Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Результати тестування

97%
мамам України подобаються підгузки Pampers Active Baby
95%
українських мам довіряють Pampers Active Baby
93%
українських мам рекомендують Pampers Active Baby

Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Бачити, як малюк сміється, із задоволенням та бажанням пізнає світ, – найбільше щастя для батьків. І не лише тому, що в момент, коли крихітка радіє, вона схожа на янголятко, але й тому, що посмішка – свідчення того, що маля добре почувається і його ніщо не турбує.

Щоб малюк був у гарному настрої, йому має бути комфортно, особливо вночі. Зберегти шкіру дитини сухою протягом усієї ночі допоможуть нові підгузки Pampers Active Baby. Завдяки ряду удосконалень вони ще краще захищають від протікань, вбирають та утримують вологу, щоб ваша дитина могла спокійно спати, грати й насолоджуватися радістю перших відкриттів!

До 12 годин сухості з новими Pampers Active Baby

Оновлені підгузки Pampers Active Baby відмінно піклуються про комфорт та сухість малюка завдяки:

Подвійним манжетам навколо ніжок. Надійно захищають від протікань, навіть коли малюк активно рухається або крутиться уві сні.

Додатковому захисному шару. Допомагає швидко вбирати вологу і підтримувати шкіру вашого малюка сухою всю ніч.

Повітряним каналам. Допомагають рівномірно розподіляти вологу всередині підгузка і відводити її від шкіри малюка.

Перлинкам Micro Pearls . Вологопоглинальний шар, який містить перлинки Micro Pearlstm , що вбирають у себе вологу, аби сухість тривала до 12 годин.

М’якості бавовни*. Шар, що торкається шкіри малюка, м’який та сухий –  заради приємного нічного сну.

Боковинкам, що тягнуться. Завдяки еластичним боковинкам, що тягнуться, підгузок зручно прилягає до тіла дитини та відмінно захищає від протікань.

Стильному дизайну. Кумедні звірятка, зображені на підгузку, обов’язково сподобаються вашому малюку.

Догляд за шкірою дитини також дуже важливий момент. Задля запобігання подразнень варто ретельно дотримуватися гігієни – ніжно очищати чутливу шкіру крихітки під час кожної зміни підгузка. Тут на допомогу прийдуть дитячі вологі серветки Pampers Sensitive.

Вологі серветки забезпечують більш м'яке очищення, ніж вата з водою (клінічно протестовано), а унікальна формула Pampers підтримує природний рівень pH, допомагаючи запобігти подразненню шкіри. Pampers Sensitive пройшли дерматологічні випробування й пасують для застосування з першого дня життя.

Вологі серветки Pampers:

  • Мають клінічно доведену м’якість
  • Підтримують природний рівень рН
  • Не містять віддушок
  • Мають щільну й еластичну основу
  • Містять SoftGrip Texture™  – м’яку текстуру для ніжного, але ретельного очищення

*Не містять бавовни

Відгуки

annann1501

Тестирование Pampers Active Baby

Всем привет!

Вот и пришел черёд рассказать вам о нашем опыте тестирования подгузников #pampers_active_baby и влажных салфеток Pampers Sensitive в рамках проекта от @naprobu.ua #naprobuua_pampersactivebaby ?

На данный момент мы используем подгузники только на ночной сон и на прогулку, а в силу карантина гулять пока проблематично, то уходит 1 подгузник в день, поэтому данной пачки (22 штуки) нам хватит на 3 недели с условием такого использования ?

Что хочется отметить в первую очередь:
⏺️ Подгузники не создают опрелостей, раздражений, покраснений. Не оставляют след от резинки на коже малыша за счёт не жёсткой застежки-липучки.
⏺️ Присутствует незначительный приятный запах, который совсем не резкий и при со временем выветривается.
⏺️ Есть метки в виде цифр, которые показывают регулировку застегивания липучки.
⏺️ Впитывают отлично, кожа после снятия подгузника сухая.
⏺️ Сидят отлично.
⏺️ Не выделяются под одеждой.

Влажные салфетки Pampers Sensitive ?
⏺️ Отлично очищают кожу, при этом не раздражая ее.
⏺️ Нет запаха.
⏺️ Нет отдушек.

В целом, я очень довольна тестированием, хочу поблагодарить @naprobu.ua за то, что выбрали нас экспертами ?

Всем отличного дня!
У відгука 137 коментарів
ya_senina

Pampers active baby 5

Что могу сказать про Pampers active baby 5(11-16 кг) ?
Моей дочери 1, 8 года, на вес 12 кг размер 5 для нас идеально. Обычно мы пользуемся Pampers pants ( трусы), интересно было попробывать именно подгузник. Что мне понравилось больше всего, так это то, что они тонюсенькие, на лето вообще супер. Дальше, запах очень приятный, не приторный. Мы пользовались подгузниками без запаха, так запах мочи ощущался, особенно ,если где -то и ребенок долгое время на руках ?, в Pampers , не могу сказать ,что прямо благоухание роз, но все-таки приятнее. Хочу так же отметить, что они очень мягкие и нежные на ощупь и липучки не царапучие , классно также ,что есть 3 отметки, так сказать, затягивания на пояске. Один раз нашел комфортную для ребенка застежку и постоянно на нее лепишь, очень удобно. Подгузник ни разу не протек, ни днем ни ночью. За ночь ребенок может пописать раза 2, ну а днем тоже меняю после пары раз, не могу что бы дочь со свисающим по колено подгузником ходила?. Проверку "стулом " мы не проводили, так как уже просимся по большому на унитаз?, кстати в таких случаях легко стягивался и обратно натягивался наш подгузник ??. Некоторые писали, что нет индикатора наполнения, так вот лично для меня он не нужен, пользовались подгузниками с индикатором, бывало такое, что ребенок раз пописял, а индикатор почти заполнен, было так же ,что подгузник полный ,а индикатор еще нет. Так что никогда на него не равнялась, думаю что ни одна я такая?. А вот не хватило мне только резиночки по спинке, но это наверно эффект после использования трусиков- подгузников. Думаю, кто их попробует к обычным подгузникам вряд ли вернется?, а так Pampers active baby с функцией подгузника справился на ура. Однозначно рекомендую☝?!
У відгука 96 коментарів