слух и голос ему важно слышать и ощущать вашу любовь. Так что пойте своим детям даже тогда когда они уже стали взрослые.
Дякую за таку пізнавальна статтю. До появи синочка я ніколи не співала. А зараз моє янголятко так мило засинає під мої колискові
Дякую за інформацію 😍
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися