Перша п’ятірка супер-експертів – давайте знайомитися!

Новини
06.02.2020
Автор: NaProby
Перша п’ятірка супер-експертів – давайте знайомитися!

Напередодні Нового року прийнято підводити підсумки, ділитися досягненнями. Ми теж вирішили бути в тренді. Та сфокусуватися ми хочемо не на своїх перемогах, а на ваших успіхах, наші дорогі експерти.

Саме ви – головні герої нашого проекту. Від вашої активності, лояльності, чесності залежить не лише результат нашої роботи, але й певною мірою життя інших людей. Ваша чесна й неупереджена думка про товар або послугу, відгуки й поради, які ґрунтуються на власному досвіді – просто безцінні й часто є вирішальними як для брендів, так і для простих споживачів. Після тестувань на нашому порталі виробники неодноразово удосконалювали свої продукти, прислухаючись до ваших порад, які є дуже важливими.

Ми надзвичайно щасливі, що з кожним роком вас стає все більше.  Щоб заохотити вашу активність, ми ввели рейтингову систему. За кожну вашу активність – реєстрацію, заявку та участь у проектах, коментарі, відгуки, лайки – вам нараховуються бали. За їхньою кількістю визначається ваш статус: новачок, знавець, експерт, досвідчений експерт та супер-експерт.

Супер-експерти – найактивніші, найдосвідченіші та найвпливовіші учасники naprobu. На нашу думку, вони гідні визнання та винагороди. Тому вони отримують від нас додаткові переваги, серед яких може бути:

  • персональне промо на нашому сайті та в журналах Burda Media – зірок потрібно знати в обличчя
  • запрошення на цікаві заходи;
  • подарунки та інші сюрпризи.

Наразі знайомимо вас з першою супер-п’ятіркою!

Лебідь Світлана

Дуже активна й відповідальна. Учасниця п’яти проектів, у кожному з яких старанно виконувала всі умови. Дякуємо, що залишаєтеся з нами протягом стількох років, бажаємо успіхів і натхнення на нові звершення!

Олена Штепа (Enigmasin)

Позитивна й життєрадісна молода матуся. Проявляє активність як в житті, так і на нашому сайті. За два роки з часу реєстрації взяла участь у трьох проектах. Завжди має власну думку й не соромиться її висловлювати.

Олена Чувтаєва (еленка208)

Красуня й розумниця, активна й небайдужа учасниця багатьох тестувань. Приєдналася до команди експертів naprobu в 2015 році й встигла протестувати продукти в семи проектах. Завжди з задоволенням читаємо її відгуки та коментарі, сповнені щирості та небайдужості.

Світлана Орехова (Svetik13765)

У активі Світлани – п’ять проектів, у яких вона виступила в ролі експерта. Завжди активна, відверта й щира в висловлюваннях, кропітка до деталей та щедра на емоції. З нами з 2015 року. Вітаємо й бажаємо, щоб усе в житті було «супер»!

Юлія Ткач (Bulavo4ka)

Долучилася до команди експертів naprobu відносно нещодавно – наприкінці 2018 року, проте вже встигла взяти участь у трьох проектах та залишити дуже багато змістовних та корисних коментарів! Активна життєва позиція – один із секретів успіху в житті та самореалізації. Бажаємо Юлії так тримати й досягати будь-яких своїх цілей!

Вітаємо наших супер-експертів та чекаємо поповнення в їхніх лавах. Друзі, ми завжди відзначаємо вашу активність, готові допомагати вам, усіляко підтримувати та заохочувати ваше бажання піднятися на найвищу сходинку нашого рейтингу. Тому, вперед, до нових висот!

І пам’ятайте, що чесність – найкраща з чеснот. Тому не варто спокушатися на штучне накручування балів. Ми все бачимо J

7 Коментарів
А скільки суперекспертів зараз на сайті, багато?
ookseni, нет, супер-экспертов не много, так как это нелегкий путь и солидная экспертная работа. К перечисленным выше добавилась еще 1 участница ;)
Спасибо! Приятно не только участвовать в проектах, но и читать полезные отзывы. Радует что всех супер-экспертов уже знаешь, и хочу отметить, что у всех свой стиль отзывов :-) Ждем новых проектов и тестирований!
Svetik13765, свой стиль написания - это здОрово! И очень интересно :) P.S. Ошибку в фамилии исправили, простите :)
Клево! Поздравляю.
Цікаво було почитати про дівчат, тим паче, що доводилося спілкуватися з ними в коментарях. Бажаю процвітання Напробу, та багато цікавих проектів))
MamaNata, дякуємо за побажання!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися