Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Бачити, як малюк сміється, із задоволенням та бажанням пізнає світ, – найбільше щастя для батьків. І не лише тому, що в момент, коли крихітка радіє, вона схожа на янголятко, але й тому, що посмішка – свідчення того, що маля добре почувається і його ніщо не турбує.

Щоб малюк був у гарному настрої, йому має бути комфортно, особливо вночі. Зберегти шкіру дитини сухою протягом усієї ночі допоможуть нові підгузки Pampers Active Baby. Завдяки ряду удосконалень вони ще краще захищають від протікань, вбирають та утримують вологу, щоб ваша дитина могла спокійно спати, грати й насолоджуватися радістю перших відкриттів!

До 12 годин сухості з новими Pampers Active Baby

Оновлені підгузки Pampers Active Baby відмінно піклуються про комфорт та сухість малюка завдяки:

Подвійним манжетам навколо ніжок. Надійно захищають від протікань, навіть коли малюк активно рухається або крутиться уві сні.

Додатковому захисному шару. Допомагає швидко вбирати вологу і підтримувати шкіру вашого малюка сухою всю ніч.

Повітряним каналам. Допомагають рівномірно розподіляти вологу всередині підгузка і відводити її від шкіри малюка.

Перлинкам Micro Pearls . Вологопоглинальний шар, який містить перлинки Micro Pearlstm , що вбирають у себе вологу, аби сухість тривала до 12 годин.

М’якості бавовни*. Шар, що торкається шкіри малюка, м’який та сухий –  заради приємного нічного сну.

Боковинкам, що тягнуться. Завдяки еластичним боковинкам, що тягнуться, підгузок зручно прилягає до тіла дитини та відмінно захищає від протікань.

Стильному дизайну. Кумедні звірятка, зображені на підгузку, обов’язково сподобаються вашому малюку.

Догляд за шкірою дитини також дуже важливий момент. Задля запобігання подразнень варто ретельно дотримуватися гігієни – ніжно очищати чутливу шкіру крихітки під час кожної зміни підгузка. Тут на допомогу прийдуть дитячі вологі серветки Pampers Sensitive.

Вологі серветки забезпечують більш м'яке очищення, ніж вата з водою (клінічно протестовано), а унікальна формула Pampers підтримує природний рівень pH, допомагаючи запобігти подразненню шкіри. Pampers Sensitive пройшли дерматологічні випробування й пасують для застосування з першого дня життя.

Вологі серветки Pampers:

  • Мають клінічно доведену м’якість
  • Підтримують природний рівень рН
  • Не містять віддушок
  • Мають щільну й еластичну основу
  • Містять SoftGrip Texture™  – м’яку текстуру для ніжного, але ретельного очищення

*Не містять бавовни