ПреМама Дуо – вітамінний комплекс для вагітних та мам, які годують грудьми

ПреМама Дуо – вітамінний комплекс для вагітних та мам, які годують грудьми

Під вашим серцем зростає маленьке янголятко? А може, ви вже з ним познайомилися та радієте першим дням життя свого немовляти? У цей надзвичайний період – під час вагітності та годування грудьми – так важливо подбати, щоб організм отримував усі необхідні поживні речовини. Це потрібно не лише задля здоров’я, краси та гарного самопочуття мами, але й для гармонійного розвитку малюка. Адже саме зараз, у період формування всіх органів та систем, закладаються основи його майбутнього здоров’я.

Правильне повноцінне харчування є головною умовою здорової вагітності. Проте часто так непросто збалансувати свій раціон: хочеться чогось смачненького, але не дуже поживного, або ж на душу, наприклад, зовсім не йде риба – джерело цінних омега-3 жирів. Щоденний прийом ПреМама Дуо допоможе забезпечити ваш організм найважливішими мікроелементами без обмежень у меню та дотримання якихось спеціальних дієт.

ПреМама Дуо – це збалансований комплекс, що складається з вітамінів, мінералів та омега-3 поліненасичених жирних кислот. Його склад ретельно підібраний відповідно до останніх рекомендацій ЄС та МОЗ України щодо харчування у період вагітності та грудного вигодовування.

Унікальність складу та форми випуску

Кожна упаковка ПреМама Дуо  містить:

30 таблеток, у складі яких

  • 11 вітамінів

  • 10 мікроелементів

30 м’яких желатинових капсул з омега-3

  • докозагексаєновою кислотою

  • ейкозопентаєновою кислотою

Комплекс містить такі важливі для організму вагітної та годуючої мами мікроелементи, як йод та селен, які сприяють нормальному функціонуванню щитовидної залози.

Окремо варто зазначити про вміст фолієвої кислоти – особливо важливої для вагітних і жінок, які планують вагітність. Її низький рівень в організмі матері є серйозним фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки плода.

Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію та фосфору в організмі, а також підтримує необхідний рівень кальцію в крові, є важливим для здоров’я зубів і кісток.
Задля профілактики залізодефіцитної анемії, яка нерідко трапляється під час вагітності, комплекс ПреМама Дуо збагачений залізом.

Незамінними та надважливими для здоров’я дитини є омега-3 жирні кислоти. Науково доведено, що прийом 200 мг докозагексаєнової кислоти матір’ю сприяє нормальному розвитку мозку й очей плода та немовляти.

Для отримання достатньої кількості ДГК рекомендовано вживати жирну рибу (наприклад, лосось, форель, сардини чи скумбрію) або просто використовувати в раціоні добавки, такі як ПреМама Дуо.

ПреМама знає, що потрібно майбутній мамі!